Sezonski posao u Crnoj Gori

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Pozdrav svima. Po struci sam Viši fozioterapeut i zanima me kako mogu sa se zaposlim sezonski u svojoj struci u CG ili kao terapeut u hotelu, spa ili wellness centru ili kao maser na plaži. Već sam slao svoj CV na e-mail adrese par poslodavaca koji su postavili svoje konkurse na zzzcg.org ali za sada nema odgovora.

Da li možete da mi date neke kontakte, linkove ili savete preko koga da idem tamo i šta mislite koje bi mesto bilo najoptimalnije za sezonski posao u mojoj struci ? Pozz.
 
Pozdrav svima. Po struci sam Viši fozioterapeut i zanima me kako mogu sa se zaposlim sezonski u svojoj struci u CG ili kao terapeut u hotelu, spa ili wellness centru ili kao maser na plaži. Već sam slao svoj CV na e-mail adrese par poslodavaca koji su postavili svoje konkurse na zzzcg.org ali za sada nema odgovora.

Da li možete da mi date neke kontakte, linkove ili savete preko koga da idem tamo i šta mislite koje bi mesto bilo najoptimalnije za sezonski posao u mojoj struci ? Pozz.

Ja mislim da bi za tebe najbolje zanimanje bilo u nekom spa centru u jednom od luksuznijih hotela - pogledaj malo na netu i naci ces sigurno kontakte za Splendid, Queen of Montenegro, Maestral, Princess..

Evo i linka koji bi trebalo da pomogne:

http://sezonski-poslovi.com/
 
Hvala, iz tvojih usta u Božje uši. Poslaću im CV mejlom ali mislim da za sve te hotele treba debeeeeeela veza. Da pojasnim malo ovaj sajt koji sam pomenuo: http://www.zzzcg.org radi se o sajtu Zavoda za zapošljavanje Crne Gore, možda će vam ovaj sajt pomoći dok tražite sezonski posao dole. Radi lakšeg snalaženja reći ću vam da kad udjete na sajt idete na Slobodna radna mjesta i birate kategoriju u kojoj tražite posao.

Da li možete da mi date još neki link neke agencije koja posreduje pri zapošljavanju dole, neki sajt koji bi mi pomogao itd ? Šta mislite da li za masiranje na plaži negde na crnogorskom primorju trebaju neke dozvole i kako to ide ? Pod čijim okriljem se to radi ?
 
Hvala, iz tvojih usta u Božje uši. Poslaću im CV mejlom ali mislim da za sve te hotele treba debeeeeeela veza.

Iznenadio bi se kako nekad ne treba :) Pogotovo ako se bavis nekim deficitarnim zanimanjem. E sad, problem je sto u CG u Igalu postoji skola za terapeute.. Ali sigurna sam da ces naci nesto :) E i obavezno salji CV-eve na engleskom, moja drugarica je radila u hotelu Splendid, na intervjuu je razgovarala na engleskom sa stranim menadzerima.. A Princess drze Austrijanci..

Evo ti jos jedan link
http://www.karijera.cg.yu/
 
Za one koji traze poslove tipa :

1.Konobar,Sanker i tako
2.Sobarice u nekim apartmanima
3.Rad na plazi
4.Prodaja sladoleda i tako to

-Najbolje je da odete licno ili posaljete nekoga svog u periodu od 1 maja pa najkasnije do 15 ,kad sve pocinje i da sami nadjete posao koji zelite.
Znaci ima milion oglasa potrebno ovo,ono, samo udjete i popricate sa gazdom.
Kasnije nemate sto trazite jer je u jeku sezone naravno sve popunjeno i male su sanse da cete naci slobodno mjesto ,samo uz neku preporuku..
 
Student sam trece godine Fakulteta finansie i bankarstvo! Imam polozen vozacki "B" kategorije, poznajem engleski jezik i rad na racunaru! Potreban mi je sezonski posao u Crnoj Gori!!!! da li mi neko moze pomoci ili uputiti me !!!!!!!!!!!!!
:):):):)

Sa obzirom na sve navedeno mislim da ocekujes neki bolji posao,a najbolji posao koji mozes naci je pomocnik recepcionera u toku sezone. ;)
 
Za one koji traze poslove tipa :

1.Konobar,Sanker i tako
2.Sobarice u nekim apartmanima
3.Rad na plazi
4.Prodaja sladoleda i tako to

-Najbolje je da odete licno ili posaljete nekoga svog u periodu od 1 maja pa najkasnije do 15 ,kad sve pocinje i da sami nadjete posao koji zelite.
Znaci ima milion oglasa potrebno ovo,ono, samo udjete i popricate sa gazdom.
Kasnije nemate sto trazite jer je u jeku sezone naravno sve popunjeno i male su sanse da cete naci slobodno mjesto ,samo uz neku preporuku..

bravo,lepo receno....:gace
 
Zdravo zovem se Dalibor rodzen sam 31.01.1986 godina I sam iz Makedonije srednje ugostitelske skole smer konobar radim vec 8 godina i zelim konkurirati za sezonski posao kao konobar u crnoj gori Poznajem engleskog jezika veoma sam komunikativan ljubezan i fin. Hvala vam unapred i nadam se na nase ponatamosne suradnje srdecan pozdrav
 

Back
Top