JUZNI FRONT,ILI AGENCIJA???

  • Začetnik teme juzni front
  • Datum pokretanja
Ja cu ti reci u cemu je stvar.
Evo recimo moj slucaj,sa sam verni navijac Hajdula iz Kule .Sigurno se nemoze reci da Hajduk ima navijace tog broja kao sto ima zvezda ili partizan,sto je i normalno je Beograd je skoro 2 milionski grad sto neznaci da ljudi u Kuli manje vole fudbal.
Naprotiv Kula dise sa svojim klubom,zivi zajedno sa njim i raduje se kada pobedi i tuguje kada izgubi.

ALI CEKAJ MALO PRIJATELJU MOJ JEDNO JE JASNO,NIJE SRAMOTA IZGUBITI PA MAKAR TO I BILA ZVEZDA ALI CEKAJ MALO DA RAZJASNIMO NESTO!

Narod u kuli nije lud,nije slep ovo sto su sudije uradile pogodilo je svakoga ne samo navijace i simpatizere naseg kluba nego i svoh manjih klubova koji su pokredeni od zvezde na taj nacin.
Svi su ogorceni na Zvezdu kojoj je jesno da se prvenstvo dobija u tzv. manjim utakmicama a kad neide tu su sudije.
Setite se Zemuna ,Obrenovca,Zeleznika svuda su sudije umasale prste i to zvazdasi nemoze da se sakrije.
Mozda vi mislite da netreba verovati svojim ocima nego samo usima a to nece da moze...
Zvezda se upropastila sama ,a ako ovako nastavi imace sve manje i manje navijaca jel i srbija ima oci
i nije luda bas toliko kao sto vi mislite!

Cak sam cuo neku mogucnost da nam se sudije oduze protiv partizana da bismo cutali i sve zataskali ali o tome tek netreba raspravljati
BRUKA!
Prosto nemogu da verujem sta se radi,zbog toga je toliki revolt prema zvezdi,a pola ljudi odavde nisu grobari.Oni casno prolaze kroz sav pakao koji im je namesten i nadam se da ce osvetili nas manje klubove koji smo sa tom azdajom nemocni u borbi!
Aj uzdravlje!
 
Nesviraj kurc. mi volimo zvezdu i uvek cemo je voliti, ja mislim da je vama krivo sto je trenutno zvezda prva na tabeli, nekada su sudije non stop svirali penale za partizan a sad za zvezdu.Znam ja da to nevalja ali uvek ja tako bilo u nasem fudbalu, ali i bez toga bi zvezda bila sampion.

ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE!!!!
 
Kako idu one nove pesmice?

Agencija: Samo da mi ponude milione, biloine, Partizane ostacu kraj tebe...

Front: (ne secam se rme nesto u stilu) Dok je interneta bice i foronta juznoga..

Mnogo ste bre zanimljivi.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrav,
Tasić
 

Back
Top