Kako da te uvredim?

Da li vas je moguce uvrediti bilo ovde na Forumu ili u RL.Ako jeste,koliko uvreda moze da vas povredi i kako reagujete..sa besom,prijavite,raskidate odnose,sasvim mirno ili ignorisete. Kako se osecaju uvredjeni ljudi.?

Ja sam ovde vredjao doduse na finjaka:whistling: i moji zemljaci su se bas nervirali zbog toga i jurili me po gradu,ali valjda zbog mojih telesnih gabarita i mrkog pogleda mandusica vuka nisu smeli nista da ucine!:nono:
Vredjali i mene ovde na forumu ali ja to ignorisem,ne pridajem tome nikakvu paznju uvek idem onom starom "Kerovi laju a vetar nosi"...:klap:
 
Da li vas je moguce uvrediti bilo ovde na Forumu ili u RL.Ako jeste,koliko uvreda moze da vas povredi i kako reagujete..sa besom,prijavite,raskidate odnose,sasvim mirno ili ignorisete. Kako se osecaju uvredjeni ljudi.?


Što neki iskusni forumaš nekad napisa-"ona Forum doživljava kao za*ebanciju" i pogodi, ja se tako i ponašam.Niko me na Forumu ne može uvrediti toliko da se osećam "doživotno povređena i uvređena" i da svaki put kad vidim njegov/njen avatar pomislim: duguje mi odštetu za "sav pretrpljeni duševni bol i poremećen unutrašnji mir"...U najvećem broju slučajeva stavim ovog :lol: ili ovog :P ili ovog :mrgreen: i teram dalje.Zabole me što se nekome (odavde) ne sviđa šta nosim, kako razmišljam globalno ( a da pri tom nikog pojedinačno nisam popljuvala), što mi je profesija malo-malo pa na tapetu za pljuvanje(:mrgreen:) jer ja odgovaram za sebe...etc..etc...etc...Šta hoću reći- posao mi je dovoljno stresan i odgovoran, bar jednom u nedelju dana konstatujem smrt i kad dođem ovde( a dođem uglavnom uveče, ne kad sam na poslu...) da se još nerviram...Izvinite, ja taj luksuz sebi ne mogu dozvoliti...Onog trenutka kad osetim da sam ovde , na Forumu , iz nekog drugog razloga ('fatanje frajera npr.:whistling:), ja ću otići...:lol:(tako su se bar sve dosad klele....)

U RL...Eeee, tu već odreagujem besom, ali samo onda kad sam u pravu a napadnuta bez razloga ili pogrešno.E, tad, umem da budem jaaakooo neprijatna, da prospem "kofu go.ana" po sagovorniku....Toliko , da mi ponekad, posle, bude malo žao...Ali, ko šta traži u životu, uglavnom i dobije...
 
Marina skroz si u pravu...bez obzira na posao,mislim da nam je stresova inace dovoljno,tako da mi to najmanje treba i na forumu....licno dozivljavam kao opustenciju a ne razbijanje mozga...nekad mi se omakne,hehe.....kad sam se registrovala cilj je bio upravo odmor uz kafu....;)
 
U RL...Eeee, tu već odreagujem besom, ali samo onda kad sam u pravu a napadnuta bez razloga ili pogrešno.E, tad, umem da budem jaaakooo neprijatna, da prospem "kofu go.ana" po sagovorniku....Toliko , da mi ponekad, posle, bude malo žao...Ali, ko šta traži u životu, uglavnom i dobije...
Ovo me podseti kako su po meni tako razni ljudi,na raznim mestima ''prosipali'' svašta.Vremenom se navikneš,i ne daješ pet para...jedina gadna stvar je što neki kad vide da ih ne zarezuješ 'oće i da biju-pa sam se delimično adaptirao i na takve situacije.:nono:
 
Moj komentar se odnosi na takve situacije,ne na tebe...inače sa ženama se dobro slažem,od onih kojima se ne dopadam se sklanjam,gledam da im nisam u vidokrugu,a ako nema gde,onda verbalni fajt.:whistling:

U principu sam celog života uvek nalazio više zajedničkih reči sa ženama, pogotovo sa tinejdžerima - nego sa muškarcima... A nešto nisam primetio da sam ja njima odbojan...:lol:
 
ja nisam nesto drustven u zadnje vrijeme
umorio se od ljudi
niko svoga posla ne gleda nego samo tracaju
tako da u zadnje vrijeme sjednem za shank i necu da pricam
jucese umalo nisam pobio sa jednim
prilazi i kaze moje postovanje ovo ono
ja reko aj razguli nisam raspolozen za drustvo(mrzim smaraca na alkoholu)
a on meni pa ja tebe postujem pa ja tebe postujem
na kraju sam se morao dici sa stolice i reci da cu popizditi ako se ne makne
jedva ga se rijesio :neutral:
 
ja nisam nesto drustven u zadnje vrijeme
umorio se od ljudi
niko svoga posla ne gleda nego samo tracaju
tako da u zadnje vrijeme sjednem za shank i necu da pricam
jucese umalo nisam pobio sa jednim
prilazi i kaze moje postovanje ovo ono
ja reko aj razguli nisam raspolozen za drustvo(mrzim smaraca na alkoholu)
a on meni pa ja tebe postujem pa ja tebe postujem
na kraju sam se morao dici sa stolice i reci da cu popizditi ako se ne makne
jedva ga se rijesio :neutral:

naiđe čoveku takav period...neka melanholija... Ali meni je ovih dana upravo suprotno...:super:
 

Back
Top