DUPLA UDOVICA?VIDI LI SE TO U NATALNOJ KARTI?

Eto...Ja cekam, ali nista...Niko me se ne seca...:dontunderstand:
Neka vas , neka...:sad2:

eh kad bi mi samo bili ovde i da nam je ovo posao, bilo bi drugacije...ovako..dobra volja i kad ko stigne...
Mislim da ces imati "trecu srecu" kako to zovu..Vladar 11 polja je Venera u Jarcu i sekstil ima prema Mesecu, pozitivan pocetak, osoba koja moze da bude nesto mlada od tebe, dispozitori ovog aspekta koji pokazuju nastavak i razvoj dalje - saturn i neptun su u trigonu pa daju trajnost vezi koja moze da bude vanbracna ...radice se o coveku koji ima razvod svog braka (ako se podje iz 11 kao njegovog prvog) 5-to mu je 7mo polje itd...
 
Da. Pile je u elementu, ne spava, traži da ''vuča vuču njir'' to mu u prevodu dodje da ruča ručak u tanjiru u sred noći, pa će verovatno da vileni do 4-5 ujutru, ko sinoć...

ako se dobro dobrim vraća -taman da zaradim bonus za sledeću karmu:worth:

Pa mozda jednim delom odradjujes SA na taj nacin,pomazuci drugima,ako se ne varam SA ti bese u 7.polju?
 
Negde sam procitala da Venera u Strelcu u 8. kuci znaci udovistvo, a posto je to kod mene slucaj, a ja sam laik za horoskop, uzasno sam se uplasila. :eek: Da li je to bas tako? Postavila sam i moju natalnu kartu, pa ako nekog ne mrzi da pogleda...

Prvo Ppatak reci jesi li udata, i ako jesi cime ti se bavi muz prvenstveno i/ili ima li zdravstvenih problema i ubaci njegovu kartu..ako nisi,naglasi da nisi ili ako si bila da znamo da si bila udavana..Aspekt sam po sebi ne znaci nista niti je jedan jedini i samo to, sve sto postoji mora da nadje potvrdu u celom horoskopu, i kod tebe i kod tvog partnera pa tek da se sa vise aspekata potvrdi jedna takva situacija..obicno to kazu za saturn u 7-8, Uran,Neptun,vladar 7 u 8 itd itd..Sama venera sa sobom u 8 polju nista ne znaci...ja bi sa mojom i opozicijom Neptuna i saturnom u 7 trebalo da sam "crna udovica" i da samo saranjujem muzeve..a oba su jos ziva i zdrava (koliko toliko zdrava , da fizicki da psihicki..)..Strah na stranu i prepadanje takodje pa se izjasni o cemu je rec..:ok:
 
Uh, sad mi je lakse! Hvala na odgovoru! Ma, ja sam to onako citala za Veneru i skontah da je kod mene tako, pa se uplasih! U principu, ne postoji problem, bar za sada, nego eto zainteresovalo me je to sto sam procitala! :sad2: Inace ne volim da znam unapred lose stvari, samo lepe! :whistling:Nisam udata formalno, ali sam u dugoj vezi i zivimo zajedno! Ako te ne mrzi da pogledas, zanima me kad je povoljan period za trudnocu (jer nesto do sad i nisu bili:???:) i ima li izgleda za neki bolji finansijski period (stambeno pitanje nam je nereseno)! Hvala unapred!:bye:
 
Draga Vip, lepo sam procitala (u slovo) sta si mi napisala za ovog mladjeg dasu i deluje jasno, ali kad malo bolje pogledam, opet mi nista nije jasno....:dash:
Kad (i ako) budes stigla, molim te da mi pojasnis, odakle se u mom zivotu stvara taj malisa:hahaha:
Veliko si :heart:, pa samim tim i veliki poljubac za tebe.:cmok:

 
Poslednja izmena:
A sta je sa konjukcijom saturna i plutona u 7. polju?
Pa nema je :klap:

Nego... jeste stvarno izazovan chart.
Natus mora da nauci da zivi najbolje sa ovim. Kao i svaki chart sa izolovanim planetama, aktvacije se desavaju samo povremeno (sa tranzitima sporijih planeta) i naglo, kao plima i oseka se povuku.
S tim u vezi 2009 i 2010 su godine koje donose talas lepih emocija. Jupiter ulazi u kucu partnerstva i pocetkom 2010 prelazi preko sunca, a kasnije i preko stelijuma, a tranzitni uran daje silu emocija mozda ovo leto ali 2010 sigurno.
Sad ono na sta se mora biti spreman da sa ovakvom aktivacijom urana i sunca u ribama ne moze se nikad ocekivati neka stabilnost, te joj ne treba teziti.
Verujem da su godine dok uran ne izadje tj. ne udje u ovna bile vrlo dramaticno iskustvo.
Smiraj ce doci jos znacajno kasnije. Duhovnom samospoznajom, kada neptun stane na sunce kroz neku godinu.

Simbolike osme kuce su razlicite i treba teziti ispunjenu svih.

Iskreno... zelim svaku srecu osobama sa jakim t kvadratom u horoskopu. Opozicija daje klackalica odnos sa srecom, kvadrat daje intenzitet svemu tome... osoba je na vrhu ili dnu konstantno.
Ono sto tada treba raditi je teziti ispunjenju... svega sto je dobro, svega sto budi druge sfere koje su tu.... samo ih ne vidimo.
Bipolarnost je cesto druga nesreca ovakvih ljudi, ali natus kao riba je izbegao tu mogucnost.
Opozicija uran/pluton ce davati da se SVE sto voli, radi i cini zavrsi naglo, korenito.... i onda treba stvarati stvari koje ostaju takve (samoza)dovoljne, a ne ulagati sebe u izgradnju necega sto se rusi.

Merkur u izgonu zasigurno osobi materijalno ne pomaze, pa i pored prepune osme kuce, ona je uvek na ivici sa parama. Ali taj isti merkur je jako receptivan na zvuk, sliku i energiju, dubok koliko mu osma kuca to dozvoljava.
Joga, slikarstvo, muzika, svako kreativno stvaralastvo je nesto sto bi natusu otvorilo drugu dimenziju. To jeste.... tacnije ce biti njen put. Slobodni umetnik u svakom smislu te reci :-)

:heart:

Ne citam precesto ovde, ako ti zatreba nesto pisi mi pp :cmok2:
 

Back
Top