koja je vasa fantazija???

djidjo:
komsija:
Da budem sa nekom devojkom ili zenom sa kojom cu doziveti takav org. posle koga cu joj reci:"Ne mogu vise!"
Možeš, možeš!!!rekla bi ona koju tražiš.
Pa ljudi,vi meni prosto ne date da budem ozbiljan :wink:
Inace imam problem sa yubc-om vec 4-5 dana:evil: ,veliko zagusenje, moram da menjam provajdera. koristim alternativne kanale.Izvinte sto kasnim sa odgovorom.
 
Bustura:
Da se u prepunoj diskoteci pred svima poyebem sa partnerkom.A onda da krene opsta orgija.I na kraju da yebe ko koga stigne.

E, slusaj ovo (zvuci slicno): OK. Klub... Zatvorena zurka. DJ pusta neke cudne repetitivne zvukove sa utisnutim subliminarnim porukama... Svi dobijaju besplatno pice... Svi muskarci zaspu i samo devojke ostanu... Hipnoticke sugestije pocnu da deluju. Devojke pocinju da se osecaju vruce i u nedostatku muskaraca krenu jede na druge...I krene orgija u kojoj ucestvuju sve osim onih par komada pored mene, koje se zabavljaju dovodeci me do ludila. Perverzija, zar ne?

A, najbolji deo je da, u trenutku kad se sve zavrsi, one se obuku, muskarci se probude i niko se ne seca nicega osim dobrog djuskanja uz muziku... I sve devojke odu kuci sa nekim tajanstvenim osmehom zadovoljstva, za koga ni same ne znaju odakle im...
 
Bustura:
Da se u prepunoj diskoteci pred svima poyebem sa partnerkom.A onda da krene opsta orgija.I na kraju da yebe ko koga stigne.

kuku.gif
 
komsija:
djidjo:
komsija:
Da budem sa nekom devojkom ili zenom sa kojom cu doziveti takav org. posle koga cu joj reci:"Ne mogu vise!"
Možeš, možeš!!!rekla bi ona koju tražiš.
Pa ljudi,vi meni prosto ne date da budem ozbiljan :wink:
Inace imam problem sa yubc-om vec 4-5 dana:evil: ,veliko zagusenje, moram da menjam provajdera. koristim alternativne kanale.Izvinte sto kasnim sa odgovorom.
Ja te teram da budeš neozbiljan! Tako ti meni zahvaljuješ na razumevanju?
Tek kad naletiš na takvu kakvu sam ti opisao rešićeš se svojih jada. I tu nema alternative, izbora. A o provajderima razmišljaj pre no što ti otmu novce.
 
vibrator:
SnowQueen:
angeLgirL:
koja je vasa fantazija, ili sta je to sto biste voleli da dozivite, a nikada niste... ?


3some (2girls + 1guy) :oops:
Bas bih volela to da probam.

He! He! :twisted: Nesto mi je palo na pamet...

Sta god da je vise nije bitno....

Steff ne voli kad sam perverzna :wink:
A negde je napisao i da ima preku narav :roll:

Svasta cu ja jos o njemu nauciti ako budem jos malo citala :)

Ma... bitno da je on simpatican lik :D
Trudicu se da mu udovoljim :twisted: :oops:
 

Back
Top