Cestitam!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rasha Zemun

Početnik
Banovan
Poruka
38
Braco Srbi srecno vam nezavisno kosovo i nezavisna Srbija!!

kosovo.jpg
 
STAVI TU ZASTAVU SVOM OCU NA SPOMENIK PROVOKATORU BEZOBRAZNI!!!
Ova tema je za katanac i brisanje jer je po samoj svojoj prirodi GOLA PROVOKACIJA!!!
Bruka i sramota!!!
 
Poslednja izmena:
Mislim da je tako najbolje, jer ovako cemo zajedno u EU.
A da je Kosovo ostalo u Srbiji ratovalo bi se jos bez nekog cilja i mnogi bi bezrazlozno izginuli ni za sta.

Nigdje ti takav nećeš stići!!!! Takve nakon crtanog roditelji šalju u krevet!!! Pošto planiraš u EU zajedno sa Kosovom, sam ocijeni koliko je to "blizu" vrijeme i koliko vode Dunavom ima da proteče do tog dana!!!8)
 
Ako tako lako dopuštate da ode Kosovo- sutra će otići Vojvodina,pa Sandžak,pa Vlasija,pa će i opština Zemun tražiti nezavisnost...Dok se Evropa ujedinjuje i to još od XIX veka,mi se komadamo sad u XXI veku zbog nekih proseratora ovde...
 
A po čemu je to Kosovo "nezavisno"??? Izedukuj nas malo, tetke ti!!!
Šta je tamo ekonomski ili politički "nezavisno" i šta simbolizuje ta njihova "jogurt logo zastava"???

a sta to tebe briga da li je politicki ili ekonomski nezavisno to je njihov problem sada.
i upravu si nije totalno nezavnisno ali od srbije jeste nazalost.
da je to tako pitaj kako nasi politicari idu tamo, bukvalno moraju da mole da ih puste preko granice, a na njima je da li ce da ih puste.

i ja sam da se sprovede kampanja ''ovog leta letujte na kosovu, ''in'' destinacija ovoga leta''
nemoj te u izdajnicku neprijateljsku crnu goru nego svi na kosovo jeftiniji su.
 
Čovjek se veseli što će jednog dana zajedno sa "nezavisnim" Kosovom da uđe u EU!!! Eeeej očaja!!!
Skontaj nesretniče kad će biti izgleda za Kosovo u EU standardima pa onda nastavi da čekaš i raduješ se tom danu!!!
 
Ako tako lako dopuštate da ode Kosovo- sutra će otići Vojvodina,pa Sandžak,pa Vlasija,pa će i opština Zemun tražiti nezavisnost...Dok se Evropa ujedinjuje i to još od XIX veka,mi se komadamo sad u XXI veku zbog nekih proseratora ovde...


koja je to glupa logika katastrofa, ali ako nastavimo tako da se ponasamo mozes ocekivati i secesiju svega sto oce da pobegne iz srbije, evo za koji godinu samo jos da dobbijem na iskustvu i da zavrsim studije ima da pokrenem pokret ''vojvodina i beograd za nezavisnost!'':D ko vas sisa.
svake godine hiljade mladih bezi u evropu, e to je prava secesija od samoga sebe.
koliko srba imamo u evropu i u svetu e to ti je srbija a ne pisljivo parce teritorije puno albanaca.
kada bi se svi srbi vratili u svoju drzavu bilo bi nas 20 miliona, ali naravno lepse im je da budu ponosni nemci,amerikanci,francuzi,i da zive dostojanstveno i da priuste svojoj deci sta oce, nego da se bakcu sa vama koji kao branite srbiju vec 15 godina i zavijate nas sve u crno i tonemo sa vama sve dublje u bedu.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top