Da li ste optereceni svojim telom?!?

Hranim se relativno zdravo... Volim povremene izlete u svet cokolade i extramasne brze hrane, ali to se trudim da minimizujem sto vise.
Treniram u proseku 4 do 5 puta nedeljno sto kod kuce sto na sportskom centru. Najvise se fokusiram na trcanje i trbusnjake, mada radim i vezbe za ruke, grudi i ledja!
Ne vagu ne stajem, jer mi nije interes da skidam kile vec da se dobro osecam i budem u formi... ;)
 
Hranim se poprilicno zdravo... Ali sam i umereni cokoholicar pa mi je to malo tesko, ipak je kit-kat djavolje maslo...

Jedem muslije, junetinu, piletinu, divljac, voce, povrce, mlecne proizvode, bla bla... I pijem sejkove sa dodatkom proteina... Vezbam... Retko stajem na vagu jer mi to nije nikakvo merilo... :wave:
 
Nisam opterećena svojim izgledom i zadnji put sam stala na vagu na sistematskom.Ja to od sistematskog do sistematskog, nažalost ni ne znam da li imam vagu kući...Zadovoljna sam kako izgledam...kada se sredim mogu da budem baš lepa, nije da se hvalim....al' kada već niko neće (za mene je češljanje uglavnom sređivanje).Mislim nešto me ne zanima preterano moj izgled i znam da to nije normalno.Ne hranim se zdravo već krkam sve što stignem, mada pokušavam da pređem u vegeterijance, ali izgleda da će sve ostati u pokušaju...Redovno trčim, ali to ne zbog izgleda već da bi se izduvala i rešila besa, tako da sam dobila poprilično čudne mišiče na nogama...I to bi bilo to uglavnom...
 
Poslednja izmena:
hranim se....paa ne bash potpuno zdravo, ali zdravije nego pre...napredujem (:
vezhbam par puta nedeljno...al sve zavisi, dodju periodi kada sam nonstop aktivna, svaki dan trchanje, fitness..i naravno posle nekog vremena me to smori, pa malo usporim...
al svakom sluchaju, volim rekreaciju..jer se osecjam zdravije i srecjnije :mrgreen:
stajem na vagu kad se setim, ono, chisto da vidim stanje..mada se u poslednjih par godina nishta ne menja, uvek se vrti oko iste cifre..
 
nisam uopshte!ali ako vas zanima:jedem sve,ko stoka,ali polako,i u ooooogromnim kolicinama,i po mom mishljenju nedostaje mi jedno2 kg.Keva me terala kod lekara da vadim nalaze------------->i nem' nikakvu boles' kao pantljicara anorexija i ta sranja.Jedino me jedna stvar izludjuje-nosim 41,ali o tome ne razmishljam bash mloogo jer znam dosta drugih "nogatih"devojaka a i u zadnje vreme nalazim obucu!
 
Treniram 4-5x nedeljno,idem na odbojku,shto se tiche slatkisha tu sam uvek,mada to mi uopshte ne smeta,mislim na to da se ne gojim....
Kada osetim da sam se ulenjila,onda skachem,igram,i opet se vratim u formu i tako...
Nemam vagu kuci,ali i kada stanem na vagu tezina mi se skoro uopshte ne menja....
Ne opterecujem se uopshte....uzivam!
 
Pa, samo mi je bitno da se ne udebljam previse! Inace, od kada sam krenuo u srednju, jako sam smrsao, bojim se da se ne razbolim! Jedem najcesce 2x dnevno, a trebao bih u ovim godinama makar 3x. ***, ne hranim se bas zdravo, ali sta da se radi. Danas je to sve teze! Brzo se zivi, brzo se jede! Ne moze se ni ziveti normalno! :!:
 

Back
Top