Da joj kazem istinu?

bdaca007

Primećen član
Poruka
523
Imam jedan problem,nadam se da cete mi pomoci da resim......

E `vako:
Imam najboljeg druga na kojeg se lozim vec duze vreme,i on to zna,i rekao mi je da se i ja njemu svidjam,iako nismo zajedno(ni sama ne znam zasto,niko nista ne preduzima,ostali smo samo drug i drugarica.....:dash:).I nedavno smo se posvadjali,pa smo se pomirili,ali nije kao pre....
E sada,umesala se treca osoba-moja drugarica.....ustvari,ona je moja i njegova zajednicka drugarica....i ima decka....a danas mi je rekla da joj se svidja ovaj moj najbolji drug,ali ona nema pojma da se on svidja meni....A ja vise nisam sigurna da li se njemu svidjam.......Ali ja njega V O L I M ! :heart: :cmok:
I sada treba da kazem toj drugarici da se meni on svidja?Znaci svidja se i meni i njoj,ali ona ne zna da se on svidja i meni.........I ona zeli da ostavi svog decka,i bude sa mojim najboljim drugom kojeg ja voooooollllliiiiim(ne samo kao druga,nego puno vise)! :cry: Ne bih mogla da podnesem da ih vidim zajedno....
Sta da radim?Da joj kazem da mi se svidja?Sta da uradim?Napisite nesto,moooolim vas :worth: :worth::worth:Znam da ovo lici na spansku sapunicu,ali,nazalost,ovo je realno......:cry:
 
Imam jedan problem,nadam se da cete mi pomoci da resim......

E `vako:
Imam najboljeg druga na kojeg se lozim vec duze vreme,i on to zna,i rekao mi je da se i ja njemu svidjam,iako nismo zajedno(ni sama ne znam zasto,niko nista ne preduzima,ostali smo samo drug i drugarica.....:dash:).I nedavno smo se posvadjali,pa smo se pomirili,ali nije kao pre....
E sada,umesala se treca osoba-moja drugarica.....ustvari,ona je moja i njegova zajednicka drugarica....i ima decka....a danas mi je rekla da joj se svidja ovaj moj najbolji drug,ali ona nema pojma da se on svidja meni....A ja vise nisam sigurna da li se njemu svidjam.......Ali ja njega V O L I M ! :heart: :cmok:
I sada treba da kazem toj drugarici da se meni on svidja?Znaci svidja se i meni i njoj,ali ona ne zna da se on svidja i meni.........I ona zeli da ostavi svog decka,i bude sa mojim najboljim drugom kojeg ja voooooollllliiiiim(ne samo kao druga,nego puno vise)! :cry: Ne bih mogla da podnesem da ih vidim zajedno....
Sta da radim?Da joj kazem da mi se svidja?Sta da uradim?Napisite nesto,moooolim vas :worth: :worth::worth:Znam da ovo lici na spansku sapunicu,ali,nazalost,ovo je realno......:cry:
Kazi joj da ti se drugar svidja
Da bi ona ostala sa svojim dechkom;)
Znam da zvuchi pokvareno ali ako stvarno volish:lol::mrgreen:
E da
I ne lichi na spansku sapunicu kad bi ti chula za moju prichu ubila bi se od chudjenja ali to je mnogo dugachko...........
 
E bila je tema...Stvarno mrzime da se udubljujem u temu,a tema je o ovome čudu ispisana na stotine strana,tako da ćeš sigurno nać odgovor...Po meni bolje je da ostanete na jednostranoj odnosno dvostranoj zaljubljenosti,nego da budete u vezi mesec dana npr.pa to da pukne i posle em si izgubila i dečka em prijatelja,a ovako em imaš simpatiju pored sebe koji je na ivici da ti bude ljubav,a ovako ti naj-drug i taj friendship može trajati i više nego dugo...
 
Imam jedan problem,nadam se da cete mi pomoci da resim......

E `vako:
Imam najboljeg druga na kojeg se lozim vec duze vreme,i on to zna,i rekao mi je da se i ja njemu svidjam,iako nismo zajedno(ni sama ne znam zasto,niko nista ne preduzima,ostali smo samo drug i drugarica.....:dash:).I nedavno smo se posvadjali,pa smo se pomirili,ali nije kao pre....
E sada,umesala se treca osoba-moja drugarica.....ustvari,ona je moja i njegova zajednicka drugarica....i ima decka....a danas mi je rekla da joj se svidja ovaj moj najbolji drug,ali ona nema pojma da se on svidja meni....A ja vise nisam sigurna da li se njemu svidjam.......Ali ja njega V O L I M ! :heart: :cmok:
I sada treba da kazem toj drugarici da se meni on svidja?Znaci svidja se i meni i njoj,ali ona ne zna da se on svidja i meni.........I ona zeli da ostavi svog decka,i bude sa mojim najboljim drugom kojeg ja voooooollllliiiiim(ne samo kao druga,nego puno vise)! :cry: Ne bih mogla da podnesem da ih vidim zajedno....
Sta da radim?Da joj kazem da mi se svidja?Sta da uradim?Napisite nesto,moooolim vas :worth: :worth::worth:Znam da ovo lici na spansku sapunicu,ali,nazalost,ovo je realno......:cry:

Ne znam...Sve mi se čini da ćeš morati da biraš između njega i nje.
Sad,da li se ti njemu i dalje sviđaš,nakon te svađe,i koliko se on njoj,zapravo sviđa?
Da li je joj je samo simpatija ili tako nešto?
I na kraju,koliko se on tebi sviđa?Pokušaj da joj objasniš nekako...
 
a jooooj pa da se onda posvadjam s njom......
a drugar se mozda vise i ne pali na mene,kazem vam,otkad sam se nesto posvadjala s njim,nije vise kao pre.....
i onda cu ispasti glupa(ako joj kazem da se palim na njega)ona ce mozda da ga pita da li se i on pali na mene,i ako joj on kaze da se ne pali na mene,onda oni imaju sanse da budu zajedno....sta sad?
 
i po meni je bolje da ostanes prijatelja sa njim ta ljubaw ce proci za par meseci,i ak budete bili zajedno,wise nista nece biti kao pre...a prijateljstwo traje mnogo duze,bolje je da ti i taj decko ostanete prijatelji,a i owa dewojcica ce se naljutiti na tebe...to ti je moje misljenjje
 
a jooooj pa da se onda posvadjam s njom......
a drugar se mozda vise i ne pali na mene,kazem vam,otkad sam se nesto posvadjala s njim,nije vise kao pre.....
i onda cu ispasti glupa(ako joj kazem da se palim na njega)ona ce mozda da ga pita da li se i on pali na mene,i ako joj on kaze da se ne pali na mene,onda oni imaju sanse da budu zajedno....sta sad?

Ili da rizikujesh i chekash pravu priliku ili da kazesh drugaru kako se on njoj ne svidja:confused:
 
a jooooj pa da se onda posvadjam s njom......
a drugar se mozda vise i ne pali na mene,kazem vam,otkad sam se nesto posvadjala s njim,nije vise kao pre.....
i onda cu ispasti glupa(ako joj kazem da se palim na njega)ona ce mozda da ga pita da li se i on pali na mene,i ako joj on kaze da se ne pali na mene,onda oni imaju sanse da budu zajedno....sta sad?

Onda samo održavaj prijateljstvo sa oboje.Ne znam šta da ti kažem.
 
on meni ne da se svidja,nego sam zaljubljena u njega,jednostavno,volim ga,volim sve na njemu,njegove mane,vrline,odlicno se slazemo....

a njoj se on svidja,ne znam koliko,nije mi rekla.....samo mi je rekla da voli svig decka s kojim je vec 2 godine,ali joj se svidja ovaj....nije rekla koliko,a ja nisam htela da je pitam.......

a ako moram da biram.....ja vise volim njega nego nju....on mi je najbolji drug,a ona mi je onako,nije mi najbolja drugarica....
 
on mi je najbolji drug nekih godinu i po dana,a zaljubljena sam u njega otprilike godinu dana.....ali nista nije bilo,bas zato sto sam se bojala da cemo se posvadjati i izgubiti prijateljstvo,ali jednostavno ne bih mogla da podnesem da ga vidim sa drugom.....
 
Imam jedan problem,nadam se da cete mi pomoci da resim......

E `vako:
Imam najboljeg druga na kojeg se lozim vec duze vreme,i on to zna,i rekao mi je da se i ja njemu svidjam,iako nismo zajedno(ni sama ne znam zasto,niko nista ne preduzima,ostali smo samo drug i drugarica.....:dash:).I nedavno smo se posvadjali,pa smo se pomirili,ali nije kao pre....
E sada,umesala se treca osoba-moja drugarica.....ustvari,ona je moja i njegova zajednicka drugarica....i ima decka....a danas mi je rekla da joj se svidja ovaj moj najbolji drug,ali ona nema pojma da se on svidja meni....A ja vise nisam sigurna da li se njemu svidjam.......Ali ja njega V O L I M ! :heart: :cmok:
I sada treba da kazem toj drugarici da se meni on svidja?Znaci svidja se i meni i njoj,ali ona ne zna da se on svidja i meni.........I ona zeli da ostavi svog decka,i bude sa mojim najboljim drugom kojeg ja voooooollllliiiiim(ne samo kao druga,nego puno vise)! :cry: Ne bih mogla da podnesem da ih vidim zajedno....
Sta da radim?Da joj kazem da mi se svidja?Sta da uradim?Napisite nesto,moooolim vas :worth: :worth::worth:Znam da ovo lici na spansku sapunicu,ali,nazalost,ovo je realno......:cry:

sa da ti kazem samo iskreno...
shibby
 
znaci da njoj kazem da mi se on svidja,a i njemu da kazem da ga volim?
i sta ako me ispali,i kaze da me voli samo kao drugaricu?

i na kraju krajeva,on bude sa njom?pa ja ne bih mogla to da izdrzim!stvarno nikada nisam bila ljubomorna,ali sada.....

i otkad smo se posvadjali,i kao pomirili,on nesto malo prica sa mnom.....nije kao pre....i sad kako da skontam da li mu se svidjam?kad nece da mi kaze.....jooooooooj
 
Ne znam,ne mogu ti pomoći trenutno.
Moj mozak i telo su ukupno dobili oko 17 časova sna i odmora u proteklih nedelju dana,
sa tendencijom da se tempo nastavi dok ne pozavršavam sa ocenama i ispitima.
Više ni ne znam šta govorim.
Ne znam,ti vidi.Poslušaj svoje srce.
Ili možda razum.
Ajd srećno.


Trenutno mi je samo jedna stvar na pameti:

"Luka,moraš da pročitaš 800 strana teksta do ujutru" :eek:

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
 
a jooooj pa da se onda posvadjam s njom......
a drugar se mozda vise i ne pali na mene,kazem vam,otkad sam se nesto posvadjala s njim,nije vise kao pre.....
i onda cu ispasti glupa(ako joj kazem da se palim na njega)ona ce mozda da ga pita da li se i on pali na mene,i ako joj on kaze da se ne pali na mene,onda oni imaju sanse da budu zajedno....sta sad?

Kako podlo...Prava si meksikanska serija...
 
znaci da njoj kazem da mi se on svidja,a i njemu da kazem da ga volim?
i sta ako me ispali,i kaze da me voli samo kao drugaricu?

i na kraju krajeva,on bude sa njom?pa ja ne bih mogla to da izdrzim!stvarno nikada nisam bila ljubomorna,ali sada.....

i otkad smo se posvadjali,i kao pomirili,on nesto malo prica sa mnom.....nije kao pre....i sad kako da skontam da li mu se svidjam?kad nece da mi kaze.....jooooooooj

Boli te bre...Kazem ti samo iskreno mojne sakrivati to sto imas u sebi...reci mu da ga volis...nemas sta da izgubis!!! Ako mu to ne kazes kajaces se a ako mu kazes mozda i neces!!!
A i drugarici reci...Ako se naljuti na tebe to ti onda i nije prava drugarica...u ostalom ima decka pa neka se sa njim...


shibby
 
Ja sam prilazio ribi,u smislu smuvavanja,samo kada i od nje osetim signal,jer šta bi se u suprotnom desilo- bio bih ispaljen...Tako da ako si baš toliko zapela za njega prvo izađi sa njim u neku najobičniju drugarsku šetnju i postavljaj mu pitanja- onako okolo naokolo,ali da iščupaš da li on tebe uopšte smatra za nešto više od drugarice ili ne...
 

Back
Top