Prevara

To bih shvatila kao poslednju opomenu da prestanem da se izlezzavam na kauchu, pushtam stomak, podrigujem posle jela i zapostavljam suprugu...:D
Prokomentarisala bih sa: " Dusho, bichu dobar, daj mi josh jednu shansu, bolji sam od njega, samo mi reci shta da radim"
Ozbiljno.
 
Kako bi prokomentarisali najavu supruge da ce vas posle petnaest godina baka prevariti sa vec dvadeset godina bivsim ?

Ej, ne sekiraj se! Koja žena najavljuje prevaru??!- pod jedan. Pod dva: samo ti preti! ZA SAD! Da joj je stvarno neki na pameti, to bi bio za tebe neki nepoznat, koga je upravo ovih nedelja ili meseci upoznala i koji golica njenu (prljavu) žensku maštu. A ona, sirotica, u nedostatku tog novog princa, setila se da izvuče iz rukava nekog "od pre dva'es godina" koga si ti verovatno, isterao iz njenog srca i ugnjezdio se na njegovo mesto , gde šćućuren već petnaest godina, tavoriš...

Znači, ako mene pitaš (pošto mi je bračni staž taman toliki ko tvoj ,te ne lupam po ovoj tastaturi kolko da ubijem vreme!), TI treba dobro da preispitaš sebe, svoje ponašanje, svoja obećanja( davno nekad data a nikad u petnaest godina ispunjena, pa makar i na kratko...)....Znači- stavi na papir sve ono što ti ona zamera u tom vašem zajedničkom životu, rangiraj stvari po "težini i prioritetu" i probaj da ih rešiš...Zvuči lako kad se ovako napiše, teeeeeško izvodljivo u RL, znam...
Ja ti želim puno uspeha!:bye:
 
Sa pozicije nesto manje od 20 godina bivseg bi se izuzetno obradovao seksom u najavi...ali ovako lirski nastrojen moram da se stavim u tvoju kozu i da primetim da si u frci, deluje mi k'o da je prevara pitanje trenutka, sto rece doktorka gore - preti ti samo, ali sta ce biti posle...
 
imam ja drugaricu, najavljivala svojevremeno
kaze: "odoh ja da se svalerisem"
a taj njen se samo nasmeje
doduse to i nije bila prava svaleracija

Eee, SKVO, drugo je to kad se "šališ da ideš u švaleraciju"!!! Onda, stvarno i odeš! Ovo je pretnja.Po meni ,zasad, samo pretnja sa tendencom da se izrodi u realizaciju....:lol:
 

Back
Top