Sex u liftu

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Da li je neko probao? Kako izgleda? Verovatno sex na brzaka, dok se lift penje gore ili spušta dole, uz stalno prisutni strah da li će se lift zaustaviti i neko prekinuti sex. Daj bože da se lift zaglavi! Jer u tom slučaju se sex može izgurati do kraja. Bez prekida! Zamislite strah od zaglavljivanja lifta nestaje dok čoldo klizi između zidova jade, jado moj, koja perverzija. I tek nakon svršavanja opasna panika i klaustrofobija, a onda čekanje da naiđu vatrogasci i da izvuku orgijaški par iz na znoj i spermu usmrđenog lifta. Wow! Mašala! Koja perverzija! :ok:
 
Poslednja izmena:
Najjaca scena "seksa" u liftu je uvodna scena filma "Davitelj protiv davitelja" kada tip sa nozem u ruci govori djevojci koja kleci na koljenima : "Otkopcaj mi slic".
Ko je gledao , znace o kojoj se sceni radi :lol:
 
A scena iz filma BORAT ! :rotf:

Kada debeli lik trci za Boratom go kao od majke rodjen sa plastikanerom u rukama a one zene, djevojke, sto bijahu u liftu - shokirane .
Ovo se ne moze opisati rijecima - mora se pogledati !
Ko to nije gledao ne zna sto je horor :dash: :rotf:
 
A scena iz filma BORAT ! :rotf:

Kada debeli lik trci za Boratom go kao od majke rodjen sa plastikanerom u rukama a one zene, djevojke, sto bijahu u liftu - shokirane .
Ovo se ne moze opisati rijecima - mora se pogledati !
Ko to nije gledao ne zna sto je horor :dash: :rotf:

kako me ta scena istraumirala...

Meni je dobar i onaj deo sa Pamelom Anderson..Kad je pitao nesto ''do you want to be my wife'' i onda joj rekao nesto '' don't answer'' i krene da je trpa u neku vrecu...
 
ovako kako je seks u liftu opisan u ovoj temi, ne bih nikad pozelela takvo nesto.

odlican nacin da se pogresnim akcentiranjem od neceg zanimljivog napravi nesto grozno.

:whistling: e pa da...kao da se moze dobiti triper...bilo je pola noci..svi spavali...mi zaustavili lift (bilo je hitno :whistling:) i bas je bilo wooooooooow...i rado se secam ali tesko da ce biti opet...moja zgrada nema lift :sad2:......
 

Back
Top