SPS ostaje pri zahtevu za oslobodjanje Milanovića

The Gunslinger

Primećen član
Banovan
Poruka
729
Mrkonjić: Vlada pre zakonskog roka
2. jun 2008. | 12:20 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Potpredsednik SPS-a Milutin Mrkonjić izjavio da je siguran da će nova Vlada Srbije biti formirana pre 20. septembra, odnosno pre zakonskog roka.

Milutin Mrkonjić (FoNet, arhiv)

On je dodao da koalicija oko SPS-a neće odstupiti od svog ekonomskog programa. U intervjuu "Ekonomist magazinu", Mrkonjić je ponovio da se koalicija SPS-PUPS-JS zalaže za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa EU "jer nema razvoja bez Evrope".

On je dodao da bi ta koalicija sa Demokratskom strankom "mogla da se dogovori za jednu noć, ali postoje preduslovi i uslovi za ulazak u zajedničku vladu".

"Preduslovi su da prestane progon porodice Milošević i da se oslobodi nekadašnji direktor RTS-a Dragoljub Milanović. Uslov za ulazak u vladu je da se naš program realizuje, posebno kad je reč o delu koji se odnosi na infrastrukturu i na penzije", kazao je Mrkonjić.

On je obećao da, ako se on bude pitao, "nijedan ministar iz SPS-a neće biti postavljen ako nije najbolji u toj struci".
 
Mrkonjić: Vlada pre zakonskog roka
2. jun 2008. | 12:20 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Potpredsednik SPS-a Milutin Mrkonjić izjavio da je siguran da će nova Vlada Srbije biti formirana pre 20. septembra, odnosno pre zakonskog roka.

Milutin Mrkonjić (FoNet, arhiv)

On je dodao da koalicija oko SPS-a neće odstupiti od svog ekonomskog programa. U intervjuu "Ekonomist magazinu", Mrkonjić je ponovio da se koalicija SPS-PUPS-JS zalaže za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa EU "jer nema razvoja bez Evrope".

On je dodao da bi ta koalicija sa Demokratskom strankom "mogla da se dogovori za jednu noć, ali postoje preduslovi i uslovi za ulazak u zajedničku vladu".

"Preduslovi su da prestane progon porodice Milošević i da se oslobodi nekadašnji direktor RTS-a Dragoljub Milanović. Uslov za ulazak u vladu je da se naš program realizuje, posebno kad je reč o delu koji se odnosi na infrastrukturu i na penzije", kazao je Mrkonjić.

On je obećao da, ako se on bude pitao, "nijedan ministar iz SPS-a neće biti postavljen ako nije najbolji u toj struci".

Neka naprave radikali vladu, letece kroz mesec dana
 
Mrkonjić: Vlada pre zakonskog roka
2. jun 2008. | 12:20 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Potpredsednik SPS-a Milutin Mrkonjić izjavio da je siguran da će nova Vlada Srbije biti formirana pre 20. septembra, odnosno pre zakonskog roka.

Milutin Mrkonjić (FoNet, arhiv)

On je dodao da koalicija oko SPS-a neće odstupiti od svog ekonomskog programa. U intervjuu "Ekonomist magazinu", Mrkonjić je ponovio da se koalicija SPS-PUPS-JS zalaže za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa EU "jer nema razvoja bez Evrope".

On je dodao da bi ta koalicija sa Demokratskom strankom "mogla da se dogovori za jednu noć, ali postoje preduslovi i uslovi za ulazak u zajedničku vladu".

"Preduslovi su da prestane progon porodice Milošević i da se oslobodi nekadašnji direktor RTS-a Dragoljub Milanović. Uslov za ulazak u vladu je da se naš program realizuje, posebno kad je reč o delu koji se odnosi na infrastrukturu i na penzije", kazao je Mrkonjić.

On je obećao da, ako se on bude pitao, "nijedan ministar iz SPS-a neće biti postavljen ako nije najbolji u toj struci".

А твој коментар је....? Или шта је "писац" хтео да каже?
 
Ne vidim zasto bi SRS i DSS bili protiv oslobadjanja Milanovica, covek je ionako ni kriv ni duzan dovoljno propatio u dosovskim kazamatima.

Ajde nek ih oslobode novim postupkom jer drugog načina nema.Neka objasne roditeljima poginulih radnika RTS-a zašto će ga osloboditi................Ajde da vidim tog moodonju koji će ih osloboditi.................Taj koji bude to uradio završiće sa metkom u glavi od tih istih unesrećenih roditelja.......................
 
Nisam siguran ali svakako na manje nego Solana kome je DOS ukinuo osudjujucu presudu.

a šta ako je stvarno znao da će biti napad na zgradu i da će mu kolege izginuti?mada ovo što kažeš za solanu ima logike"ako ne možemo da navatamo solanu,klintona,olbrajtovu,klarka ajmo da se osvetimo preko milanovića"
@nexx ako ga oslobode završiće milanović tako,jedino da mu daju lažan identitet i da pali za rusiju
 
Poslednja izmena:
Ajde nek ih oslobode novim postupkom jer drugog načina nema.Neka objasne roditeljima poginulih radnika RTS-a zašto će ga osloboditi................Ajde da vidim tog moodonju koji će ih osloboditi.................Taj koji bude to uradio završiće sa metkom u glavi od tih istih unesrećenih roditelja.......................

Ti unesreceni roditelji su imali na desetine prilika da se osvete pravim ubicama svoje dece - Solani i ostalima, pa cak su nedavno isti oni piloti koji su bombardovali Srbiju sleteli na Batajnicu kad ono nigde nikog od tih roditelja.
 
a šta ako je stvarno znao da će biti napad na zgradu i da će mu kolege izginuti?mada ovo što kažeš za solanu ima logike"ako ne možemo da navatamo solanu,klintona,olbrajtovu,klarka ajmo da se osvetimo preko milanovića"

Ajde mi molim te objasni nacin na koji je on to mogao da zna???
Ovde ne pricamo o pretpostavkama, nagadjanjima,predosecanjima, nego o CINJENICAMA koje bi trebalo da JEDINO budu validne za sud.
Koliko znam, zgrada televizije je meta koja je apsolutno zabranjena za gadjanje svim konvencijama....
 
Ti unesreceni roditelji su imali na desetine prilika da se osvete pravim ubicama svoje dece - Solani i ostalima, pa cak su nedavno isti oni piloti koji su bombardovali Srbiju sleteli na Batajnicu kad ono nigde nikog od tih roditelja.

Ljudi su čekali presudu i dočekali je......................Nema potrebe da se svete jer je pravda postignuta...................A ako bude na silu ukinuta e onda ćemo videti tog moodonju koliko će još živeti...........................To nije moj lični stav ali će tako biti...............
 
Ljudi su čekali presudu i dočekali je......................Nema potrebe da se svete jer je pravda postignuta...................A ako bude na silu ukinuta e onda ćemo videti tog moodonju koliko će još živeti...........................To nije moj lični stav ali će tako biti...............

Pa cudi me da onda nisu trazili presudu protiv Djindjica i njegove izjave da treba bombardovati Beograd.
Ona cini mi se ima prilicno veliku optuzujucu tezinu u ovom slucaju.
I sasvim sigurno spada u domen CINJENICA, koje je lako dokazati.
 
Ljudi su čekali presudu i dočekali je......................Nema potrebe da se svete jer je pravda postignuta...................A ako bude na silu ukinuta e onda ćemo videti tog moodonju koliko će još živeti...........................To nije moj lični stav ali će tako biti...............

Kako je pravda dostignuta? Sta palamudis? Cak i da je Milanovic pravicno osudjen on je u najboljem slucaju samo saucesnik, pravi naredbodavci i izvrsioci su docekivani u Srbiji kao kraljevi. A unesreceni roditelji su se pravili ludi.
Milanovic ce biti oslobodjen i uzivace na slobodi i nece mu ni dlaka s glave faliti.
 
Mrkonjić: Vlada pre zakonskog roka
2. jun 2008. | 12:20 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Potpredsednik SPS-a Milutin Mrkonjić izjavio da je siguran da će nova Vlada Srbije biti formirana pre 20. septembra, odnosno pre zakonskog roka.

Milutin Mrkonjić (FoNet, arhiv)

On je dodao da koalicija oko SPS-a neće odstupiti od svog ekonomskog programa. U intervjuu "Ekonomist magazinu", Mrkonjić je ponovio da se koalicija SPS-PUPS-JS zalaže za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa EU "jer nema razvoja bez Evrope".

On je dodao da bi ta koalicija sa Demokratskom strankom "mogla da se dogovori za jednu noć, ali postoje preduslovi i uslovi za ulazak u zajedničku vladu".

"Preduslovi su da prestane progon porodice Milošević i da se oslobodi nekadašnji direktor RTS-a Dragoljub Milanović. Uslov za ulazak u vladu je da se naš program realizuje, posebno kad je reč o delu koji se odnosi na infrastrukturu i na penzije", kazao je Mrkonjić.

On je obećao da, ako se on bude pitao, "nijedan ministar iz SPS-a neće biti postavljen ako nije najbolji u toj struci".

chudno da ovo niko nije primetio..:think::eek:
 
Ajde mi molim te objasni nacin na koji je on to mogao da zna???
Ovde ne pricamo o pretpostavkama, nagadjanjima,predosecanjima, nego o CINJENICAMA koje bi trebalo da JEDINO budu validne za sud.
Koliko znam, zgrada televizije je meta koja je apsolutno zabranjena za gadjanje svim konvencijama....

ajde molim te ne histeriši,jeste težak neki dan,omorina ali iskuliraj....

pronađi na netu dokument i pokaži nam,ne razumem se u ženevske,helsinške i ne znam sve koje konvencije,idem sad sa palmom i betovenom na ručak na kalemegdansku terasu:mrgreen:
 
ajde molim te ne histeriši,jeste težak neki dan,omorina ali iskuliraj....

pronađi na netu dokument i pokaži nam,ne razumem se u ženevske,helsinške i ne znam sve koje konvencije,idem sad sa palmom i betovenom na ručak na kalemegdansku terasu:mrgreen:

Pa cekaj.....zar ja to moram da radim.....
Ja sam rekao cinjenicu koja je opstepoznata(dovoljno puta je za ovih dvadesetak godina Zenevska konvencija bila citirana na raznim mestima)....A ti, ako hoces da opovrgnes neki navod, na TEBI je da nadjes protivargument, i dokumenta koja to potvrdjuju.
Koliko znam to je osnovno nacelo bilo kakve rasprave.
 
Slabe ingerencije, americki predsednik moze da otpise celu kaznu unapred. K'o Marku Ricu.

Nego dok se nadje zakonski put za amnestiju ovih jos zivih heroja, ja sam za to da se administrativnim merama oda divljenje i zahvalnost preminulim junacima.

Jel' nadjena parcela u aleji velikana? Jel' orkestar uvezbao 'internacionalu'?
odustalo se od Aleje velikana jer uprava Groblja ne zeli da dobije ilegalan javni toalet na svom najekskluzivnijem delu ,a strazarska sluzba skupa ...mozda ga ture u kucu cveca preko Broza ako ima jos mesta to je jos vise fency lokacija :)
 
Ajde? Znaci kuca cveca definitivno postaje novo glavno steciste vampira.

Ce da zovemo Bafi u pomoc dok jos nije kasno.

smg-buffy.jpg
 

Back
Top