Najpametnije

Odaberite

  • Stariji muskarac i razmazena klinka

    glasova: 5 25,0%
  • Momcic i starija zena

    glasova: 3 15,0%
  • Momak i devojka sa dve - tri godine razlike

    glasova: 5 25,0%
  • Par istih godina

    glasova: 5 25,0%
  • Sponzor i sponzorisana, i obrnuto

    glasova: 2 10,0%

  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
Mislim da u principu nije ni presudna ta godisnja razlika, bitno je da se kapirate, da ste na istim frekvencijama, da ste otvoreni i iskreni jedno prema drugom, da ste opusteni i da nemate strahova i onda ce i sex biti super bez sumnje. ;)
 
Jel ovaj rezultat znači da nam je pdf pun starijih muškaraca...?
lgh (4).gif
:lol:
conf (3).gif
 
samo kad se dvoje vole... i kad se gledaju kao da pricaju... kao da su sami na celom svetu... i da isti postoji samo zato da bi oni imali gde da budu... kad imas poverenja u nekoga... i znas da te neko voli... i pogledas... i osecas da nema nikoga sa kim bi radije bila... i zagrlis jako... kao dete, kad ti se obraduje... i nema kraja... i kad hoces da to zauvek potraje... bas tako kako jeste... a onda poljubis tu osobu i osetis... sigurna si... sklopis oci... sve ostalo je imitacija... i ne treba dozvoliti nikome da te laze da nije...
 
samo kad se dvoje vole... i kad se gledaju kao da pricaju... kao da su sami na celom svetu... i da isti postoji samo zato da bi oni imali gde da budu... kad imas poverenja u nekoga... i znas da te neko voli... i pogledas... i osecas da nema nikoga sa kim bi radije bila... i zagrlis jako... kao dete, kad ti se obraduje... i nema kraja... i kad hoces da to zauvek potraje... bas tako kako jeste... a onda poljubis tu osobu i osetis... sigurna si... sklopis oci... sve ostalo je imitacija... i ne treba dozvoliti nikome da te laze da nije...

:heart::heart::heart:
 
Sex je nesto sto trebamo upraznjavati svakodnevno.
Isto kao sto je hrana potrebna organizmu fa bi pravilno funkcionisao, tako nam je potreban i sex.
Ja sam pravi gurman po tom pitanju.
 

Back
Top