Najlepse ljubavne pesme svih vremena

Ima dosta dobrih starogradskih i starih narodnih ljubavnih pesama , da ne krivimo dusu ...
Elton John ima lepe balade , Bryan Adams nije los ,od ostalih spomenuo bih i Bon Jovi-a , Toma Waits-a , Roxette itd,itd ...
Od nasih lepe baladice imaju Indexi i Arsen Dedic ...
 
Poslednja izmena:
da mada je malo prezvakana vremenom.Baby come on home,Since I've been loving you i All my love od Zeppelina obavezno,Od Queen-a nemas te bas ljubavne i od Deep purple-a mada od njih dere Sometimes I feel like Screaming iz kasnijih godina posle Blackmore-a,od Stinga naravno Shape of my heart,Od Dire Straits -Tunnel of Love i Your latest trick,Od Scorpions-Still loving you,od Guns n roses-Sweet child o mine,November rain i Don't cry od Kiss -I still love you ,Od Santane -Revalations i Brightest star Satriani-Always with you always with me,David Bowie-China girl....OVE OBAVEZNO DA SE PRESLUSAJU.I RIBLJA CORBA I NJENE PESME ZA SVE GENERACIJE I ZAUVEK
 
Poslednja izmena:
bon jovi-always,nije ni n od najlepsha,ali mi je spot tako "filmski"
gnr-don't cry
clapton-layla,i ovo nem pojma shto,ali volil,pogotovo onu akusticnu verziju
nirvana-rape me...........salim se,i onako je posvecena mtv-ju
neke pesme ekv,zbog fenomenalnih textova,nebih d izdvajam
kiss-forever
al sad sam pre za neku shutku il neshto slicno,pa kad budem smislila.........javi**.........pardon,napisacu
 
da mada je malo prezvakana vremenom.Baby come on home,Since I've been loving you i All my love od Zeppelina obavezno,Od Queen-a nemas te bas ljubavne i od Deep purple-a mada od njih dere Sometimes I feel like Screaming iz kasnijih godina posle Blackmore-a,od Stinga naravno Shape of my heart,Od Dire Straits -Tunnel of Love i Your latest trick,Od Scorpions-Still loving you,od Guns n roses-Sweet child o mine,November rain i Don't cry od Kiss -I still love you ,Od Santane -Revalations i Brightest star Satriani-Always with you always with me,David Bowie-China girl....OVE OBAVEZNO DA SE PRESLUSAJU.I RIBLJA CORBA I NJENE PESME ZA SVE GENERACIJE I ZAUVEK

u brate blekmure,dje me nadje..............joj zeppelin...........pa plant kad peva u :heart:te dira,i kad peva Wholla Lotta Love,koja nije bash ljubavna u pravom smislu te reci..........aaaaaaaaa:worth::worth::worth:
 
bila je na vh1 emisija, chini mi se proshle subote...~final countdown~ najboljih balada svih vrmena... bilo ih je 40 (tada sam je 'uvatila) a verovatno i vishe... trajala je celo poslepodne..(:
a naj pesme necju da nabrajam, poshto ste ih vecjinu vecj rekli...a mrzi me da ih se josh prisecjam...:mrgreen:
 

Back
Top