mala velika pomoc

srkipjp

Početnik
Poruka
1
imam bezicni net 512 ali mi torent fajlove neskida normalano najvecu dovnload je do nekih 4 ili 6 kb/s, neznam sta treba da uradim da bi islo brze i dali torrent uopste moze da radi na bezicnom netu, ja vas molim ako ko zna kako da podesim torrent ili ako ima neki drugi program koji moze da downloaduje torrent fajlove javite MOLIM VAS:)
 
imam bezicni net 512 ali mi torent fajlove neskida normalano najvecu dovnload je do nekih 4 ili 6 kb/s, neznam sta treba da uradim da bi islo brze i dali torrent uopste moze da radi na bezicnom netu, ja vas molim ako ko zna kako da podesim torrent ili ako ima neki drugi program koji moze da downloaduje torrent fajlove javite MOLIM VAS:)

mislim da ti ne rade torenti na bezicnom internetu. portovi koje oni koriste su obicno zatvoreni od strane provajdera koji daju bezicni internet, jer guse puno vezu pa oni to gase kao opciju. Ovo ti kazem jer i ja koristim bezicni internet i raspitivao sam se kod vise provajdera i svi su mi dali identican odgovor 'torenti su iskljuceni' takoda...mada uvek mozes da ih pozoves i pitas :ok:
 
imam bezicni net 512 ali mi torent fajlove neskida normalano najvecu dovnload je do nekih 4 ili 6 kb/s, neznam sta treba da uradim da bi islo brze i dali torrent uopste moze da radi na bezicnom netu, ja vas molim ako ko zna kako da podesim torrent ili ako ima neki drugi program koji moze da downloaduje torrent fajlove javite MOLIM VAS:)
nema to veze sa brzinom neta,vec sa "healt-om" torrenta,t.j. da li ima dovoljno seed-era ili ne.
 

Back
Top