sim city 4

radabaser

Zainteresovan član
Poruka
381
igrao neko malo vishe to chudo?
starija, ali jako dobra simulatzija
el uspeo neko da nabatzi 500.000 stanovnika? ja sam stigao do 300.000 i to na jadjevite jade
ako mozhe neko neka nabatzi i neki screen za shemu zoniranja, pa da uporedimo i vidimo kako bi bilo najbolje da se vrshi ista. meni je najvetji problem sa trafic, znachi ubija me, mora da postoji neka bolja shema...
 
Ma simcity4 je smesno lak u odnosu na simcity3000 originalna verzija! Ja sam se time pre 9 godina zaludjivao! Ipak 4. je dobra, fora je samo da odes u + i onda neko vreme nista ne radis dok ne skuopis pare! Pa posle obnovis infrastrukturu pa o5! Na kraju postanes nenormalno bogat i tu je draz igre jel mozes da se izivljavas! :)
 
igrao neko malo vishe to chudo?
starija, ali jako dobra simulatzija
el uspeo neko da nabatzi 500.000 stanovnika? ja sam stigao do 300.000 i to na jadjevite jade
ako mozhe neko neka nabatzi i neki screen za shemu zoniranja, pa da uporedimo i vidimo kako bi bilo najbolje da se vrshi ista. meni je najvetji problem sa trafic, znachi ubija me, mora da postoji neka bolja shema...

Moj ortak je imao preko milion stanovnika ali mu bila slaba masina pa mu igra krahirala i sama spustila cifru za trecinu.
 
Ekspanzija Rush Hour ubija u tezini...
Putevi su me ubijali dok nisam napravio grad sa avenijama :lol:

ne vrede ni avenije, chak ni high road, znachi shto je vetji grad guzhva rapidno raste, imam po 3 high roads prema npr industial zoni, i svi su tzrveni do max... da ne pominjem kakva je situatzija po blokovima, narochito gde se ukrshtaju putevi, znachi katastrofa
problem je shto izgleda komp bira najkratji mogutji put od starta do destinatzije ljudi, i mozhesh da napravish milion puteva ka nechemu, ali oni tje uvek da idu jednim koji im je najkratji...
to ubija...
 
Ma simcity4 je smesno lak u odnosu na simcity3000 originalna verzija! Ja sam se time pre 9 godina zaludjivao! Ipak 4. je dobra, fora je samo da odes u + i onda neko vreme nista ne radis dok ne skuopis pare! Pa posle obnovis infrastrukturu pa o5! Na kraju postanes nenormalno bogat i tu je draz igre jel mozes da se izivljavas! :)

lak ??? ;)))
pa bro shta vredi da imash toliko kinte ako grad ne raste, ja mogu da napravim da mi dolazi po 6-10 hiljada mesechno, ali chemu to? fazon je da sve imash, a o5 budesh u dobitq
najvishe para idu na bolnitze, ubedljivo, pa onda education, a da bi sve uspeo da opsluzhish time treba mnogo para, ali morash da ostanesh na primanjima vetjim od rashoda, inache nema svrhe nishta ;/
 
Pa nisam mislio da ti grad ne raste! Skupis pare pa povecas grad! Pa o5 skupis pa o5 povecas! Sto se tice puteva u rush hour tu nema spasa! Ja sam sve pokusavao i uvek ce biti guzva! Ali ako bolje pogledate tako je u svim vecim gradovima na svetu :)
 
ne vrede ni avenije, chak ni high road, znachi shto je vetji grad guzhva rapidno raste, imam po 3 high roads prema npr industial zoni, i svi su tzrveni do max... da ne pominjem kakva je situatzija po blokovima, narochito gde se ukrshtaju putevi, znachi katastrofa
problem je shto izgleda komp bira najkratji mogutji put od starta do destinatzije ljudi, i mozhesh da napravish milion puteva ka nechemu, ali oni tje uvek da idu jednim koji im je najkratji...
to ubija...

Jel si probao i metro... jeste da je skup ali trebalo bi da malo poboljsa situaciju...
 

Back
Top