Japanske radne navike u prosečnog Srbina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Nerviraju me ljudi koji čim ustanu opsuju dan, zato što moraju da idu na posao. Jedva čekaju da im se posao završi, mrze posao, stalno traže slobodne dane, a znaju da traže povećanje plate. Mrzim kad neko mrzi posao koji radi.

Da li ste vi osoba koja voli da radi i voli svoj posao, osoba koja jedva čeka da ide da stvara nešto korisno za sebe i društvo? Da li vam se nekad javila želja da duže radite na poslu, da uradite više i bolje, da svojom voljom preskočite neki od mnogobrojnih praznika radi posla?

Da li biste voleli da Srbi (mislim na sve građane Srbije) imaju japanske radne navike i da li ih vi imate?
 
andes,ako zivim na balkanu ne znaci da sam lezilebovic i lopov,pogresna ti je ta malo logika.i ne ne bih voleo da imam japanske radne navike,posto osim posla covek treba da ima vremena i za sebe,za svoje prijatelje i porodicu,a ne da se pretvori u robota koji radi 14 sati na dan 8 sati spava i ima 2 sata vremena da uziva.ja sam ipak za 8 puta 3,a i za to sam da svaki covek ima platu sa kojom moze dostojanstveno da zivi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top