Ocu piskim, necu piskim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Tipican stav reprezentativnog uzorka jedne ribe iz mase koja ne zna sta hoce:

"Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............"

Devojko jesi cula nekad za Hamleta? (Taj ga nema u Vili Jurakovih :mrgreen:)
 
Tipican stav reprezentativnog uzorka jedne ribe iz mase koja ne zna sta hoce:

"Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............"

Devojko jesi cula nekad za Hamleta? (Taj ga nema u Vili Jurakovih :mrgreen:)

O cemu se radi? Zao mi je te zbunjene devojke pa bih joj rado pomogao nekim savetom.
 
e kakav si ti smarach! Ako niste provalili ovo je na konto teme "Prvi Put"
Ako imash shta pametno da kazzesh a ochito nemash idi na tu temu pa tamo reci. Nema potrebe za tolikom samozzivoshchu da otvarash novu temu zbog tvog odgovora.
prevrchem ochima.
 
E pa za Hamleta sam čula... Čuj, čula... Pročitala! Trebalo bi da si i ti, osim ako lažeš za godine pa još nisi stigao do te lektire u školi. A ta Vila Jurakovih, šta je to? Neki moderan uzor za današnju mladež? Nikad čula. Zvuči kao nešto iz onih hrvatskih sapunica sa TV Pink od kojih mi se povraća. Eto čime se zanosi današnja omladina!

A ti, koja ti je ovo tema koju si pokrenuo da bi kukao na devojke kako smaraju i ne znaju šta hoće? Da se ti to malkice ne projektuješ? Ili te stvarno smaraju ali zato što TI ne znaš šta one hoće niti kako to da im pružiš. Možda ti i ne treba devojka?
 
E pa za Hamleta sam čula... Čuj, čula... Pročitala! Trebalo bi da si i ti, osim ako lažeš za godine pa još nisi stigao do te lektire u školi. A ta Vila Jurakovih, šta je to? Neki moderan uzor za današnju mladež? Nikad čula. Zvuči kao nešto iz onih hrvatskih sapunica sa TV Pink od kojih mi se povraća. Eto čime se zanosi današnja omladina!

A ti, koja ti je ovo tema koju si pokrenuo da bi kukao na devojke kako smaraju i ne znaju šta hoće? Da se ti to malkice ne projektuješ? Ili te stvarno smaraju ali zato što TI ne znaš šta one hoće niti kako to da im pružiš. Možda ti i ne treba devojka?
 
Tipican stav reprezentativnog uzorka jedne ribe iz mase koja ne zna sta hoce:

"Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............"

Devojko jesi cula nekad za Hamleta? (Taj ga nema u Vili Jurakovih :mrgreen:)

pa eto tu si ti d aim pomognes da konacno donesu odluku. nece biti tesko :mrgreen:
 
Tipican stav reprezentativnog uzorka jedne ribe iz mase koja ne zna sta hoce:

"Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............"

Devojko jesi cula nekad za Hamleta? (Taj ga nema u Vili Jurakovih :mrgreen:)



Znaš kako, to je sindrom ''šarene laže''. Čim ona kaže ''bojim se/htela bih-ne bih htela/želim to ... ali'' znaj da tu nešto smrdi i da ona u dubini duše zna da ''to nije to'' tj. da partner sa kojim je ne zadovoljava njene osnovne potrebe.

Žene itekako znaju da osete kad su ispunjene, isto tako i da prepoznaju kada nisu.
 
Tipican stav reprezentativnog uzorka jedne ribe iz mase koja ne zna sta hoce:

"Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............"

Devojko jesi cula nekad za Hamleta? (Taj ga nema u Vili Jurakovih :mrgreen:)
Ja se pitam odakle im volja da budu fine prema tebi, to se radi uglavnom sa nekim smotanim momčićima, što ti svakako nisi ti si neš drugo godzilo.

Ja bih to po kratkom postupku - pali slepče :mrgreen:
 
a jel znate sta vas rikan nikako ne razume? to sto neko ocekuje od devojke (il' obrnuto) da uradi nesto, samo zato sto on misli da tako treba... mislim... ako ti se neko svidja, svidja ti se... bas takav kakav jeste... i sta ima da se ocekuje? gde je strpljenje? gde je poverenje?! sto sve mora brzo?! u svemu su ljudi poceli da zure... da navaljuju... a onda im ostane malo vremena i ne znaju sta ce sa njim... to je ranije, uglavnom, bilo zastupljeno kod muskaraca... a sada gledam i neke devojke... kao da ce da propuste nesto... a, u stvari, svi samo sebe trose... i pogledas ih malo bolje... prazni... posle sve te zurbe, ako smognu snage da se okrenu i pogledaju sta su dobili... ispadne nista... cak i manje od onih koji su hteli da sacekaju malo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top