Win32:Delf-CAT [Trj]

da li bi mi neko dao link odakle mogu da downlodujem
ovaj fajl,
mislim da ga antivirusni programi kao virusa prepoznaju
a meni treba jer jedan program nece da mi radi bez tog faila
Ti si prva što oće da instalira VIRUS na svom kompjuteru :worth: :nono: :nono: :tajna: :thumbdown: :sad2: :rtfm: :whistling: :dontunderstand:
ali da ne kažeš kako te samo zezam i da ti ne pomažem moj savet je da to ne radiš a ako ipak želiš to da uradiš onda ISKLJUČI ANTIVIRUS pri downloadu toga programa !!! :whistling:

I da da dodam : OVO RADIŠ ISKLJUČIVO NA SVOJU ODGOVORNOST ! I da ne bude posle da " nisam rekao " kada budeš zvala maistora da ti radi reinstalaciju kompjutera!
 
pa znam
sto se tice virusa znam da sam jedina koja hoce da instalira virus na svom kompu...
ja vam kazem da sam posebna..:))
ako mene oterate sa foruma,,,pa gde ce te naci toliko inspirativnih ,,stvari na jednom mestu:)
daj mi link\ odakle mogu da virus skinem
ako uradim ono sto hocu pokrenem program,,,,koji hocu...
,,reci cu ti za sta mi je trebao virus:)
a sto se tice reinstalacije i rusenja sistema...zar stvarno mislis da do sada to nisam sama specializirala
do sada na ovom lap topu,,,da se pohvalim,,,tri puta potpuno sama obarala sistem i instalirala...
drajvrere programe antiviruse...
samo mnogo dugo traje sve to,,,sada ...sam se zainteresovala da naucim da napravim but diskete..ipak instalacija ne mora toliko dugo da traje,,zar nee?:)

daj link
:)
 
Ma znam ja sta ona hoce da uradi.Mozda na svom kompu ili kompu od njenog decka ;)Hoce da mu pokupi sifru....
Kao sto vec rekoh: zaimb,Aleksandra,saomd ostavi decka na miru.Na ovaj nacin na koji to pokusavas mozes da napravis vise stete nego koristi ;)
 
Pa jes [Trj]- trojanac
Mnogo je lakse sa nekim keylogerom, jer za trojanca joj treba i onaj deo sto prima podatke;)

I nece ona njega da ostavi, nego da se uveri u njegovu neizmernu ljubav.

btw. na oba mesta pise Aleksandra,saomd ostavi-jel to tako treba???
 

Back
Top