Devojke, da li bi se zabavljale sa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaš kako. Ako ne znam o njemu ništa sem da prodaje kokice, onda ne bih, pošto se tako ne bih zabavljala ni sa ministrom finansija. A ako ga poznajem, ali nema veće ambicije od prodavanja kokica opet ne bih, pošto ne vidim u tome ništa što bi moglo da zadovolji životne potrebe, ako stvari krenu u ozbiljnije vode. A ako mu je to usputni posao i dopada mi se, zašto ne. Imam besplatne kokice. :)
 
badtaste (1).gif
mf_boff.gif
badtaste (1).gif
mf_boff.gif
 
Ne volim ni kokice, ni semenke, pa ni njihove prodavce.
Mogli bi da dođu u obzir oni što prodaju kuvani i pečeni kukuruz.........pečeni kesten......
Ako su fini......dragi i pošteni ljudi....pa ako su još lepi zgodni i pametni......................:think:
 
Poslednja izmena:
Što, je l' spremaš tezgu u Jovinoj pa 'oćeš da ispipaš teren prvo? ;)

:rotf:

Evo, ja bih se zabavljala....mislim, kakve veze to ima?....bitno je kakav je čovek, a i prodavanje kokica je pošten posao, bolji nego neko mafijašenje :neutral:

BRAVO Ines! Ti si jedina normalno odgovorila.

Sve ostale devojke se odma hvataju za to kako nema para, i/ili ambicija, bla, bla, a ti jedina vrednujes kod coveka kakav je on zapravo.... ;)
 
Svojevremeno upznala sam tipa ...student,zaradjivao je prodavajuci kokice....inace je vrlo duhovit,pored djevojcica,djeca su ga obozavala....covjece posao je razradio samo tako....sposoban decko,a danas uspjesan muskarac al' u drugim unosnijim vodama....inace bili smo i ostali drugari,nista vise....al' ne zato sto je prodavao kokice:lol:
 
Taman posla. Pa kako bi on zaradio za BMW? Bolje da se mane chorava posla i razradi biznis usrechavanja starijih teta ako ima alat za to. :D

a i ti svashta pitash, pa to smo vech utvrdili, da zzene vole samo pare i nishta drugo, E sad, ako bi ti bio taj dechko, razmislila bih i preporuchila te nekim drugaricama....
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top