Podele u Kraljevu...

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Zna li neko da mi objasni zašto se Kraljevo deli na mali milion delova?Svi su tu kao neki"ghetto",k**ac-palac...Zašto jednostavno nismo kao Čačanci,svi složni i ujedinjeni?!
Podele grada:Kocka,Pic-Mala,Kej,Geneva,Pampula,Čibukovac,Vojno naselje,Centar & uža okolina...
Podele Ribnice:severna Ribnica(oko Svetog Save),Ušće,Coloseum,Kisekana,Mošin Gaj,Zmajevac,Bunjačko vrdo,Kovači,Jovac,Beranovac,Metikoši,Dragosinjci,Voćareve livade...
Čemu sve to?Ajd' da je ceo grad podeljen na dva dela koja se mrze nego se ovi buzdovani mrze međusobno!Beranovac i Jovac se mrze,severna i južna Ribnica takođe...
 
Zbog podela smo tu gde i jesmo . Na samom dnu. Srbi se dele na patriote i izdajnike. Na cetnike i partizane. Na seljake i gradjane. Delovi grada se dele. Sve dok budemo razmisljali na ovaj nacin necemo stici daleko. Gazice nas ko kako hoce, a i zasluzili smo.
2s60f8z.jpg
 
Zbog podela smo tu gde i jesmo . Na samom dnu. Srbi se dele na patriote i izdajnike. Na cetnike i partizane. Na seljake i gradjane. Delovi grada se dele. Sve dok budemo razmisljali na ovaj nacin necemo stici daleko. Gazice nas ko kako hoce, a i zasluzili smo.
2s60f8z.jpg
Respect brate za ovaj comment.:ok:Fora je u tome što nafurani(iskompexirani)likovi pod uticajem"gangsta life-a"sa TV-a i igrica izigravaju neke"familije"i"ghetta"a mnogi od njih nikad nisu držali Kalašnjikov sem u virtualnom svetu.:thumbdown:Likovi tek što su se ispilili a ovamo kao mlate pandure,diluju drogu...K**če se bez osnove.Uostalom,najveće terorističke i mafijaške organizacije trude se da budu anonimne i efikasne,slično kao Al Kaida.Ta deca su spala na tako nizak nivo da Albanci treba da im budu uzor!:twisted:Oni prave haos po jugu naše"divne"Srbije,uzeli su nekoliko gradova u USA,najveći narko dileri...Jednostavno rečeno-uspešni krimosi.Idemo dalje:ta deca obično sitne krađe i tako ta s**nja rade po dža-bu metodi u sred bela dana,uopšte nisu organizovani.Corleone je bio pametan čovek,svi koji su sledili njegove ideje daleko su dogurali(poznajem lično)i sada imaju svoje radnje,par kola...Hića je bila samo za 1.milion.
P.S.Zar Corleone nije veća faca od nigersa?On je imao kola,para i vilu u svom vremenu dok je ovima frka za 10000EU.
large_brando3.jpg

cripsint.jpg
 
Npr. RBC Elita(koji je to samo trip)
Sad je u fazonu vazno imati gangsta life,a ako ti se to ne svidja furash neki kich koji ti opet odredjuju kloshari s druge strane....nemam komentara....
E uze mi reč iz usta!Baš sam gledao njihov rbcwojno.piczo profil,koje su to s**onje...Kažu kao u fazonu:"Ako nas mrzite-zveknite nas,svaki dan smo u gradu."Niko nije lud da ih mlati u 15h na gradskoj terasi zato što bi imao posla sa pandurima zbog gluposti a i zajedno se drže...Ali polako,čujem da prozivaju Milića a on se povremeno zeza sam po RBC tako da...Nahvataće ga,ima vremena!Naći će ih kad su odvojeni i premlatiti kao zečeve.Kao što ima deo u pesmi od HoloCaust-a:"Skupila se deca da,sebe zovu familija."
Nego da prestanem sa offtopičarenjem.Ta"elita"(do moga)samo kalja ime Ribnice!Ljudi opravdano kažu za nas Ribničane da smo buzdovani zato što samo znaju za njih koji nešto s**u.Malo je građana koji su zalazili u Zmajevac,Mošin Gaj,Kovače,Jovac gde su pravi ljudi:dobri,druželjubivi,jaki kao stene(a ne neke kilave sise kao ti blizu mosta).Prava RBC elita su Mirko Ćevap i Afix,potpisujem.:D

P.S.Prijatno sam iznenađen da na ovom forumu ima ljudi koji ne podržavaju pravljenje ghetto klanova i tih raznih k**aca.
 
Nije da sam hater ali sve je to pošlo od grada koji nimalo nije kriv za dalje rascepljenje regiona.Prvo su ta s**nja došla u severnu Ribnicu(gde su se i zadržala)a onda proširila na Beranovac dok se Žiča zaleće.Umesto da su severnjaci i dalje slušali Miroslava Ilića i taj žanr u kojem ima koliko-toliko lepih pesama(ozbiljno govorim i ne mislim na Grand)i ženili"Gružanke devojke"oni su se uhvatili nekih crnaca koji su se očekivano obogatili u Americi zato što su penali a takvi jedino tamo uspevaju.Takvi buzdovani i k*rve su nažalost uzori današnjoj omladini.
Taman kada su Ribničani počeli da se duvaju sa 50 Cent-om i 2Pac-om,Beranovčani su se ugledali na te klipane i počeli tu kao neku modu:fancy patike,telefoni od 400EU,neka odelca,pogled"ispod oka",podignuti nosevi...Samo što oni za te gluposti odvajaju mnogo više para zato što imaju dosta njiva kojih verujem da se stide kad su mentoli.E onda su ovi sa BRC-a počeli da mrze i neuspešno terorišu ceo RBC,normalno je i RBC omrzeo njih...Tako vrti se u krug i na kraju nikom ništa.
Ne kažem je da je rep muzika donela rat između regiona.Onaj ko je sluša i ne duva se-njemu svaka čast.Ja je ne volim i na tome završavam mišljenje o muzici u ovom komentaru.Rat je izbio zbog k**čenja žgoljavih klinaca i ljubomore sličnih iz susednih regiona gde su svi zajedno"vile u čemu nisu bile"pa sada kao ovo-ono...Umesto da se ta novopečena"banda"skupila i umlatila nafurane što im se šire po regionu ovi su im se pridružili!:dash:
 
Ma ajde bre ljudi ... necu da pricam o klincima koji su skinuli logo sa Reebok patika RBK i nazvali svoje naselje RBC... pa josh dodali gheto... lol .... kao shto rece Mil00rad, ima tamo i dosta dobrih ljudi, ali kao i uvek oni ne mogu da izbiju na povrshinu zbog nadrndanih klinaca koji su kvazi kriminalci .... ALO DECO... FACA SI KADA URADISH NESHO A PRITOM VAS NIKO NE NAVATA !!! ... a ne kada masovno organizujete bezaniju preko mosta zbog par gradskih momaka koji vas najure, ili cak organizovana poseta SUP-a Kraljevo gde ideu ili shto ih je neko otkucao ili shto imaju dobre pevace tamo :D ... Shto se tice crnackog nacina zivota... ne mogu da krivim RAP muziku... ima tu i dosta dobrih stvari i ako je neslusham. A shto se tice tog njihovog coporativnog izlaska i provokacije ... kao shto rece jedan pametni stariji covek ... NIKO NEMA PANCIR NA CELU !!! Naucice i oni to kada nekoga nagaze a da nisu trebali... :D
 
Jbsh podele ... ja se druzim sa svima koji mi odgovaraju kao drugovi i prijatelji i mnogo me zabole iz kog dela grada su.... iskreno da kazem, sa 99% ljudi koje znam sam u krajnje prijateljskom odnosu i mirne glave mogu da idem u koji hocu deo grada i kad hocu.... za te nadrndane likove me pa bash zabole... neka uzivaju u svom gheto-u i neka rade shta hoce.... moj grad je Kraljevo i tu spada i njegova okolina, prema tome ako se neko deklarishe da je iz RBC, ili picmale ili moshe pijade.... to je njihova stvar koja me ne dotice.... ja znam gde sam rodjen i kakvi su ljudi oko mene... ja ih delima samo na mushko i zensko...
 
Nacizam je takođe vrsta ghetta.Najveća je fora što sam ja bio hater Albanaca i pričao da je sveta srpska zemlja a iza leđa svih tih pred kojima sam se širio mahao sam bugarskom zastavom.:think:J**i ga,bio sam"vandal"ali ima Boga i spustio me je gde treba da budem.Šinuo me je gde sam bio najslabiji-po Ivani...:cry:Od tada se slepo držim onog"voli druge da bi voleli i oni tebe"i nemam nikakvih problema.


P.S.Sorry za offtopic.
 
Pazi ... nemam ja ništa protiv ribnice, ili nekog drugog naselja u kraljevu.... sve je to krajnje normalno kada pogledate... uopšte, naš mentalitet je takav.... 90% zemunaca neće ni živi da kaži da su iz beograda i ako se zemun polje ubraja u opštinu beograd.
Inače Mil00rad'e ... nije bilo offtopic... lepo si rekao... i sam si zaključio da se podele javljaju najviše zbog mržnje.... ali sve to košta.... Ja nemam vremena da nekoga mrzim, nisam tolko dokon.... mogu samo da ga poštujem ili ne poštujem ali u oba sličaja sa svima mogu da popijem piće i da se ispričam sa ljudima... a da li će mo da se zivkamo u grad, na slave, rodjendane ... to je stvar izbora prijatelja...
PS.... Logo je do jaja ... odlično si isekao .... ocena 10 ....
 
U, 'ebote, uznapredovali oni klinci što su varili ispred veterinarske stanice! A kako su samo bili obesili noseve kad im je koleginica ujutru pokidala biljku što im je nikla u dvorištu... Ribaja-ghetto! :roll: I ženevci! :dash: Mada, čini mi se da su prvi bili oni sa ženeve '70 i neko godište, ako ne računamo Picmalu kao od samog postanka militantno naselje. Sve glupost do gluposti, narkoman do narkomana... Sad zvučim kao neka baba ali ne mogu da se sastanem sa neko drugaricom ili bilo kim da ne čujem za još nekog koga znam da nije više samo "f'c'k'n stoner". Izgleda da sjmo mnogo glupi. Delimo se, radimo se svim i svačim, padaju glave zbog sitne kinte i/ili geografske nepodobnosti... Kako drugačije to objasniti?

I Milorade, gde je tu Kovanluk?! :rtfm: (Da se razumemo, nisam iz istog, samo vidim da fali.)
 

Back
Top