Nokia N81?

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Merkam ovih dana telefone jer planiram u skorijoj buducnosti da uzmem novi fon... Pa mi je ovaj zapao za oko... Da li ga mozda neko od vas ima i sta su saveti iz prve ruke?

Takodje me zanima koji bi fon mogao dostojno da zameni n81 ako ga ne uzmem iz nekog razloga. Izmedju ostalog problem mi je i budzet, koji mi za sada nije striktno odredjen ali planiram 250-350e za fon da izdvojim...

Uzeo bih 8gb verziju a od nekih telefona tipa n82 [koji je bolji, inace] sam odustao zbog fizickog izgleda koji mi je takodje vazan. Znaci trazim neki elegantan telefon tipa ovog kojeg cu najverovatnije koristiti 1-2 dana :bye:..

hvala unapred
 
Meni licno se telefon ne svidja...maska mu bas prikuplja otiske jer je sjajna,kamera je 2 megapixela....po meni jedina dobra stvar je symbian 9.2 i kod verzije 8gb ta memorija....Ja licno koristim Nokiu N80IE i mogu ti reci da sam prezadovoljan...ja bih ti preporucio 6500 slide,n73...Ako te zanima nesto vise,slobodno pitaj
 
Meni licno se telefon ne svidja...maska mu bas prikuplja otiske jer je sjajna,kamera je 2 megapixela....po meni jedina dobra stvar je symbian 9.2 i kod verzije 8gb ta memorija....Ja licno koristim Nokiu N80IE i mogu ti reci da sam prezadovoljan...ja bih ti preporucio 6500 slide,n73...Ako te zanima nesto vise,slobodno pitaj

Kazu da je na n81 8gb program zaista brz, skoro instant komande da ima... A i svidja mi se navy wheel...

Uzimam telefon cisto da ne ispadnem iz stosa, a inace da imam neke posebne potrebe nemam... Posto mi je bilo u planu da uzmem i mp4 i telefon u skorije vreme mislio sam da sastsavim ova dva u jedno i da uzmem taj n81... Kamera mi nije presudna toliko ako uzmemo u obzir da imam odlican digitalac a kamera cisto ono da se nadje tu...

Zanima me koliko je zaista praktican ove "svakodnevne" stvari tipa sms, pozivi, javljanja, nosenje u dzepu od farmerica [cuo sam da je zbog dimenzija i tezine nekima nezgodno], slusanje muzike, surfovanje netom i tako...Neke prakticne stvari...

Takodje mi je jako bitan dizajn sto mi se kod ove nokie svideo, verovatno zbog crne boje...

hvala ti i pozdrav :D sad cu pogledati ove fonove sto si mi preporucio...
 
Telefon je praktican u svakodnevnoj primeni ali sve vlasnike ovoga telefona izludjuje sto ostaju otisci prstiju po celom telefonu-cak i na tastaturi,kada se otvori.Dobro je sto ti nije bitna kamera jer je kod ovoga telefona losija.Velicina moze da predstavlja problem ako si do sada imao neki manji telefon ali verovatno ces se vremenom navici...ja bih ti preporucio da jos malo razmislis....evo ti sajt gde mozes da pogledas sve o telefonima:
www.mobilnisvet.com
 
Telefon je praktican u svakodnevnoj primeni ali sve vlasnike ovoga telefona izludjuje sto ostaju otisci prstiju po celom telefonu-cak i na tastaturi,kada se otvori.Dobro je sto ti nije bitna kamera jer je kod ovoga telefona losija.Velicina moze da predstavlja problem ako si do sada imao neki manji telefon ali verovatno ces se vremenom navici...ja bih ti preporucio da jos malo razmislis....evo ti sajt gde mozes da pogledas sve o telefonima:
www.mobilnisvet.com

Moracu da nabavim onda neku krpicu za fon ili kesicu zbog tih otisaka sto ostaju... A ja inace bas folim taj materijal na gedzetima :bye:

hvala ti na savetima, ionako moram pricekati da pripremim malo budzet za taj trosak :bye:
 

Back
Top