Sezonski posao u Crnoj Gori

Pozdrav svima. Po struci sam Viši fozioterapeut i zanima me kako mogu sa se zaposlim sezonski u svojoj struci u CG ili kao terapeut u hotelu, spa ili wellness centru ili kao maser na plaži. Već sam slao svoj CV na e-mail adrese par poslodavaca koji su postavili svoje konkurse na zzzcg.org ali za sada nema odgovora.

Da li možete da mi date neke kontakte, linkove ili savete preko koga da idem tamo i šta mislite koje bi mesto bilo najoptimalnije za sezonski posao u mojoj struci ? Pozz.

ee slucajno sam usao na ovaj forum.. radio sam prosle godine na kairosi i santa mariji..evo ti moj fb prof da te pitam nesto, iz paracina sam Darko Marinkovic (Paky)
 
Momak(24) i devojka (23)-(Visoki strukovni fizioterapeuti) traze sezonski posao u
Sutomoru, Baru, Budvi i ostalim primorskim mestima na poslovima-fizioterapeuta (masera),
konobara, prodaja sladoleda, pizza, suvenira, obezbedzivanje parkinga itd. Ozbiljni i odgovorni sa iskustvom.
Samo ozbiljne ponude sa obezbedjenim smestajem.
E-mail:mallynna@hotmail; Mob:+38160/52-69-034
 
dobar dan svima! potreban mi je posao ( a kome nije) :))) radila bih sezonski u budvi, petrovcu ( sa smestajem naravno:), imam iskustva kao sanker, pomocni radnik u kuhinji..odlicno znanje ruskog jezika (pisanje i govor), engleski srednje znanje, poznavanje rada na racunaru (svi programi osim specilanih...)iz Podgorice sam, bilo bi najbolje zaposlenje u Podgorici,l ali primorje takodje odgovara...radila sam u hotelu Mediteran, i hotelu Montenegro stars..evo mog emaila..gaga85k@yahoo.com
 
Zna li mi neko reći kako u Budvi naći posao molera ili fasadera, a da bude pošteno plaćen?Pitam to zato što mnogi poslodavci isplate samo dio ili ništa,a posao im bude dobro i kvalitetno odrađen. Je li to zbog rada na crno,pa misle da mogu da izrabljuju kako hoće i da rade šta hoće.Postoji li neka ozbiljna građevinska firma,kojoj treba stvarno dobar radnik,profesionalac,a da će pošteno platiti?
 
Da li se neko bavio prodajom brze hrane na šetalištima ili na plažama po CG?? Ozbiljno sam zagrižen da sa dvojicom drugara probamo ove godine isto.

Gde nađe baš prodaju brze hrane?

Uglavnom to rade devojke, (uglavnom= 99%), potreban ruski i tako to, a i tih brzih hrana nema nešto preterano, i to su uglavnom radnici koji rade više sezona, i oni koji i pripremaju tu brzu hranu, dakle pozicija samo prodavac gotovo da ne postoji, možda samo na sladoledima!
Možda će neko od vas uspeti da nađe takav posao, ali to je ono baš da vas usere, ali to možda jednog za trojicu nema šanse!

Bolje idite u neki kafić ovih mesec ipo koliko je ostalo do sezone radite za dž samo da naučite posao, i onda imate šanse da nađete posao!
Ili varijanta br.2 pomoćni radnici u kuhinji, plata je mala, radi se mnogo, ali bićete na moru, ako vam je to bitno!
 
Gde nađe baš prodaju brze hrane?

Uglavnom to rade devojke, (uglavnom= 99%), potreban ruski i tako to, a i tih brzih hrana nema nešto preterano, i to su uglavnom radnici koji rade više sezona, i oni koji i pripremaju tu brzu hranu, dakle pozicija samo prodavac gotovo da ne postoji, možda samo na sladoledima!
Možda će neko od vas uspeti da nađe takav posao, ali to je ono baš da vas usere, ali to možda jednog za trojicu nema šanse!

Bolje idite u neki kafić ovih mesec ipo koliko je ostalo do sezone radite za dž samo da naučite posao, i onda imate šanse da nađete posao!
Ili varijanta br.2 pomoćni radnici u kuhinji, plata je mala, radi se mnogo, ali bićete na moru, ako vam je to bitno!

Mislili smo sami da pripremamo i prodajemo sendviče, pice i sl. Dakle, da iznajmimo apartman gde će jedan da priprema hranu a dvojica prodaju po plažama.
 
bolje nemoj ici ako nisi 100% siguran.ja sam se juce vratila iz Ulcinja,bila sam pozvana na rad u Hotelu Otrant kao sobarica.sve lepo obecano.putni troskovi,stan hrana,kafa pice.od svega samo smestaj je bio ok..ali sam morala sama da ga ribam 4 sat.od tri oboka imla sam samo rucak,pod izgovorom nema kuvara,a koje spremao i taj rucak.:)..cistila sam,ribala,prala,dnevno od 8 do 12 sati.kafu sam imla samo dva dana,posle su skonili aparat..:)..i kada sam 8 dana rekla da to nije za mene,posto ne znma kolika je plata,jer vlasnici su ne znam ni ja ko,jer taj sto je kao vlasnik ima oko 30 godina,direktorica hotela ima 28 godina..:)..itd..dobila sam 100 ev..a samo putni troskovi su me izasli oko 70 ev.pa sad racunaj,dok sam kupila veceru kafu,platila sebi putne troskove ja sam radila 8 dana za nekih 15 ev..:)..pa sad ti vidi....nemam reci,ali sam srecna sto sam dosla svojoj kuci bolje i 8 dana dzabe raditi nego celu sezonu.....srecnoooooooooo
 
Sedite u SRBIJI ..ni ljudi tamo nemaju posla,a ako vec zelite da idete ne nedaj te se nekoj zaradi,plate su od 300ev do 500 ev..plafon..a raditi sezonu nije bas lako svaki dan najmanje 4 meseca,prvo je pitanje da li cete izdrazi.a posle i dali cete biti isplaceni.....::(
 
ja bila vec u Crnoj gori,ponudili mi posao u Hotelu Otrant 4 zvezdice,Ulcinj..samo da se razumemo nebitno je gde idete da radite u Cg...sve drze Rusi,Albanci,ima doduse i nesto sto drze Srbi,ili vec Crnogorci,uzas sam prosla posle 10 dana sam se vratila kuci,umesto posao sobarice,radis sve sto ti kazu,umesto 3 obroka,jedan dobijes,aon sokova mozes samo vodu..xaxxaxxa...dok sam platila putne troskove i vecera..radila sam 8 dana dzabe...sad 15 maja idem za pag(hrvatska)700ev..jeste da se radi ali ti i plate..kako hocete...sezona nije ni malo laka,radi se po po ceo dan,svaki dan..nemoj te se zaletati....)
 
kolika ti je plata bila u Splendidu???????????????????

Plata je smešna, ja sam bio barmen I, pa je meni jadna od najvećih plata, pa je opet smešna (ne prebacuje 500e)! A sobarice i pomoćni radnici imaju 210e. izađeš na 250 max. A za te poslove primaju samo Crnogorske državljane.

A ovi što hoće da sami prave pice i sendviče, to rade pica majstori sa iskustvom, koji rade brzo i profesionalno, ne može to da radi svako!

Drugo, krofne, mekie, pice i ostalo, se spremaju u posebnim mašinama, pica pećima, sa posebnim testom... Gde god da odeš i da iznajmiš stan svi će ti dati ne neki mali rešo na plin, jedino po apartmanima skupljim od 50eu dnevno imaš šporet.

A treće, 95% plaža su zakupljene, i niko ti neće dati da ti na njegovoj plaži prodaješ hranu, to je ranije bilo, sad je druga priča! Ostaje Vam tih 5% slobodno, pokušajte, ali jedino ako možete da ponesete opremu od kuće, i nešto u čemu možete to da nosite a da se ne pokvari!

Ako hoćete sa nečim da startujete kupite ovde cigarete, što više možete, i idite u Bečićima i prodajte na plaži, to će ići mnogo bolje!

Ovo je situacija za Budvansku rivijeru, možda se negde razlikuje, mada sumnjam!
 
..ala ga pretera, kako to u stanovima koje iznajmis nema sporeta, gde si ti to iznajmljivao stanove???..svasta cu jos cuti i procitati...


..sto se poslova u sezoni tice, ko moze da nadje da mu gazda obezbedi smestaj i hranu, da uz to zaradi jos minimum 350-400e..eto mu letovanja,
provoda uz posao, obicno u tom slucaju ostane zadnja plata koja se cela nosi kuci, a one prve dve odu na provod i po koju sitnicu koju obicno kupe
devojke koje su sklonije sopingu od momaka...
..prodavanje krofni po plazama rade oni koji su to radili godinama, iznajmljuju ljude koji za njih nose i prodaju, to je krvar posao po suncu celi dan
ne znam kakva je plata..ali ne moze neko samo tako da smisli da to radi...
..uglavnom se traze mladi ljudi za poslove, sovarica, konobbara, pomocnih kuvara, kuvara, pica majstora..ali sa iskustvom, i za svaki posao koji
iziskuje komunikaciju sa gostima, potrebno je znanje bar jednog svetskog jezika....
 

Back
Top