DUPLA UDOVICA?VIDI LI SE TO U NATALNOJ KARTI?

Naslov teme je ujedno i pitanje koje me muci i muci i muci...:sad2:...

Sa Vodolijom u 7 polju i aktivnim Uranom koji je uvucen u T-kvadrat, Marsom i aturnom u 8 polju u opoziciji..nije bilo za ocekivati ni miran ni uobicajen partnerski zivot..Mnogo muke i trpljenja ima u tvom zivotu od ranih godina...Ako uzmemo da je prvi partner Uran konjukcija Pluton opozicijaMerkur,Saturn,Mars,Hiron i Delom Mesec..gubitak prvog partnera moze da se nasluti, mozda cak iznenada i nasilno..Za drugog ako uzmemo Neptuni Jupiter, mada ja u oba slucaja ne bih zanemarila i Postojanje Plutona i umetnutog Strelca odn Jupiter iz 5 polja, situacija moze da bude slicna ali ne ista..Mislim da je za tvoje pitanje bitnije, ako moze, da se zna sta su tvoji partneri bili u znaku-podznaku, da bi mogli da ih povezemo sa planetama ali mislim da ne trebaju da se "rade njihove karte"...U svakom slucaju, nisi imala bas srece u zivotu u mladjim i srednjim godinama ali to ne znaci da ce bas tako i ostati jer sada saturn i Uran odradjuju svoje a Pluton dolazi u jedan trigon za nekoliko godina prema bas tom Uranu i Plutonu u natalu pa...ko zna, mozda bude lakse..
 
Jel primecuje neko da je vladar 7. kuce u derivatnoj 8 kuci 1.muza, vladar 9 kuce je u derivatnoj 8. kuci 2. muza, i vladar 11. kuce je u 8.od 11.?

Strasno. Ne preporucuje se ni 3. brak. Opet bi jadan covek umro :confused:

Nego sto bode oci sto je Uran ( bracni partner kao sabon) spojen sa Plutonom ( Smrt). Mogla bi da neutralise problem tako sto bi joj barem jedan muz trebalo biti musliman, posebno ovaj 3. ako dodje do toga. Jer bi na taj nacin ispunila simboliku a to je da zbog muza ili muzeva uvek mora imati probleme ( Pluton- muslimani ), a znate kako su drustvene razlike nezgodne............ Sve kao to nije bitno a ljudi te cudno gledaju posebno kada procitaju prezime. Znam nekoliko ljudi ( zena ), koje su isto prezivljavale. Bolje tako :D
 
Strasno. Ne preporucuje se ni 3. brak. Opet bi jadan covek umro :confused:

Nego sto bode oci sto je Uran ( bracni partner kao sabon) spojen sa Plutonom ( Smrt). Mogla bi da neutralise problem tako sto bi joj barem jedan muz trebalo biti musliman, posebno ovaj 3. ako dodje do toga. Jer bi na taj nacin ispunila simboliku a to je da zbog muza ili muzeva uvek mora imati probleme ( Pluton- muslimani ), a znate kako su drustvene razlike nezgodne............ Sve kao to nije bitno a ljudi te cudno gledaju posebno kada procitaju prezime. Znam nekoliko ljudi ( zena ), koje su isto prezivljavale. Bolje tako :D

Mozda ne bi, jer je vladar 11. Venera -benefik, ali opet ako pogledas 4. hipoteticki brak, to je prva kuca, i njen ascedent i ascedent 4. muza, a njen vladar asc je u njenoj 8. sto bi bila i 8. kuca 4.muza. Ja mislim da je ovo karta gde je iz nekih razloga losa energija otisla na muzeve , a spasila je nju.
 
Mozda ne bi, jer je vladar 11. Venera -benefik, ali opet ako pogledas 4. hipoteticki brak, to je prva kuca, i njen ascedent i ascedent 4. muza, a njen vladar asc je u njenoj 8. sto bi bila i 8. kuca 4.muza. Ja mislim da je ovo karta gde je iz nekih razloga losa energija otisla na muzeve , a spasila je nju.

Draga, nisi ti Pile, vec poprilicno iskusna Astro_Koka...Svi komplimenti...
 
Ne razume sta ti toznaci Pluton-musliman?


Meni je Pluton u 7. u skorpiji hocu li i ja biti udovac?

To samo po sebi ne znaci da ces biti udovac , i uvek kad pitas nesto moras da postavis celu kartu, jer se samo tako vidi nesto. Pluton u 7. znaci da ces imati intenzivne partnere i da ti veze i brakovi nece biti dosadni, samo sto moze da donese intenzivno u losem smislu i partnere koji ce pokusati da te mozda povrede i da ti ucine nesto nazao, partneri koji ce da te mrze umesto da te vole.
Takodje Pluton u Vagi je verovatno i razlog zasto si postavio ovo pitanje, opsednutost time sta ce se desavati u braku i verovatno preterana briga o tome da li ce se desiti nesto lose.
Drugo generacija sa Plutonom u Vagi bi trebala da bude bioloska generacija ona koja ce doneti kompletnu revoluciju na polju medicine i biologije, otkriti lek za razne bolesti, samo sto sve zavisi sad od ostatka karte i aspekata. Ovde bi bilo resenje da nadjes suprugu koja se time bavi.
 
On ima u Pluton u skorpiji ... eeee meni isto to , slicno , kad imam Mars na DCu i mogu vam reci ispunjava se :/ ... svaki put isto ...

A ova karta je tako zanimljiva , mislim za gledanje naravno :S ...

Mars konjukcija Saturn i sve to sa T kvadratom , opozicija vladar sedmog , kvadrat vladar devetog ... jos tu i ovaj Pluton , pa mislim , sve tako kao da vristi :S ...
mogli bi da pogledamo , kako se desilo , da probamo ...

A ovo za treceg pojma nemam , i meni je palo na pamet , obzirom na planetu u jedanestom polju , mada je vladar Venera koja je eto mozda malo bolja , a opet suvladar Merkur i dipsozitor tog Jupitera, u konjukciji sa Marsom i Saturnom i u tim T kvadratima pa u krug opet :S :dontunderstand: ... mozda kad bi bio musliman sto kazete pa bi se smanjilo :S ...


@ mama ...
Jel su bili stariji muzevi ili mladji , da skontam kako da gledam ovo ?

P.S. Nemojte mene uzimati za ozbiljno nesto puno , ja tek pocinjem da se bavim ovime ...

8) :-o :o
 
Poslednja izmena:
Ostavi podatke covece:D
da vidimo celu kartu, ne moze nista da se vidi ako se ne vidi sve zajedno....
Sama po sebi cinjenica da ti je Pluton u 7 u skorpiji ne znaci da ces biti udovac....
tako da ne tripuj se bezveze :D;);)

A ima neke nezgodne aspekte i T kvadrate sa ti Plutonom i Mesecom (zenska osoba) , al ne trebas se brinuti , lepo ti je postavljen vladar sedme u velikom trigonu sa Mesecom u prvoj itd , a ovo ostalo moze da znaci milion drugih stvari ... ako hoces postavi kartu , ne secam se bas kako izgleda :S , mlatim bzvz sada :lol: ...


@ mama , evo da vam se i ovde na temi zahvalim na odgovoru :D :ok: ...

8) :-o :o
 
Poslednja izmena:
Mozda ne bi, jer je vladar 11. Venera -benefik, ali opet ako pogledas 4. hipoteticki brak, to je prva kuca, i njen ascedent i ascedent 4. muza, a njen vladar asc je u njenoj 8. sto bi bila i 8. kuca 4.muza. Ja mislim da je ovo karta gde je iz nekih razloga losa energija otisla na muzeve , a spasila je nju.

Sta bi joj ti preporucila da gura do 4- tog :D Ako sam razumela imala je 2 braka ili mozda 3 ?

Ubedicemo zenu da se udaje 8 puta ko Elizabet Tejlor :lol:
 

Back
Top