Hoće da jedu, hoće da je*u - a to košta brate, pa onda droga

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Hoće da jedu, hoće da jebu - a to košta brate, pa onda droga
Svi znamo tu scenu iz filma Balkanski špijun.
Mene ovi naši radikalci i ove ostale naše patrijote podsećaju na Iliju Čvorovića kad je maltretirao gospodina Jakovljevića, smatrajući ga izdajnikom.

Radikalci kažu da su: Hrvati, Bošnjaci, Makedonci i Crnogorci, nastali od Srba i da trebam da ih ubedimo da su Srbi. U Srbiji se čak pojavljuju vojvođanski i kosovski identiteti.

Oni hoće pre svega njihovu mladost koja je puna živote da ubede da su Srbi.
Kako će dubrovčane ubediti da su Srbi, tako što će im granatirati grad i guslati?
Kako će ubediti vukovarce da su Srbi, tako što će im granatirati grad i pijani se valjati u blatu i guslati?
Kako će ubediti muslimane da su Srbi, tako što će im porušiti džamije i vikati smrt balijama?

Naravno da to samo odbija ljude od vas radikalaca.
Zamislite ja odem naoružan u BG i počnem da pucam po stanovništvu i izlozima u ime srpstva. Da li bi trebao trebao da budem uhapšen?

Crna Gora ima veći broj Srba nego 1991, zato što je mladim Crnogorcima Srbija obezbeđivala povoljne i kvalitetnije studije. No ipak, nije ih sve zadržala zbog izolacionističke politike Srbije.

Zašto niste vi radikalci svim siromašnim dubrovčanima slali pomoć, popravljali kuće i ulice ljudima, širili toleranciju među narodima, širili evroatlansku politiku,...? Tako bi imali veliki broj tih Srba katolika po svim (po vama) "srpskim zemljama".

Ne kažem da su dubrovčani Srbi katolici, ali to je primer samoubistvene politike SRS-a.

Mladi neće pijane i bradate četnike, mladi neće da ruše džamije i crkve, mladi neće da im se granatira rodni grad...

Ovu temu pišem jer sam skoro na jenom hrvatskom forumu raspravljao koji je grad bolji, Osijek ili Kragujevac.
Ispostavilo se da Kragujevac i Pomoravlje imaju svetlu budućnost, da je Kragujevac perspektivniji od Osijeka za budućnost... A perspektivniji samo zato što su sve značajne fabrike u KG-u iz EU, a u Jagodini je sav kapital iz EU.

I šta ako po Šešeljevom nalogu prekinemo veze sa EU? Šta ako investitori iz EU napuste Kragujevac i Pomoravlje? Da li ste svesni koliko ćete nezadovoljstvo naneti kod šumadinaca i pomoravčana? Takvom politikom ima da oterate sve srpske teritorije od Srbije.
Kragujevac bi se pretvorio u kanalizaciju, kao što je bio devedesetih.
 
Немате маште, креативности... немате идеју како да спотакнете противника... тужно и досадно...

e064.gif
 
Svi znamo tu scenu iz filma Balkanski špijun.
Mene ovi naši radikalci i ove ostale naše patrijote podsećaju na Iliju Čvorovića kad je maltretirao gospodina Jakovljevića, smatrajući ga izdajnikom.

Radikalci kažu da su: Hrvati, Bošnjaci, Makedonci i Crnogorci, nastali od Srba i da trebam da ih ubedimo da su Srbi. U Srbiji se čak pojavljuju vojvođanski i kosovski identiteti.

Oni hoće pre svega njihovu mladost koja je puna živote da ubede da su Srbi.
Kako će dubrovčane ubediti da su Srbi, tako što će im granatirati grad i guslati?
Kako će ubediti vukovarce da su Srbi, tako što će im granatirati grad i pijani se valjati u blatu i guslati?
Kako će ubediti muslimane da su Srbi, tako što će im porušiti džamije i vikati smrt balijama?

Naravno da to samo odbija ljude od vas radikalaca.
Zamislite ja odem naoružan u BG i počnem da pucam po stanovništvu i izlozima u ime srpstva. Da li bi trebao trebao da budem uhapšen?

Crna Gora ima veći broj Srba nego 1991, zato što je mladim Crnogorcima Srbija obezbeđivala povoljne i kvalitetnije studije. No ipak, nije ih sve zadržala zbog izolacionističke politike Srbije.

Zašto niste vi radikalci svim siromašnim dubrovčanima slali pomoć, popravljali kuće i ulice ljudima, širili toleranciju među narodima, širili evroatlansku politiku,...? Tako bi imali veliki broj tih Srba katolika po svim (po vama) "srpskim zemljama".

Ne kažem da su dubrovčani Srbi katolici, ali to je primer samoubistvene politike SRS-a.

Mladi neće pijane i bradate četnike, mladi neće da ruše džamije i crkve, mladi neće da im se granatira rodni grad...

Ovu temu pišem jer sam skoro na jenom hrvatskom forumu raspravljao koji je grad bolji, Osijek ili Kragujevac.
Ispostavilo se da Kragujevac i Pomoravlje imaju svetlu budućnost, da je Kragujevac perspektivniji od Osijeka za budućnost... A perspektivniji samo zato što su sve značajne fabrike u KG-u iz EU, a u Jagodini je sav kapital iz EU.

I šta ako po Šešeljevom nalogu prekinemo veze sa EU? Šta ako investitori iz EU napuste Kragujevac i Pomoravlje? Da li ste svesni koliko ćete nezadovoljstvo naneti kod šumadinaca i pomoravčana? Takvom politikom ima da oterate sve srpske teritorije od Srbije.
Kragujevac bi se pretvorio u kanalizaciju, kao što je bio devedesetih.

A zašto misliš da ako je neko protiv Borisa Tadića i DS-a i Čede, Kandićke je za bradate četnike i hoće da ubija, siluje i otima??? Po izjavama ljudi iz DS-a i ostalih satelita se tačno vidi titoistička politika!!! Ko nije sa nama taj je protiv Srbije!!! Ako nas ne bude neće biti ni Srbije!!! Preživela je Srbija u svojoj istoriji sve i svašta pa će i njih bogami!!!
 
Ovu temu pišem jer sam skoro na jenom hrvatskom forumu raspravljao koji je grad bolji, Osijek ili Kragujevac.
Ispostavilo se da Kragujevac i Pomoravlje imaju svetlu budućnost, da je Kragujevac perspektivniji od Osijeka za budućnost... A perspektivniji samo zato što su sve značajne fabrike u KG-u iz EU, a u Jagodini je sav kapital iz EU.
.

Drzi se ti tog hrvatskog foruma
 
Svi znamo tu scenu iz filma Balkanski špijun.
Mene ovi naši radikalci i ove ostale naše patrijote podsećaju na Iliju Čvorovića kad je maltretirao gospodina Jakovljevića, smatrajući ga izdajnikom.

Radikalci kažu da su: Hrvati, Bošnjaci, Makedonci i Crnogorci, nastali od Srba i da trebam da ih ubedimo da su Srbi. U Srbiji se čak pojavljuju vojvođanski i kosovski identiteti.

Oni hoće pre svega njihovu mladost koja je puna živote da ubede da su Srbi.
Kako će dubrovčane ubediti da su Srbi, tako što će im granatirati grad i guslati?
Kako će ubediti vukovarce da su Srbi, tako što će im granatirati grad i pijani se valjati u blatu i guslati?
Kako će ubediti muslimane da su Srbi, tako što će im porušiti džamije i vikati smrt balijama?

Naravno da to samo odbija ljude od vas radikalaca.
Zamislite ja odem naoružan u BG i počnem da pucam po stanovništvu i izlozima u ime srpstva. Da li bi trebao trebao da budem uhapšen?

Crna Gora ima veći broj Srba nego 1991, zato što je mladim Crnogorcima Srbija obezbeđivala povoljne i kvalitetnije studije. No ipak, nije ih sve zadržala zbog izolacionističke politike Srbije.

Zašto niste vi radikalci svim siromašnim dubrovčanima slali pomoć, popravljali kuće i ulice ljudima, širili toleranciju među narodima, širili evroatlansku politiku,...? Tako bi imali veliki broj tih Srba katolika po svim (po vama) "srpskim zemljama".

Ne kažem da su dubrovčani Srbi katolici, ali to je primer samoubistvene politike SRS-a.

Mladi neće pijane i bradate četnike, mladi neće da ruše džamije i crkve, mladi neće da im se granatira rodni grad...

Ovu temu pišem jer sam skoro na jenom hrvatskom forumu raspravljao koji je grad bolji, Osijek ili Kragujevac.
Ispostavilo se da Kragujevac i Pomoravlje imaju svetlu budućnost, da je Kragujevac perspektivniji od Osijeka za budućnost... A perspektivniji samo zato što su sve značajne fabrike u KG-u iz EU, a u Jagodini je sav kapital iz EU.

I šta ako po Šešeljevom nalogu prekinemo veze sa EU? Šta ako investitori iz EU napuste Kragujevac i Pomoravlje? Da li ste svesni koliko ćete nezadovoljstvo naneti kod šumadinaca i pomoravčana? Takvom politikom ima da oterate sve srpske teritorije od Srbije.
Kragujevac bi se pretvorio u kanalizaciju, kao što je bio devedesetih.


Ajde redom:
1.Vidi se da si zadojen demokratskom propagandom, jer stvari okreces, zamenjujes teze, pricas gluposti.
2.Svaki covek ima pravo na sopstveni nacionalni osecaj, kao i osecaj pripadnosti odredjenoj naciji.Ko mu je to IKADA od radikala sporio?
Radikali (tacnije , NE ONI, nego Seselj) u svojim NAUCNIM radovima, pokusava da dokaze da svi ti narodi poticu od Srba.Koliko u tome uspeva, i koliko njegove teze imaju realnu osnovu, sasvim sigurno ni ti, a ni ja nismo kompetentni da sudimo.Uskostrucne rasprave ostavi strucnjacima za tu oblast, ma sta ti mislio o njima.
3.Nesto se ne secam da su radikali bilo koga granatirali.To je cini mi se radila ona stranka koja danas po vasim recima ima program sasvim slican demokratama.Radikali su kao prave patriote ucestvovali kao dobrovoljci, i branili svoj narod.
4.Takodje se ne secam da su na bilo koji nacin sa nipodastavanjem govorili o bilo kom pripadniku druge nacije.To sto mnogi priznaju da su muslimani islamizovani Srbi(cak i mnogi od njih), je jednostavno istorijska cinjenica.Koliko se ona tebi, ili njima svidja ili ne, je sasvim drugo pitanje.
Sasvim je slicna prica o Hercegovcima, i njihovom pokatolicenju, te o mnogim drugim Srbima koji su pod uticajem Austrougarske, ranije i ustaske vlasti kasnije, primili katolicizam.
5.Radikali pucali po Dubrovniku???Jesi ti bas siguran u to sto pises.Razmisli jos jednom.
6.Ja koliko znam radikali se ne zalazu za prekid odnosa sa EU.
Oni su takodje za saradnju sa EU, ali na malo drugacijim odnosima, i BEZ odredjenih ekstremiteta u nasim zadnjicama.
Ako to nije po volji EU, onda dobro......Postoji zivot i van EU.
Kad sredimo situaciju u nasoj kuci, te grdne novce koje su politickim i kriminalnim mesetarenjam zavrsile u dzepovima demokrata, skoro da nam ne bi trebale investicije.
Ako je uslov EU, da priznamo Kosovo, da bi postali clanovi "ugledne evropske porodice naroda", neka hvala....Neka ih bez mene.
7.A Kragujevac SADA NIJE kanalizacija??????
Nego grad koji napreduje?Kako to napreduje?Ugovorom sa "fijatom"?
Ugovorima koji se potpisuju uvek pred izbore?I koji budu zaboravljeni odmah posle istih...
Da ne pricam o famoznoj "zastavi 10", koja je samo monopolski nacin da "fijat" bude najkonkurentniji na trzistu, uz verovatno debelu proviziju nekome od toga.
I onda se u Kragujevcu nesto proizvodi..Na gotovo vozilo, dodaju svoj znak, i odstampaju uputstvo na srpskom.I to je proizvodnja koja ce uzdici Kragujevac veoma veoma visoko?
Nemoj biti smesan.
8. Koliko pamtim, i secam se ,pijane i bradate cetnike mozes naci samo po saborima vaseg koalicionog partnera, na Ravnoj Gori.A takvih nikada nije bilo u radikalima(naravno postoje POJEDINACNI izuzeci)
9.(na samom kraju)to koliko se crnogoraca izjasnjava kao Srbi je apsolutno stvar njihovog osecanja, a nikako nekih ekonomskih uslova.Uostalom, ja sam svakako protiv toga da oni imaju specijalne uslove ZA BILO STA, sto bih ja morao da placam kroz poreze, i sto bi bilo na teret srpskog budzeta.
Kada budu placali porez u ovoj zemlji, onda mogu da ocekuju ista prava kao sto ih imam ja.Dotle, oni su svakako stranci, ma kako se oni izjasnjavali.
Koliko znam sasvim slican je i stav radikala po tom pitanju.
 
Немате маште, креативности... немате идеју како да спотакнете противника... тужно и досадно...

e064.gif

A ti si inovativan i kreativan u postavljanju tema i argumentovanju u pm

A zašto misliš da ako je neko protiv Borisa Tadića i DS-a i Čede, Kandićke je za bradate četnike i hoće da ubija, siluje i otima??? Po izjavama ljudi iz DS-a i ostalih satelita se tačno vidi titoistička politika!!! Ko nije sa nama taj je protiv Srbije!!! Ako nas ne bude neće biti ni Srbije!!! Preživela je Srbija u svojoj istoriji sve i svašta pa će i njih bogami!!!

Mislim i da se bez Mlohave lude,Grobarčine i vođe im Cvvenog vojvode pogotovu može i da će Srbija bez njih itekako preživeti!

Bez EU- ne može da se živi?!?!?!:dash::dash:

Ti danima lupaš glavom o taj zid. Da te možda ne boli glava...............Ma nema veze samo ti lupaj jer ćeš još dugo lupati......................
 
Ajde redom:
1.Vidi se da si zadojen demokratskom propagandom, jer stvari okreces, zamenjujes teze, pricas gluposti.
2.Svaki covek ima pravo na sopstveni nacionalni osecaj, kao i osecaj pripadnosti odredjenoj naciji.Ko mu je to IKADA od radikala sporio?
Radikali (tacnije , NE ONI, nego Seselj) u svojim NAUCNIM radovima, pokusava da dokaze da svi ti narodi poticu od Srba..

Ima li svrhe dalje čitati?:dash:
 
Svi znamo tu scenu iz filma Balkanski špijun.
Mene ovi naši radikalci i ove ostale naše patrijote podsećaju na Iliju Čvorovića kad je maltretirao gospodina Jakovljevića, smatrajući ga izdajnikom.

Radikalci kažu da su: Hrvati, Bošnjaci, Makedonci i Crnogorci, nastali od Srba i da trebam da ih ubedimo da su Srbi. U Srbiji se čak pojavljuju vojvođanski i kosovski identiteti.

Oni hoće pre svega njihovu mladost koja je puna živote da ubede da su Srbi.
Kako će dubrovčane ubediti da su Srbi, tako što će im granatirati grad i guslati?
Kako će ubediti vukovarce da su Srbi, tako što će im granatirati grad i pijani se valjati u blatu i guslati?
Kako će ubediti muslimane da su Srbi, tako što će im porušiti džamije i vikati smrt balijama?

Naravno da to samo odbija ljude od vas radikalaca.
Zamislite ja odem naoružan u BG i počnem da pucam po stanovništvu i izlozima u ime srpstva. Da li bi trebao trebao da budem uhapšen?

Crna Gora ima veći broj Srba nego 1991, zato što je mladim Crnogorcima Srbija obezbeđivala povoljne i kvalitetnije studije. No ipak, nije ih sve zadržala zbog izolacionističke politike Srbije.

Zašto niste vi radikalci svim siromašnim dubrovčanima slali pomoć, popravljali kuće i ulice ljudima, širili toleranciju među narodima, širili evroatlansku politiku,...? Tako bi imali veliki broj tih Srba katolika po svim (po vama) "srpskim zemljama".

Ne kažem da su dubrovčani Srbi katolici, ali to je primer samoubistvene politike SRS-a.

Mladi neće pijane i bradate četnike, mladi neće da ruše džamije i crkve, mladi neće da im se granatira rodni grad...

Ovu temu pišem jer sam skoro na jenom hrvatskom forumu raspravljao koji je grad bolji, Osijek ili Kragujevac.
Ispostavilo se da Kragujevac i Pomoravlje imaju svetlu budućnost, da je Kragujevac perspektivniji od Osijeka za budućnost... A perspektivniji samo zato što su sve značajne fabrike u KG-u iz EU, a u Jagodini je sav kapital iz EU.

I šta ako po Šešeljevom nalogu prekinemo veze sa EU? Šta ako investitori iz EU napuste Kragujevac i Pomoravlje? Da li ste svesni koliko ćete nezadovoljstvo naneti kod šumadinaca i pomoravčana? Takvom politikom ima da oterate sve srpske teritorije od Srbije.
Kragujevac bi se pretvorio u kanalizaciju, kao što je bio devedesetih.

palma,ti si?na avataru imas zastavu sa listom a i palma ima listove,nisi se dobro maskirao,nije ni čudo što ti prete i radikalci i debejci:mrgreen:

ovi bre pričaju laži kao i milošević o zastavi,dosta više sa tom zastavom,kako nisu za osam godina uspeli da dovedu nikoga a pred izbore dovode fiat,ok ne kažem da nije moguće ali ako ima ono kosovo za patike,demokrate rade zastavu za kosovo
 
Poslednja izmena:
Ima li svrhe dalje čitati?:dash:

Ustvari moram jos nesto da dodam, posebno da se osvrnem na nacin na koji razgovaras argumentima ovde.....
Clan si ovog foruma nepunih godinu dana.To je otprilike 320 dana, iliti cca 7500 sati.
Ako od tih sati oduzmemo 8 sati dnevno za spavanje(i sve oko spavanja) dobijemo 5000 sati za SVE ostalo..
Za to vreme si napisao skoro 5000 komentara.
Obzirom na vas demokratski potencijal, uzmimo da ti je za svaki komentar potrebno najmanje 15 minuta(ova ocena je optimisticka u odnosu na prosecan nivo razumevanja jednog demokratski zadojenog pristalice).to bi znaci iznosilo 75 000 minuta samo pisuci odgovore na forumu.Bez citanja, pregledanja i slicnih stvari....Bez drugih foruma, SAMO OVAJ....
75 000 minuta predstavlja 1250 sati provedenih u tvom pisanju na forumu ovde, iliti 25% SVOG tvog raspolozivog vremena u zivotu.
Tako da......
Postoje dva razloga za tvoju zadojenost demokratama:
1.Ili te placaju da pises ovde(mnogo te placaju koliko god da te placaju, posto pises gluposti).
2.Odgovaraju ti demokrate, posto uz njih ne moras nista drugo da radis u zivotu, sem da seres po forumima.
Ja ne znam sta je od ove dve opcije istinito, ali je svakako jedno od navedenog.

Da ne pricam kako je porazavajuca statistika ako spavas vise od 8 sati, zatim koliko vremena potrosis na kupanje, jelo, citanje vesti da budes u toku, posecivanju politicke skole za demokrate i slicne stvari....
 
Poslednja izmena:

Back
Top