TADIĆ: POŠTOVATI VOLJU GRAĐANA!!!

risim

Primećen član
Poruka
830
Slažem se gospodine predsedniče, poštujte volju građana!!! Prvo je ispoštujte u Beogradu npr. tamo je volja građana SRS+DSS+SPS a vi je nepoštujete!!! Uvodite nas u diktaturu gospodine predsedniče! Koja je razlika između Slobodana Miloševića i vas? Nema je!!! Jel treba sada radikali da prave ulične proteste kao vi 96/97? Pošteno je da priznate poraz, koliko god to poražavajuće za vas bilo!!!
 
Slažem se gospodine predsedniče, poštujte volju građana!!! Prvo je ispoštujte u Beogradu npr. tamo je volja građana SRS+DSS+SPS a vi je nepoštujete!!! Uvodite nas u diktaturu gospodine predsedniče! Koja je razlika između Slobodana Miloševića i vas? Nema je!!! Jel treba sada radikali da prave ulične proteste kao vi 96/97? Pošteno je da priznate poraz, koliko god to poražavajuće za vas bilo!!!

Па гори су 100 пута од Шолимевића...
 
Neka nova demo-inteligencija stupa na scenu.......

Svi se klanjamo novom faraonu :twisted: Tadiću :worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:

Прво смо имали оног фараона што је говорио: Мајку ти божију,па види ово...
После њега фараона који је малко уста кривио лево...
А сад најзаебанијег фараона који добро рецитује,на нивоу деце основне школе...
 
Kakav odgovor da ti dam na tvoje glupave zaključke koje kada vidim mogu samo da se krstim?!?!?!?A što se tiče kvalifikacija koje iznosim za tebe, one nisu uvrede - one su kompliment za tebe........................


Ja bih ti pomogao veruj mi, i spreman sam da to učinim istog momenta kada počneš samostalno da misliš svojim mozgom.

Taj čip iz tvog malog mozga ima nameru da te sasvim očistio od logike.
 
nexxx011, stani malo čoveče!
Kakve veze ima koga ti voliš ili ne, ili ja ili bilo ko drugi?

Činjenica je da Tadić odbija da prihvati realnost, a to je da su se udružile neke partije da bez njegove koalicije formiraju vlast. To im je naravno omogućeno rezultatima izbora, tj. brojem mandata. I to je čista demokratija.
Na kraju krajeva i zakon je tu jasan. Znači, nema tumačenja volje građana, već je volja građana, po zakonu, zbir brojeva mandata koji čini većinu.

Ja znam da je i tebi sve ovo jasno i poznato, i baš zato me čudiš kad zastupaš Tadićevo bulažnjenje u kome on pokušava da nametne neku svoju percepciju demokratije, zanemarujući i njene osnovne principe, kao i ustav i zakon.
Da li je moguće da ti, ustvari, nisi opredeljen za demokratiju, kako se dalo protumačiti tvoje ranije pisanje na ovom forumu, već slepo slediš lidera, ma šta on rekao ili uradio?
 
Slažem se gospodine predsedniče, poštujte volju građana!!! Prvo je ispoštujte u Beogradu npr. tamo je volja građana SRS+DSS+SPS a vi je nepoštujete!!! Uvodite nas u diktaturu gospodine predsedniče! Koja je razlika između Slobodana Miloševića i vas? Nema je!!! Jel treba sada radikali da prave ulične proteste kao vi 96/97? Pošteno je da priznate poraz, koliko god to poražavajuće za vas bilo!!!

kako nema nemoj da poredis ovu materijalizovanu pojavu u ljudskom obliku sa SLOBODANOM MILOSEVICEM
 
nexxx011, stani malo čoveče!
Kakve veze ima koga ti voliš ili ne, ili ja ili bilo ko drugi?

Činjenica je da Tadić odbija da prihvati realnost, a to je da su se udružile neke partije da bez njegove koalicije formiraju vlast. To im je naravno omogućeno rezultatima izbora, tj. brojem mandata. I to je čista demokratija.
Na kraju krajeva i zakon je tu jasan. Znači, nema tumačenja volje građana, već je volja građana, po zakonu, zbir brojeva mandata koji čini većinu.

Ja znam da je i tebi sve ovo jasno i poznato, i baš zato me čudiš kad zastupaš Tadićevo bulažnjenje u kome on pokušava da nametne neku svoju percepciju demokratije, zanemarujući i njene osnovne principe, kao i ustav i zakon.
Da li je moguće da ti, ustvari, nisi opredeljen za demokratiju, kako se dalo protumačiti tvoje ranije pisanje na ovom forumu, već slepo slediš lidera, ma šta on rekao ili uradio?

U pravu si 100%! Demokratori kada nemaju šta da kažu pametno, onda kreću da vređaju!!!
Ovaj mali klinja se mnogo zajebava i provocira!!! Pogledaj na bilo kojoj temi, on nema šta da kaže, niti je ikada rekao nešto pametno i vezano za politiku nego samo smara sa glupostima!
 
nexxx011, stani malo čoveče!
Kakve veze ima koga ti voliš ili ne, ili ja ili bilo ko drugi?

Činjenica je da Tadić odbija da prihvati realnost, a to je da su se udružile neke partije da bez njegove koalicije formiraju vlast. To im je naravno omogućeno rezultatima izbora, tj. brojem mandata. I to je čista demokratija.
Na kraju krajeva i zakon je tu jasan. Znači, nema tumačenja volje građana, već je volja građana, po zakonu, zbir brojeva mandata koji čini većinu.

Ja znam da je i tebi sve ovo jasno i poznato, i baš zato me čudiš kad zastupaš Tadićevo bulažnjenje u kome on pokušava da nametne neku svoju percepciju demokratije, zanemarujući i njene osnovne principe, kao i ustav i zakon.
Da li je moguće da ti, ustvari, nisi opredeljen za demokratiju, kako se dalo protumačiti tvoje ranije pisanje na ovom forumu, već slepo slediš lidera, ma šta on rekao ili uradio?

Ajde da ti odgovorim ukratko:

Kako Tadić odbija da prihvati realnost kada srs-dss-ns-sps-pups-js vode razgovore o formiranju vlade a Tadić čeka?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Iz prethodnog pitanja automatski sledi da ne zastupam bulažnjenje već se protivim raznim kvalifikacijama svega izrečenog od strane Borisa Tadića.

I da, još uvek ne slušam samo jednog čoveka već sve lidere na političkoj sceni i samo jedno mogu da pitam: Zašto gore pomenute stranke nisu već odavno napravile vladu ako je to sve tako jednostavno?!?!?!?!?Znači da još uvek nemaju većinu za formiranje vlade zar ne?!?!?!?Da li te iste stranke neko sprečava da razgovaraju i da oforme vladu?!?!?!?!?Ako jeste ko to radi i kako?!?!?!?!?

Molim samo konkretne odgovore od tebe Don...................
 

Back
Top