fenomenalno

Žalosno je to što toliko ismejava čoveka koji po godinama može deda da mu bude (tu mislim na Krkobabića).Nema meru ni poštovanja...

Primitivac željan pažnje, kažem ja. Daleko od toga da čovek nije duhovit ali nažalost to koristi na jedan jako pogrešan način. Pre je još bio OK ali je poludeo ... da je Krkobabić jedini pa da razumem, taj vređa koga stigne.
 
mozda je budala, ali ove forumske patrijote kada procitaju nesto od njega, dobiju ili alergiju ili napad epilepsije:worth::worth::worth:

Vidis da i poneke demokrate postanu "alergicni/e"...

Hebiga, covek kaze onako kako jeste, realno. SAda sto nam je realnost mracna nije njegov problem. Istina boli, razumem. Boli sve nas, samo je pitanje u kojoj meri. Mnogi nose "Pink" naocare, pa se zavaravaju.
 
Ti svedok kako mu urucuju koferce :worth:

Mislim, moze da misli o Petru Lukovicu k'o sta hoce, ali pricati da je placenik i jos strani podseca na 90-te...
Ama, neke stvari su tako OČIGLEDNE. Ali, pusti ti, i ne mešaj s ovim one druge priče koje stvarno jesu sistematska, višededenijska udbaško-zlobodanovsko-radikalska propaganda, na primer protiv Đinđića, DS, uopšte, Čanka, i nekih drugih.. PL jeste ona najgora (pa još - prolupala) varijanta kojiom se služe naši istinski neprijatelji, zapravo, ista ona kao kod pomenutih udbaško-radikalsko-zlobodanovskih.. Ništa mudro, samo treba malo "mućnuti glavom" da se to shvati. Ko ume, i može. :roll:
 
Već drugi put ista tema i isti tekst one voline Pere Lukća koji mrzi celi svet i koji svako jutro ustaje na levu nogu...
Samo je razlika što je prvi put ovo otvorio radikal, pa su se oni oduševljavali uvredama na račun "žutih", a sada je temu otvorio LDP-ac i verovatno ga oduševljavaju fore na račun radikala i DSS-a...

O Bože, opet se u nečemu slažu ekstrmisti... :) :) :)
 
Već drugi put ista tema i isti tekst one voline Pere Lukća koji mrzi celi svet i koji svako jutro ustaje na levu nogu...
Samo je razlika što je prvi put ovo otvorio radikal, pa su se oni oduševljavali uvredama na račun "žutih", a sada je temu otvorio LDP-ac i verovatno ga oduševljavaju fore na račun radikala i DSS-a...

O Bože, opet se u nečemu slažu ekstrmisti... :) :) :)


Чуди ме да ти тако олако употребљаваш реч екстремисти?! Просто не верујем да је из незнања, мора да постоји неки други разлог... :think:
 
Već drugi put ista tema i isti tekst one voline Pere Lukća koji mrzi celi svet i koji svako jutro ustaje na levu nogu...
Samo je razlika što je prvi put ovo otvorio radikal, pa su se oni oduševljavali uvredama na račun "žutih", a sada je temu otvorio LDP-ac i verovatno ga oduševljavaju fore na račun radikala i DSS-a...

O Bože, opet se u nečemu slažu ekstrmisti... :) :) :)

Nikakve fore o DSS-u me ne odusevljavaju. Ja glasam za LDP, pa si verovatno i na mene mislio.

Ne razumes.
 

Back
Top