Goran Milosevic iz Generacije5

cevapsalukom

Zainteresovan član
Poruka
172
Pogledah na YouTube video Sladjana i Goran Milosevic "Nema suza".
Jako lijepa pjesma.Sjecam se Gorana kao super frajera za koga su se zene otimale.U tom videu mi izgleda bolestan ,ili nesto sa njim nije u redu.
Da li neko zna nesto o njemu,sta radi,sa cime se bavi,da li stvara muziku? Pogledajte video i molim vas samo ozbiljni komentari.
 
..basx sam trazxila nesxto o tome..jer se i meni goran milosewic jako swidjao kad je bio mlad...kao na primer u wideu..ti samo budi dowoljno daleko''....a sad kad sam widela owo.....rekla sam ..ko je owaj cxowek..ne owo nije onaj stari goran milosewic...:(..stwarno mi je bilo grozno kad sam pogledala to....i jos uwek mislim da je neka greska...msm strasxno je...prosto da ne powerujesx...:0..i mene zanima sxta sad radi..ali to izgleda niko ne zna...:(
 
Pesma "Dosta suza" je fenomenalna,pravo remek delo,a za Gorana sam cuo da je bio narkoman,da se duze vreme lecio i da pati od straha od otvorenog prostora.Sad koliko je sve to istinito,pitanje je,ali tako se prica o njemu

...mozda..ja nisam nista rekla za pesmu..ali ajde pogledaj wideo..ti samo budi dowoljno daleko..i uporedi pewacxa tad sa owim...da ne powerujesx...:o...a to za narkomaniju..prwi put cxujem...
 
...mozda..ja nisam nista rekla za pesmu..ali ajde pogledaj wideo..ti samo budi dowoljno daleko..i uporedi pewacxa tad sa owim...da ne powerujesx...:o...a to za narkomaniju..prwi put cxujem...

Znam,vidi se drasticna razlika:( Dosta je propao,a to za narkomaniju je neka prica,koja se vuce o njemu,ali pitanje je koliko je verodostojna cinjenica.Cak se prica da je bio u inostranstvu na lecenju
 
Znam,vidi se drasticna razlika:( Dosta je propao,a to za narkomaniju je neka prica,koja se vuce o njemu,ali pitanje je koliko je verodostojna cinjenica.Cak se prica da je bio u inostranstvu na lecenju

..ma strasxno...da li postoji neka mogucnost da to nije on..:(..!?
..ne znam stwarno...mozxda je i tacno ali ne werujem...kruzxe swakakwe pricxe ..sad da lu su tacxne..ja stwarno ne znam...
 
E bože, bože ...
Šta se napravi od onog lepotana ?!


Verovatno je droga,
ali možda i nije.

Najlepša devojka iz gimnazije,
generacija sedamdesetih,
išla sa mnom u razred,
takođe izgleda katastrofa.

Prosto je ružna na ružan način !
da ne poveruješ.

Ko zna šta je to ?

Ima jedna pozitivna stvar - to je ovaj interesantni gitarista.
Ne znam ga, jako dobro svira !

Zove se Miro Di Ghaesa ???? :eek:
Molim ?
 

Back
Top