Kad pozove bivshi...

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Nocas oko 04.00 sata me je pozvao neki moj bivshi kojeg sam prebolela pre sto godina...I zaboravila na njega...Ali nocas me je probudio i posle nisam mogla da zaspim...Normalno - nisam htela da se javim, jer on nema vishe status "vaznog muskarca" u mom zivotu, pa da mu se javljam u "gluvo doba"...Ali me je, ipak, zeznuo jer posle toga nisam mogla uopste da zaspim...
Pitam se: zar im nije glupo da zovu bivshe devojke mesecima (ili josh gore godinama) nakon raskida? Zasto to rade? Da li se to vama desava? Da li se javljate kad zovu?
 
Opshte je poznato da neki mushkarci imaju takav problem kada se naroljaju. Upamti, to nije ono:"Shta pijan misli, trezan govori", nego okrene svaku bivshu ribu chiji telefon i dalje ima, okrene sve sex kombinacije koje je imao u poslednjih 8 godina i jedno 5 riba na koje se lozi. Sutradan, da nema call log-a na telefonu, veze s vezom ne bi imao da te je zvao. All that to get some puss*. :)
 
Nocas oko 04.00 sata me je pozvao neki moj bivshi kojeg sam prebolela pre sto godina...I zaboravila na njega...Ali nocas me je probudio i posle nisam mogla da zaspim...Normalno - nisam htela da se javim, jer on nema vishe status "vaznog muskarca" u mom zivotu, pa da mu se javljam u "gluvo doba"...Ali me je, ipak, zeznuo jer posle toga nisam mogla uopste da zaspim...
Pitam se: zar im nije glupo da zovu bivshe devojke mesecima (ili josh gore godinama) nakon raskida? Zasto to rade? Da li se to vama desava? Da li se javljate kad zovu?
Напио се негде па се одважио да окрене број. :mrgreen:

А ти ниси заспала јер си се питала шта ли је хтео...:rolleyes:

Наравно да се дешава.
Мене су моји бивши звали, све док се нису оженили љубоморним женама...:lol:

Немам ни једну непрежаљену љубав, нити бих неку везу из прошлости желела да обновим.
Просто само по некад желим да чујем, да ли су неки људи добро..
 
Ma nije da zbog toga nisam zaspala...Ja sam na njega i zaboravila...A teshko moze da me probudi zvono telefona ili poruka, ali kad me probudi ne mogu posle da zaspim...


Напио се негде па се одважио да окрене број. :mrgreen:

А ти ниси заспала јер си се питала шта ли је хтео...:rolleyes:

Наравно да се дешава.
Мене су моји бивши звали, све док се нису оженили љубоморним женама...:lol:

Немам ни једну непрежаљену љубав, нити бих неку везу из прошлости желела да обновим.
Просто само по некад желим да чујем, да ли су неки људи добро..
 
Poslednja izmena:
:rotf::rotf: "NIsam ja - kriv je alkohol":rotf:
Ha ha ha! Sledeci put cu ja njega da pozovem sa nepoznatog broja nocu oko 03.00...:rotf:


Opshte je poznato da neki mushkarci imaju takav problem kada se naroljaju. Upamti, to nije ono:"Shta pijan misli, trezan govori", nego okrene svaku bivshu ribu chiji telefon i dalje ima, okrene sve sex kombinacije koje je imao u poslednjih 8 godina i jedno 5 riba na koje se lozi. Sutradan, da nema call log-a na telefonu, veze s vezom ne bi imao da te je zvao. All that to get some puss*. :)
 
Ne gazelo..nego ga zovi i kazi da si se udala i da muz trazi njegov broj da se nesto objasnite..onda mu napakujes kako si zakasnila na posao posto te probudio i zbog toga dobila otkaz i svasta nesto:klap:i ne pada mi na pamet zasto to neko radi..pateticno
 
Radni dan je - a covek zove kad mu se prohte...Kako sad ja da radim, a spavala sam dva sata?
Dacu drugarici njegov broj, pa neka ga malo zeza...
Eто.. нерадник.. и боље што је бивши..

И немој да га зовеш ноћу. Зови га сваког радног дана пре 12. :mrgreen:
 
mene sve i da hoce ne mogu da nadju,ovo mi je cetvrta zemlja ,promenjeno prezime tako da kad bi me neki nasao iznenadila bih se,pomislila da mu je jako vazno jer je ipak ulozio trud da me nadje.ali ne bih volela da se to desi,nekako kad se udas ne treba ti ta vrsta zayebancije
 
mene sve i da hoce ne mogu da nadju,ovo mi je cetvrta zemlja ,promenjeno prezime tako da kad bi me neki nasao iznenadila bih se,pomislila da mu je jako vazno jer je ipak ulozio trud da me nadje.ali ne bih volela da se to desi,nekako kad se udas ne treba ti ta vrsta zayebancije
Ма да.. када је већ осталих заебанција преко главе...:lol:

Газело уживај док можеш. Једна непроспавана ноћ није ништа спрам онога што те у браку чека. :mrgreen:
 
Nocas oko 04.00 sata me je pozvao neki moj bivshi kojeg sam prebolela pre sto godina...I zaboravila na njega...Ali nocas me je probudio i posle nisam mogla da zaspim...Normalno - nisam htela da se javim, jer on nema vishe status "vaznog muskarca" u mom zivotu, pa da mu se javljam u "gluvo doba"...Ali me je, ipak, zeznuo jer posle toga nisam mogla uopste da zaspim...
Pitam se: zar im nije glupo da zovu bivshe devojke mesecima (ili josh gore godinama) nakon raskida? Zasto to rade? Da li se to vama desava? Da li se javljate kad zovu?

ma uglavnom tako zavrsim da nemaju vise zelju da me zovu...a i ako nazove kojim slucajem, naravno da cu da se javim i pitam kako je i sta radi...nisam tip coveka koga proganjaju duhovi iz proslosti i raskidam uvek kad imam debeo razlog....tako da, malo napumpaj ego sto te nije zaboravio i to je to :mrgreen:....
 
Ma uroljao se majmun, lepo ti kaže Rastaman. Đole je donekle u pravu, nacrni ga i nabij mu grižu savesti, samo pazi da ne slažeš nešto što se lako da proveriti, tipa ti za muža (mada bi Đole mogao da ga odglumi za tu priliku ;)) ili za oktaz, reci da je bilo 10% od plate, malo li je na ovu skupoću?!

I pošto ne znam jesi li videla juče moj odgovor na SM pre nego što ga je Julian obrisao (a kažu da je bio cool tip), nije Đole manijak, Đole je okej, bar zasad, i nadam se da će teko i da ostane. ;)
 
Desavalo se da nazove, ali ne pijan...mozda je hteo kres, mozda je hteo da malo preceprka po mom zivotu...uostalom, razlog nije ni bitan....nisam pitala.

Najvise ga je iznerviralo sto ja njega nisam imala sta da pitam....:rotf:
 
Nema potrebe da ga zoves i da mu ista pricas.Jednostavno iskuliraj.Kreten koji zove u 4 ujutro ne zasluzuje ni da pomislis na njega,a kamo li da se spustas i da ga zoves.
Mene je jedan bivsi zvao godinama,ali u pristojno vreme.Na kraju je nudio brak i ko zna sta sve.Ja sam ga glat odbila,jer da je vredeo nebi bio bivsi.Krivo drvo se ne moze ispraviti(da ne budem prosta i pominjem pravljenje pite)
 
Nocas oko 04.00 sata me je pozvao neki moj bivshi kojeg sam prebolela pre sto godina...I zaboravila na njega...Ali nocas me je probudio i posle nisam mogla da zaspim...Normalno - nisam htela da se javim, jer on nema vishe status "vaznog muskarca" u mom zivotu, pa da mu se javljam u "gluvo doba"...Ali me je, ipak, zeznuo jer posle toga nisam mogla uopste da zaspim...
Pitam se: zar im nije glupo da zovu bivshe devojke mesecima (ili josh gore godinama) nakon raskida? Zasto to rade? Da li se to vama desava? Da li se javljate kad zovu?
Мене зову они бивши који ме нису још увек прежалили:rotf:, или бивши са којима сам имала ''слободније'' везе, па би да покушају на шарм и у име старих времена да добију ''нешто''.:mrgreen:
Генерално ме је тешко изненадити,мушки мозак сам апсолвирала, тако да сам научила на фин начин да објасним да сам срећно заљубљена ( па чак и ако нисам).
Препознајем искреност из авиона, као и ласкање које има своју сврху.
Звати неког у о4 ујутру, мени само личи на једно од она два , горе, наведена.;)
 

Back
Top