Prvi utisak

presudno za prvi utisak

  • Spoljasnji izgled

  • Raspolozenje koje zraci

  • Miris koji "emituje"

  • Slicnost sa nekim koga poznajete

  • Nesto drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
Ne znam da li je nekad bila ovakva tema, ali petak je, nemam previse posla, pa sam bas lepo raspolozena i palo mi je na pamet: sta najvise kod vas utice na stvaranje prvog utiska o nekom? Da li na jedan znate s kim biste mogle (da se druzite, imate odnose....:D) a sa kim ne? Evo i anketa, **** Nichea, ja glasam za miris, feromone :lol:
 
Poslednja izmena:
znam na prvu loptu sa kim ne bi mogla nista od navedenog...

madaaaa, kad bolje razmislim, sve svoje najbliskije prijatelje sam snimila na prvi utisak.
i onda isla ka tome da provodimo vreme zajedno.
 
Ne znam da li je nekad bila ovakva tema, ali petak je, nemam previse posla, pa sam bas lepo raspolozena i palo mi je na pamet: sta najvise kod vas utice na stvaranje prvog utiska o nekom? Da li na jedan znate s kim biste mogle (da se druzite, imate odnose....:D) a sa kim ne? Evo i anketa, **** Nichea :lol:

taj utisak satkan je svačega nečega, a opet teško jasno definisanog ... ipak mislim da je presudna urednost. možda je to nekom čudno
 
Poslednja izmena:
trebalo bi anketa da sadrzi mogucnost vise opcija..

od ponudjenog - miris i raspolozenje.

u stvari energija koja me privlaci ili odbija..smisao za humor na prvu loptu..
 
Spoljasnji izgled i energija koju zrace. Kada kazem "spoljasnji izgled" ne mislim na lepotu, nego bas kako izgledaju. Neko moze da bude nevidjeno sladak, sa buljavim ocima i klempavim usima, da jednostavno mora da bude i medena licnost... mnogo volim lica...
 
Takođe 'smisao za humor na prvu loptu'; da ne kvarim kad je već tako lepo formulisano.
Fizički izgled ne.
Miris, feromoni, štali - to valjda se događa nesvesno... Mislim da ima uticaja..
 
Ne mogu se odluciti samo za jednu opciju od ponudjenog....bitan mi je izgled ali ne u nekim konkretnim crtama,nemam ono da mora izgledati tako,tako i tako.....raspolozenje je mozda za drugi utisak presudno....ne bi sebe mogla zamisliti da sam sa nekim tuta mutom,i pretezno negativno raspolozenim....e sad tako kazu a mislim da ima puuuno istine- miris je nesto sto sve nesvjesno prvo privuce....
 
Ne znam da li je nekad bila ovakva tema, ali petak je, nemam previse posla, pa sam bas lepo raspolozena i palo mi je na pamet: sta najvise kod vas utice na stvaranje prvog utiska o nekom? Da li na jedan znate s kim biste mogle (da se druzite, imate odnose....:D) a sa kim ne? Evo i anketa, **** Nichea, ja glasam za miris, feromone :lol:
Први утисак ...хммм...не постоји јединствен модел.
Код неког је то начим излагања, код неког један гест, код неког нисам у стању да кажем на ''прву лопту'' како ми делује...
 
Prvo da prilikom upoznavanja nema onaj mlohavi stisak ruke(koji i nije stisak)
kada mi pruzi ruku onako ko *****...moze da bude lep i da mirise...dzaba mu

Mene su cimerke izabrale za cimerku odmah, kad su me ugledale pao im je kamen sa srca, a rekle su mi da je pre mene dolazila da gleda stan jedna devojka koja im je tako mlohavo pruzila ruku i to im se nije svidelo...
 
izvini al ako se toj personi ne dopadas on ti nece ni "stiskati "ruku ......napr. jel bi sa smecarom stisnula ruku ?

Manibals....a zasto bih ja ljude razvrstavala po poslu kojim se bave?
Da si rekao sa nekim ko je na primer zakoreo od ne kupanja, prljavstine,
ko se oseca na 10 metara od sebe...
Sa njim se ne bih ni upoznavala a ne jos i ruku pruzala...
Ovako..
Doduse do sada nisam upoznala ni jednog smecara,
ali ako je covek na mestu...i ako nije u nekim pomijama do grla...
Ne vidim razlog zasto mu ne bih pruzila
i stisla ruku.
Doduse onda sam samu sebe demantovala..
Ako mu ne bih pruzila ruku zato sto je stroka
onda je prvi utisak ipak na izgledu..
hmmmmm
menjam prvobitnu izjavu
 
Ne znam da li je nekad bila ovakva tema, ali petak je, nemam previse posla, pa sam bas lepo raspolozena i palo mi je na pamet: sta najvise kod vas utice na stvaranje prvog utiska o nekom? Da li na jedan znate s kim biste mogle (da se druzite, imate odnose....:D) a sa kim ne? Evo i anketa, **** Nichea, ja glasam za miris, feromone :lol:

Eto sta se desi kada se ni ne procita postavljeno pitanje...
Pa ne mogu na prvu loptu da odredim sa kim bi se druzila ili ne
Ne mogu osobu da procenim po izgledu..to je tako suplje
U predhodnom postu sam otisla iz krajnosti u krajnost
Prva asocijacija na prvi utisak o nekome mi je bilo upoznavanje
Tako ja bar sticem prve utiske...moram osobu upoznati
(a mislila sam da je samo privlacenje polova bilo u pitanju)
A onda me Manibals skrenuo na pocetak pocetka,
to jest na pogled na osobu pre upoznavanja
a to je opet neka druga krajnost...
Mislim...moze on da je lep i uredan i da mirise i da ima stisak ruke
ali ako nema sve zube u glavi(ili su mu pokvareni )...opet njah sve pada u vodu
Tako da ova tema moze da se produbljuje i siri na razne nacine i u razne pravce
Ne vidim krajnji ishod
Jeste fizicki izgled bitan donekle..ali ima tu jos gomila faktora koji treba da se poklope
da bi se ta puzzla sastavila.
 

Back
Top