Momci kako uopste izdrzavate sa devojkama?

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Mislim fakat smaraju...gledam ove komsinke kod drugara na zurci, samo nesto kuckaju po onim telefonima i zure u prazno, sve su neodredjene sta god ih pitas "Nije mi nista", "Onako", "O svemu pomalo"....sta misle da je puko njihovo fizicko prisustvo dovoljno, a da ih mi momci trebamo zabavljati?? :roll:
Nikada ti nece postaviti neko pitanje prve, vrckace guzama kad idu do toaleta kao da su striptizete, i sta to je smisao njihovog postojanja?

Tolike poznanice, a nemogu naci jednu jebenu devojku da ode sa mnom na bazen koji put samo cisto eto da jedna druga osoba vidi da izlazim sa drugom, i to je to.....Mislim ja bi to uvek ucinio da mi neko zatrazi, ma koje drugarice, fakat devojke smarate, glupe ste, uobrazene, i mnogo precenjujete sebe a muskarci su najkrivlji za to....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nešto mi se javlja da će ova tema biti posebno milo tretirana..... ovde.

Crveni, devojke ne vrckaju dupetom već imaju veće dupe od vas i hodaju drugačije. To što bi ti volo da neka vrcka specijalno za tebe, to je već nešto drugo i ja ti se izvinjavam ako ti kvarim fantaziju.

Da ode s tobom na bazen pa da ti se digne kad se skine? Ha ha ha yeah right..... kojoj treba taj blam :think:
 
Mislim fakat smaraju...gledam ove komsinke kod drugara na zurci, samo nesto kuckaju po onim telefonima i zure u prazno, sve su neodredjene sta god ih pitas "Nije mi nista", "Onako", "O svemu pomalo"....sta misle da je puko njihovo fizicko prisustvo dovoljno, a da ih mi momci trebamo zabavljati?? :roll:
Nikada ti nece postaviti neko pitanje prve, vrckace guzama kad idu do toaleta kao da su striptizete, i sta to je smisao njihovog postojanja?

Tolike poznanice, a nemogu naci jednu jebenu devojku da ode sa mnom na bazen koji put samo cisto eto da jedna druga osoba vidi da izlazim sa drugom, i to je to.....Mislim ja bi to uvek ucinio da mi neko zatrazi, ma koje drugarice, fakat devojke smarate, glupe ste, uobrazene, i mnogo precenjujete sebe a muskarci su najkrivlji za to....Sve to treba batinom pa po picki...:twisted:

a da ti odes na temu homosexualci,mozda te tipovi nece smarati :dash:
ti mislis da je devojkama lako sa mushkarcima? vi ste kao normalni i zlatni a mi smo glupache i smarachice? :rtfm::nono::thumbdown:
 
Radi na sebi...Potrudi se da budeš duhovit,nauči da slušaš kad pričaju,vodi računa o oblačenju i higijeni...Žene neće tek tako da gube vreme.

Slusam ja izuzetno dobro, to je prva stvar koju sam naucio od prvog dana kada sam poceo da se bavim socijalnom psihologijom, sto se tice oblacenja i higijene radio sam cak i kao fotomodel, tako da odlicno znam sta i kako treba spolja da IZGLEDA...
Za duhovitost priznajem da mi nije jaca strana, saveti su dobrodosli...:respect:

Ali fakat ne volim "mind games", bar ne preterano, jer ih razumem sasvim dobro, vidim vec odmah sta se krije iza tj. kakav je stav te osobe sa kojom razgovaram (A najcesce je tipa: "Ocu piskim, necu piskim", "Cekaj da te osmekam", "Ti mislis da sam laka?") i kad taj stav uvidim, osoba me pocne smaraaaaaaatiiiii!!
 
Ne treba njemu da ide sa njim da mu se na nju digne, već se vodi onom kako će ga druge devojke primetiti samo ako je sa nekom devojkom. Verujem da bi on i Aca bili baš dobri drugari.

Crveni, iskreno, ako ti nju ne zabavljaš, a ni ona tebe ne zabavlja, čemu se nerviraš? Ti si valjda došao tu da se provedeš, pogledaj okolo, ima nekog alkohola, veselog društva, uživaj... razmišljanje o devojkama nikom dobra nije donelo. Ako joj nije do razgovora sa tobom nemoj ni ti sa njom razgovarati, ako ništa, iznenadiće se (pored svih lelemuda koji moraju da navaljuju, možda to bude i pozitivno).
 
...od prvog dana kada sam poceo da se bavim socijalnom psihologijom.....
QQ :sad2: nadam se da lažeš.
(A najcesce je tipa: "Ocu piskim, necu piskim", "Cekaj da te osmekam", "Ti mislis da sam laka?") i kad taj stav uvidim, osoba me pocne smaraaaaaaatiiiii!!
Bato, a što svaki muškarac koji glumi psihologa mora da traži vaginalne razloge za sve? Za tebe je, rekla bih, žena pokretna vagina i svaka njena reč, svaki gest, ako jede, ako prdi, ako spava, ako zeva ili jednostavno bulji u jednu tačku..... sve to radi njena vagina, jer ona i nema niš drugo.
 
QQ :sad2: nadam se da lažeš.

Bato, a što svaki muškarac koji glumi psihologa mora da traži vaginalne razloge za sve? Za tebe je, rekla bih, žena pokretna vagina i svaka njena reč, svaki gest, ako jede, ako prdi, ako spava, ako zeva ili jednostavno bulji u jednu tačku..... sve to radi njena vagina, jer ona i nema niš drugo.

To si ti rekla i to je u tvojoj glavi (vec samo za sebe dosta govori, i o tvojim iskustvima, tako da shvatam otprilike gde se nalazis)...ali postoji samo jedan problem u toj izjavi: NIJE TACNA.
Vecina muskaraca mozda tako i razmislja, kao sto i vecina devojaka reaguje i razmislja na taj nacin kao ti, i zato se bas i medjusobno smaramo, tj. sve je uvek isto: "iste" zurke, isti stavovi, isti stereotipi...
Sta mislis kako bi bilo da me neka "vatrena" malo iznenadi svojim slobodnim stavovima i krene ona mene da zavede, na kraju bi mozda i dozivela razocarenje kad bi videla da mi se ne dize (na zalost, ne mogu si pomoci svojim previsokim kriterijumima kada je u pitanju fizicka lepota pre svega, a naravno i ona druga komponenta), mozda bi cak imala i kompleks da nije "seksipilna"; u svakom slucaju voleo bih znati kakav je to osecaj...
Ili ste samo vi privilegovane da zivite taj osecaj, jer je stereotip da vam momci prilaze...I zato su i glupi. Da vam ne prilazimo, molile bi ste nas. :worth:
 
To si ti rekla i to je u tvojoj glavi (vec samo za sebe dosta govori, i o tvojim iskustvima, tako da shvatam otprilike gde se nalazis)...ali postoji samo jedan problem u toj izjavi: NIJE TACNA.
Vecina muskaraca mozda tako i razmislja, kao sto i vecina devojaka reaguje i razmislja na taj nacin kao ti, i zato se bas i medjusobno smaramo, tj. sve je uvek isto: "iste" zurke, isti stavovi, isti stereotipi...
Sta mislis kako bi bilo da me neka "vatrena" malo iznenadi svojim slobodnim stavovima i krene ona mene da zavede, na kraju bi mozda i dozivela razocarenje kad bi videla da mi se ne dize (na zalost, ne mogu si pomoci svojim previsokim kriterijumima kada je u pitanju fizicka lepota pre svega, a naravno i ona druga komponenta), mozda bi cak imala i kompleks da nije "seksipilna"; u svakom slucaju voleo bih znati kakav je to osecaj...
Ili ste samo vi privilegovane da zivite taj osecaj, jer je stereotip da vam momci prilaze...I zato su i glupi. Da vam ne prilazimo, molile bi ste nas. :worth:
Aco?! :dash:

Nisi Aca, Aca nema kriterijume.

E, ja se ne bih falila time, čisto da ti skrenem pažnju..... mislim, kriterijumima.
 
To si ti rekla i to je u tvojoj glavi (vec samo za sebe dosta govori, i o tvojim iskustvima, tako da shvatam otprilike gde se nalazis)...ali postoji samo jedan problem u toj izjavi: NIJE TACNA.
Vecina muskaraca mozda tako i razmislja, kao sto i vecina devojaka reaguje i razmislja na taj nacin kao ti, i zato se bas i medjusobno smaramo, tj. sve je uvek isto: "iste" zurke, isti stavovi, isti stereotipi...
Sta mislis kako bi bilo da me neka "vatrena" malo iznenadi svojim slobodnim stavovima i krene ona mene da zavede, na kraju bi mozda i dozivela razocarenje kad bi videla da mi se ne dize (na zalost, ne mogu si pomoci svojim previsokim kriterijumima kada je u pitanju fizicka lepota pre svega, a naravno i ona druga komponenta), mozda bi cak imala i kompleks da nije "seksipilna"; u svakom slucaju voleo bih znati kakav je to osecaj...
Ili ste samo vi privilegovane da zivite taj osecaj, jer je stereotip da vam momci prilaze...I zato su i glupi. Da vam ne prilazimo, molile bi ste nas. :worth:

Malopre ti rekoh, na onom novopostavljenom topicu, a evo ovde se potvrđuje da sam u pravu - mladiću, pod hitno kod psihologa, ako ne psihijatra... Nemoj pogrešno da me shvatiš, dobro ti mislim...
 
Nemoj pogrešno da me shvatiš...:
Bitna komponenta prave ljubavi je međusobno razumevanje i tolerancija...

Da traži cipele od čoveka za kojeg zna da mora da digne kredit da bi ih kupio...? gde je tu razumevanje?
Loše je učiš prijatelju...

kako gdje je?
eto, mozda je htjela cipele oma, al posto se kredit ipak (zaboravite sta pricaju po reklamama - lazu najstrasnije) ne odobrava instant
- ona je bila puna razumijevanja i strpljiva pa je sacekala, ko zna...mozda i tjedan dana...zna se to s kreditima otegnuti..., pa tek onda otisla po cipele...
i onda odmarsirala u ducan i...nije bilo njenog broja...ali se ona ipak nije ljutila...vec je odabrala neke druge cipele... - e, to su ljubav i tolerancija na djelu.. :lol:
 

Back
Top