druzenje sa bivsim devojkama?

slazem se.. ali, sta ako ja nisam zadovoljna tom granicom, a on nikako ne shvata sta tu ima lose kad to ne ugrozava nasu vezu...
pa morate pokusati nekako doci do onoga sto je za oboje prihvatljivo. ako ne moze, onda ili nema poverenja ili neko ima mali problem sa samopouzdanjem ili bi neko drugarski sex ili svasta nesto... pa sad vidi sta je. nema tu ko je u pravu, svi su u pravu, neke stvari moraju da sloze a na nekima da se aktivno radi. :)
 
valjda posmatramo stvari iz razlicitih perspektiva... kod mene nema sive zone sa bivsima.. zato sto svaki kontakt bi vukao na tu stranu.. ili bih ja htela nesto ili on... a ovaj moj, sa svima mora da ostane u dobrim odnosima, ne moze da podnese da se neko ljuti na njega ili mu ne pokazuje bar neku naklonost... e, sad ono sto me je iznerviralo je kad sam ga uhvatila da cetuje sa bivsom ribom, i to skoro svakog dana, jeste da nije bilo niceg nedozvoljenog, cet je bio prijateljski, ali sta ima da cetuje s njom kad ju je ostavio zbog mene... ne shvatam, uopste mi nije jasno... kad ga pitam kako bi se on osecao da je mene uhvatio da cetujem sa bivsim, koga sam ja ostavila zbog njega, priznao je da mu ne bi bilo pravo (citaj- poludeo bi - znam ga..) ali kaze, on poznaje sebe tako da ovo ne bi trebalo da bude problem!!! stvar je u tome sto je njegova bivsa devojka "super osoba" i da iako nisu funcionisali u vezi, ona mu je jako draga i super osoba i eto on bi da cetuje s njom... ko je ovde lud???
 
valjda posmatramo stvari iz razlicitih perspektiva... kod mene nema sive zone sa bivsima.. zato sto svaki kontakt bi vukao na tu stranu.. ili bih ja htela nesto ili on... a ovaj moj, sa svima mora da ostane u dobrim odnosima, ne moze da podnese da se neko ljuti na njega ili mu ne pokazuje bar neku naklonost... e, sad ono sto me je iznerviralo je kad sam ga uhvatila da cetuje sa bivsom ribom, i to skoro svakog dana, jeste da nije bilo niceg nedozvoljenog, cet je bio prijateljski, ali sta ima da cetuje s njom kad ju je ostavio zbog mene... ne shvatam, uopste mi nije jasno... kad ga pitam kako bi se on osecao da je mene uhvatio da cetujem sa bivsim, koga sam ja ostavila zbog njega, priznao je da mu ne bi bilo pravo (citaj- poludeo bi - znam ga..) ali kaze, on poznaje sebe tako da ovo ne bi trebalo da bude problem!!! stvar je u tome sto je njegova bivsa devojka "super osoba" i da iako nisu funcionisali u vezi, ona mu je jako draga i super osoba i eto on bi da cetuje s njom... ko je ovde lud???

E... ovo ti je draga moja kliše!:)
 
a ovaj moj, sa svima mora da ostane u dobrim odnosima, ne moze da podnese da se neko ljuti na njega ili mu ne pokazuje bar neku naklonost...

E imam jednog takvog drugara, e sto mi to islo na kjurac...
Sad se ozenio i sad je susta suprotnost, nema sredine.
Ili 100 odjednom ili nijedna osim supruge.
Prs'o je bio jednom zbog toga, mislio sam da ce da se rastavi za mozgom...
 
Druženje sa bivšim devojkama = Drugarski sex

Samo to? To je sve sto mozes da imas od zene?
Ne razumem. Jesmo sa ljudima samo zbog sexa, kite, sisa, dupeta? Pa kad toga vise nema, onda ih potpuno zaboravimo?
Ili nas je sramota od nekadasnje intimnosti pa presecemo sve veze?

Meni je najbolji drug bivsi decko. Nikako nam nije islo, potpuno smo razliciti, imamo razlicit pristup vezi. A decko je divan, mnogo dobra osoba, zgodan straobalno, uspesan. Kao drugovi smo odlicni, jer smo davno rascistili da medju nama nema te vrste emocija ali se svidjamo jedno drugom kao osobe.
 
sa sadasnjim verujem da cu moci da ostanem u dobrim odosima jer nismo puno emocija ulozili u vezu...a i postujemo se, pa ne vidim zasto ne bi mogli ostati dobri...a i rekao mi je, da ako se razidjemo, uvek na njega mogu racunati ako zagorim :D...bas lepo od njega....hihihi...zna on sta zeni prija za uvo....
 
sa sadasnjim verujem da cu moci da ostanem u dobrim odosima jer nismo puno emocija ulozili u vezu...a i postujemo se, pa ne vidim zasto ne bi mogli ostati dobri...a i rekao mi je, da ako se razidjemo, uvek na njega mogu racunati ako zagorim :D...bas lepo od njega....hihihi...zna on sta zeni prija za uvo....

Potrudicemo se da ne zagoris... hihihi...
snake.gif
 

Back
Top