GRUPNJAK

Miss_007

Poznat
Poruka
7.606
GRUPNJAK ILI SEX U KOJEM UCESTVUJU VISE OSOBA JE INTRIGANTAN, ZANIMLJIV, STRASVEN, MOZE SVAKO SA SVAKIM... DA LI STE TO NEKAD PROBALI (VEROVATNO JESTE) I DA LI VAM SE SVIDJA???:heart:
 
MI CIGANI NISMO! Kad se ugasi svetlo, svaki čuva svoje stvari. Znaš kaki smo ga mi Cigani. :whistling:

A inače, zašto misliš da "verovatno jesmo"? Gde bih ja na primer našao još jednu tako savršenu kao što je moja draga? :D
 
GRUPNJAK ILI SEX U KOJEM UCESTVUJU VISE OSOBA JE INTRIGANTAN, ZANIMLJIV, STRASVEN, MOZE SVAKO SA SVAKIM... DA LI STE TO NEKAD PROBALI (VEROVATNO JESTE) I DA LI VAM SE SVIDJA???:heart:

Zasto "verovatno jesmo"? Autosugestivno pitanje, ne volim takva. (Uvek se setim onog sa TVa nekad, kad smo izbombardovani i Ameri usetali na Kosovo: A sta mislito o pobedi mirotvorne politike Slobodana Milosevica?) :twisted:

Nismo.
 
Nikada ali nikada ne bih mogao da imam grupnjak sa svojom rodjenom devojkom :).... sebican sam isuvise i ne bi mogao da podnesem da gledam da je sa nekim drugim i uopste mi nije jasno kako neko moze tako nesto da podnese ... naravno ovo se odnosi samo i iskljucivo sa osobom koja mi znaci a za ostalo daj i 200 njih pa koliko izdrzim... valjda cu stici do druge ;)
 

Back
Top