Prerano osedele stidne dlacice

sevarski

Primećen član
Poruka
862
:rumenko:Vidim da ovde ima veoma zivotno iskusnih zena i muskaraca pa bih vam se obratio jos jednom za pomoc.Naime problem je u tome sto sam prerano poceo da sedim,manje vise sto je kosa seda to mu dodje onako sexi,mada to resavam nekad kolor samponom,nekad nekom farbom ili crnom kanom.Ali u zadnje vreme pocele su da mi sede stidne dlacice,i to nije po neka nego onako bas puno,tako da skoro kad sam bio sa jednom cicom ona crce od smeha kao nikad nije videla kod mladica sede dlake oko k....,mada meni nije smetao taj njen smeh,dok je on prav i dok jos moze to je bitno,valjda se tako tesim,ne ne stvara to meni kompleks,znam reci ce neko da mogu i da obrijem,ali gde muskarac dole da bude cosav to mi malo decije.Nego da pitam ja vas mogu li ja to farbati farbom za kosu,ko velim kad moze na glavu sto ne bi moglo i dole,sta vi mislite o tome,ima li neko resenje....?:rumenko:
 
To je danas cest slucaj, drugari mi pricaju.
Jednom je naglo posedelo sve kad je imao neku urolosku bolest, trebalo mu 6meseci da mu otkriju sta je, stalno ga vracali , kao nista nije....
Moguce je da uroloske tihe infekcije izazovu sede, to sam slucajno procitao i sam....
Ovo pisem zbog tebe, a ne zbog estetike...

Meni bi isto bilo blam da se brijem, i pitanje je koliko je to gordost, a koliko uparivanje licnosti, jer kad joj je toliko bitna estetika svega pa i uda, ...to su pozerke....

Ne preostaje nista , nego kad se farbas, da neki ml odvojis i za sumicu....
 
:rumenko:Vidim da ovde ima veoma zivotno iskusnih zena i muskaraca pa bih vam se obratio jos jednom za pomoc.Naime problem je u tome sto sam prerano poceo da sedim,manje vise sto je kosa seda to mu dodje onako sexi,mada to resavam nekad kolor samponom,nekad nekom farbom ili crnom kanom.Ali u zadnje vreme pocele su da mi sede stidne dlacice,i to nije po neka nego onako bas puno,tako da skoro kad sam bio sa jednom cicom ona crce od smeha kao nikad nije videla kod mladica sede dlake oko k....,mada meni nije smetao taj njen smeh,dok je on prav i dok jos moze to je bitno,valjda se tako tesim,ne ne stvara to meni kompleks,znam reci ce neko da mogu i da obrijem,ali gde muskarac dole da bude cosav to mi malo decije.Nego da pitam ja vas mogu li ja to farbati farbom za kosu,ko velim kad moze na glavu sto ne bi moglo i dole,sta vi mislite o tome,ima li neko resenje....?:rumenko:

Prijatelju, sam si dao odgovor...dok se god diže, nije bitna boja dlaka... Mogu i da su roze i sive u žute...dok onaj ispod radi radnju, dobro je...

I ne opterećuj se više glupostima...
 
e kako glava boli zbog gluposti..al dobro, da ne filozoriram, nego konktretno..
nemoj da farbas, ni slucajno..to previse osetljivo podrucje, nemoj se glupirati..ako ne mozes da brijes, jer svrbi i sta ja znam, uzmi masinicu za kosu, i skrati..manje ce se videti sede, urednije je..i lepo izgleda kad nije prasuma
:)
 
uvod: ni jedno znanje nie suvisno
razrada: pre izvesnog vremena gledah na TV (bice da je diskaveri, ne secam se...) u pozne sate seriju o seksualnosti, kako li se vec zvase... I tamo deo o "intimnoj frizuri".
I lepo pokazali posetu frizerskom salonu koji radi i takve frizure...Samo se fino zakaze, i tamo (ali to bese zenski salon :) najnormalnije FARBAJU stidne dlacice. U farbu se stavi par kapi nekog ulja, kao i za ko su (maslinovo, orrhovo, cickovo, kokosovo :)...), zastite se prepone papirnim ubrusima, i lepo se nanese farba.
A na farbi za kosu pise i da nije za obrve, a sve koje ne zele da budu plavuse sa crnim obrvama, i te kako nanose tu farbu na obrvena obrve...
Zakljucak: farbaj ali prvo napravi onaj test koji se radi i kada se farba kosa - naneses farbu na mali deo, da vidis da li ce biti reakcije na kozi... I , eto...
 
lgh (4).gif

lgh (12).gif
lgh (13).gif

Jel stvarno ne znaš?
 
dajte ljudi! Ne zezam se,zaista ne znam sta su picajzle,ja zivim u maloj sredini,gde je sramota pricati o ovakvim stvarima,a pravo da vam kazem nije me nesto posebno ni interesovalo,za mene intimna higijena kao uzimanje abdesta,a sex kao ulazak u crkvu...
 
na muskarcima se nekako vidi kad se ofarbaju, ne ono kad se farbaju u plavo malo kao kul su da se vidi nego kad hoced aprikriju sede.. en znamdalibi seto videlona pisi... a zasto bito radio u stvari mada bedak je ja nekad mislimda sedim bas mi je to bez veze nadam se da ne
 

Back
Top