Kako da je smuvam

Incognito:
Margott, coveka interesuje kako da je smuva, a ne kako da izvrsi samoubistvo :lol: :lol: :lol:
ma znaaam....pazi ako joj se svidjash nema shanse da se naljuti,ako ne,bar tjesh da je u'vatish za dupe...e sad pedala bi pala ionako..zato ..nemash shta da izgubish...hehehehe...vidi lepo je uhvati za desni guz onako lepo i ne pushtaj,onda joj na uvo reci "e ti sad idesh sa mnom"...pazi trebalo bi da ispadnesh shmeker ne dziber!
ako znash kako to da izvedesh,go on !
 
Evo pazljivo slusaj, kao prvo moras je uhvatiti u raskoraku izmedju dve teme, to je onaj deo kada ona uzima vazduh da nesto kaze pa ti pre nje!!!
Malo grubljim glasom je pitas da li je ona normalna, sa pogledom pravo u zenicu i nesmes da skrenes pogled ni mikrometar, znaci pogled siguran u sebe, ona ce reci molim a ti malo neznijim glasom Da li si ti normalna Koliko si slatka. cekas njen i najmanji potez usana i kreni da joj lupis zvaku, ako se odmakne ^ebiga, ali mislim da nece :wink: Pozdrav
 
Ti si se zamislio i smisljas taktiku kako da joj pridjes i o cemu da razgovaras sa njom, dolaze ti na pamet hiljade ideja, ali ti ni jedna nije pogodna za ovu situaciju, ustvari nemas hrabrosti da makar jednu sprovedes u delo.
I dok tako trubis u prazno devojka se pokupi i ode, ili joj cak pridje neki drugi decko koji je sto puta ruzniji od tebe i udvara joj se.
Ti si bio toliko stidljiv, da nisi smeo da se usudis da joj pridjes i zapocnes razgovor

Po tipu sam:
* sexy
* opicen
* devica
* les
* corak
* genijalac

Ti mi se dopadas zato sto:
* imas fenomenalno dupe
* imas djavola u sebi
* si moja kategorija po kilazi
* zelim da se vencamo
* si pijan/a
* mi te je zao

Nacices me:
* na parkingu
* kod dj-a
* u svinjcu
* kod kuce
* u klozetu
* za sankom

Licim na:
* Mile Kitic
* Halid Beslic
* Jelena Karleusa
* Klaudija Schiffer
* Alf
* Al Bundy

Zajedno bi mogli da:
* se napijemo
* legnemo u krevet
* se psujemo
* plesemo
* se ljubimo

probaj ovako:))
 
E ljudi pomagajte devojka je vec omeksala a ja se i dalje ne usudjujem da je smuvam cim joj pridjem pocnem sav da drhtim i panichim tako da bas nema sanshe da je smuvam

Gledaj : Dok joj prilaziš, MORA da oseti da će biti tvoja. ( i nikad naliven alkoholom, da vam ne bi zapala neka gadura po liku i delu )

ps. Post je star u p'ičku vremena
 

Back
Top