Podela Kosova

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Da li biste prihvatili podelu Kosova, kad bi nam je ponudili, po sistemu 65 - 70%% : 35% - 30% u korist Albanaca?

To je bolje nego da nam Kosovo ostane celo. Šta će nam 1200000 Albvanaca koji mrze ovu zemlju?
 
Nema podele Kosova, jer Tito nije nacrtao nikakvu podelu Kosova, a na Balkanu se samo njegove granice uvažavaju. Iz tog razloga nema nikakve Republike Srpske Krajine i nikakvog Sandžaka.
 
Ne.

Ni na kakvu podelu ne bismo trebali da pristajemo jer se onda zauvek odričemo onog dela koje poklanjamo, ma koliki da je.

A i žalosno je i jadno pristati da deliš nešto što je od tebe oteto, ili što želi da ti se otme.
 
Nema podele Kosova, jer Tito nije nacrtao nikakvu podelu Kosova, a na Balkanu se samo njegove granice uvažavaju. Iz tog razloga nema nikakve Republike Srpske Krajine i nikakvog Sandžaka.

Ti si glup ako imaš takvo mišljenje. Očito da si se uplašio za CG pa se tešiš. Nemoj se bojati, neće niko deliti CG.
Pa RS je stvorena Titovom željom? Nemoj lupetati.
Da je Srbija ovo tražila, makar 30% dobila bi.
30% Kosova - (minus) Preševska dolina.
 
Poslednja izmena:
Ne.

Ni na kakvu podelu ne bismo trebali da pristajemo jer se onda zauvek odričemo onog dela koje poklanjamo, ma koliki da je.

A i žalosno je i jadno pristati da deliš nešto što je od tebe oteto, ili što želi da ti se otme.

Aha, a zašto je kralj pristao na podelu Vojvodine? Vojvodina ti je prijatelju moj bila veća nego što je sad. Učinjena je demarkacija na štetu Srbije a u korist Rumunije i Mađarske i Baranja je bila u sastavu Vojvodine.
Da li bi ti onda krenuo u nekakve pohode za "oslobađanje" "okupiranih" delova "Vojvodstva Serbskog"?
 
Ti si glup ako imaš takvo mišljenje. Pa RS je stvorena Titovom željom? Nemoj lupetati.
Da je Srbija ovo tražila, makar 30% dobila bi.
30% Kosova - (minus) Preševska dolina.

Ja sam najgluplji na forumu (ne mogu svi da budu nobelovci kao ti), ali ipak imam najviše blogova i politička dešavanja idu u onom pravcu o kojem ja govorim. Nema nikakve Preševske doline, jer je Tito nije izdvojio kao zasebnu celinu. RS nije država no entitet, republika u BiH, kao što su to županije u Hrvatskoj, koje takođe nije nacrtao Tito.
 
Ja sam najgluplji na forumu (ne mogu svi da budu nobelovci kao ti), ali ipak imam najviše blogova i politička dešavanja idu u onom pravcu o kojem ja govorim. Nema nikakve Preševske doline, jer je Tito nije izdvojio kao zasebnu celinu. RS nije država no entitet, republika u BiH, kao što su to županije u Hrvatskoj, koje takođe nije nacrtao Tito.

Pa ni Kosovo nije bila država nego POKRAJINA.
Uskočio si sam sebi u usta.
P.S. Županije u Hrvatskoj su UPRAVNI delovi Republike Hrvatske, a RS je AUTONOMNI državni konstitutivni entitet u sklopu BIH.

Samo nerealna osoba može da ne vidi da je podela Kosova rešenje za trajan mir na Balkanu. Neće više biti OVK ili GCL. Konačno bi Srbija i Albanija mogle da sarađuju.

P.S. Tito je mrtav 28 godina.
 
Poslednja izmena:
Ja sam najgluplji na forumu (ne mogu svi da budu nobelovci kao ti), ali ipak imam najviše blogova i politička dešavanja idu u onom pravcu o kojem ja govorim. Nema nikakve Preševske doline, jer je Tito nije izdvojio kao zasebnu celinu. RS nije država no entitet, republika u BiH, kao što su to županije u Hrvatskoj, koje takođe nije nacrtao Tito.

A istorija je prestala da postoji jel'???:dash:
 
Pa ni Kosovo nije bila država nego POKRAJINA.
Uskočio si sam sebi u usta.
P.S. Županije u Hrvatskoj su UPRAVNI delovi Republike Hrvatske, a RS je AUTONOMNI državni konstitutivni entitet u sklopu BIH.

Samo nerealna osoba može da ne vidi da je podela Kosova rešenje za trajan mir na Balkanu. Neće više biti OVK ili GCL. Konačno bi Srbija i Albanija mogle da sarađuju.

P.S. Tito je mrtav 28 godina.

Bravo nobelovac, koliko ti treba vremena za ovakav površan komentar lišen svake analize.

3x ura za govornika!!!
Živo nezavisni Distrikt Brčko!!!
:rotf::rotf::rotf:

Živio!
 
Da li biste prihvatili podelu Kosova, kad bi nam je ponudili, po sistemu 65 - 70%% : 35% - 30% u korist Albanaca?

To je bolje nego da nam Kosovo ostane celo. Šta će nam 1200000 Albvanaca koji mrze ovu zemlju?
Koja glupost...ja predlažem uvođenje vojnog roka k'o u Izraelu.Ti šiptari su kriminalci i ubice,ako im se da bio šta-tražiće još!!!...treba osposobiti sve naše psihofizički sposobne građane da barataju oružjem.
 
Da li biste prihvatili podelu Kosova, kad bi nam je ponudili, po sistemu 65 - 70%% : 35% - 30% u korist Albanaca?

To je bolje nego da nam Kosovo ostane celo. Šta će nam 1200000 Albvanaca koji mrze ovu zemlju?

to bi bilo najbolje i za jedne iz a druge i brzo bi resili stvar a ne bi zaglibili u mutne vode kao sto to sad radimo gde je sve neizvesno i uglavno sve crno za nas,
bas me zanima sta drugi misle o tome [mislim na druge koji nisu LDP,DS], mada ne verujem da bi i to mogli da dobijemo kasno je sad i za to, to su trebali ranije da pokrenu jos kada je djindjic poceo intenzivnije da se bavi time ali patriJote kalibra ''gavrilo princip -po sesalju'' su se pobrinule za to tako da nista od toga.
 

Back
Top