Dlacice u nosu!Kako ih se resiti?

sevarski

Primećen član
Poruka
862
Imam problem sa dlacicama u nosu, nista strasno ali bi voleo nekako da ih se resim! Postoji li neka kozmeticka metoda, ali da je sto trajnijeg dejstva, po mogucstvu zauvek? Cupkanje pincetom primenjujem samo kada imam mnogo nerava, a makazice i nisu toliko delotvorne. Sta mi vi preporucujete?Interesuje me sto dugorocnija efikasnost, pretpostavljam da ovakvi zahvati nisu preterano skupi?
 
Те длачице у носу имају своју медицинску функцију, да зауставе ситне честице прашине...
Проблем су оне длачице које мушкарцима вире из носа и за то су најбоље маказице са затупљеним врхом.
То је посао од 1 минута, једном недељно.
 
Imam problem sa dlacicama u nosu, nista strasno ali bi voleo nekako da ih se resim! Postoji li neka kozmeticka metoda, ali da je sto trajnijeg dejstva, po mogucstvu zauvek? Cupkanje pincetom primenjujem samo kada imam mnogo nerava, a makazice i nisu toliko delotvorne. Sta mi vi preporucujete?Interesuje me sto dugorocnija efikasnost, pretpostavljam da ovakvi zahvati nisu preterano skupi?

Ima da se kupi jedna spravica na baterije, tzv. sekač dlaka iz nosa.:lol:
Potraži u onim radnjama "Sve za 95".
Funkcioniše.
 
Sad je na redu afirmacija depilacije nosne šupljine
lgh (4).gif


Taj tvoj problem i nije problem...Moj ti je savet da se time ne opterećuješ...
 
Poslednja izmena:
Planiram da ovih dana odem da dogovorim termin za lasersku depilaciju dlacica iz nosa. To je, za sada, jedina trajna metoda.
Samo jedan salon u Beogradu u ovom trenutku ima malu lasersku sondu koja moze da udje u nozdrvu i sluzi za trajnu depilaciju tog dela tela.
Kada sam zvao telefonom, rekli su mi da ocekuju da ce nekoliko tretmana biti dovoljno da se resim nezeljenih malja. Trebalo bi samo da izmedju tretmana redovno brijem unutrasnjost nosa.
Sama procedura nije dugotrajna ili preterano bolna. Pacijent u vecini slucajeva oseti samo blago peckanje, a posle tretmana izgubi culo mirisa, ali uglavnom ne trajno.

Pre nego sto sam se odlucio za ovaj korak, konstantan problem sa dlakama iz nosa sam resavao tako sto sam sate provodio u kupatilu sa pincetom u ruci.
Vremenom sam se izvestio, cak sam i na bol otupeo; jedino nikako nisam mogao da se istreniram da zaustavim suze. To je valjda neki refleks, nije zato sto sam placljivko.
Secam se da je jednom prilikom, dok sam bio zabavljen sredjivanjem nosa, u kupatilo banula moja verenica Vedrana.
U trenutku nisam mogao da sakrijem suze, ali ni da priznam sta zaista radim. Mislim, sramota je plakati, a jos veca plakati jer cupas dlake iz nosa. Ali sam se nekako izvukao:

- Ljubavi... pa ti places.
- Ma pusti... Nije to nista.
- Pa zasto places? Sta je bilo?
- Placem voljena... placem. Odlucio sam da se osamim u kupatilu i pustim vapaj. Placem ljubavi od tuge, jer toliko toga zelim da ti pruzim, a moci su mi ogranicene. Ti si toliko dobra, zasluzila si ceo svet... ma dva sveta.

Ali nisu toliki problem dlake iz nosa. Njih redovno obilazim.
Naime, vrlo cesto me neprijatno iznenade dlake na usima.
Tek, odjednom, ugledam na obodu uveta dlaku, usamljenu i postojanu, crnu i sjajnu, dugacku brat-bratu 3 cm.
A koliko juce nije bila tu. Ili mi se cini da nije bila tu.
Ali sigurno je bila tu. Rasla je tu danima, strcala kao antena, ljudi su mi se kradomice smejali - a ja nisam imao pojma.
E, to me nervira. To, kad ne primetim na vreme dlake iz usiju.
 

NE...GREŠIŠ... Brener samo izgori dlaku, koren ostaje čitav...
Jel znaš kako su to radili Huni...?

Usijanim gvožđem pređu preko kože, polagano...tako da prvi sloj kože u kojem je koren, bude uništen - spaljen...:super:

Pa ko ima muda, evo mu recepta...

A meni je lepo i ovako prosečno dlakavome...ne mislim na depilaciju...



Muško i depilacija...? Pederluk...
 
NE...GREŠIŠ... Brener samo izgori dlaku, koren ostaje čitav...
Jel znaš kako su to radili Huni...?

Usijanim gvožđem pređu preko kože, polagano...tako da prvi sloj kože u kojem je koren, bude uništen - spaljen...:super:

Pa ko ima muda, evo mu recepta...

A meni je lepo i ovako prosečno dlakavome...ne mislim na depilaciju...



Muško i depilacija...? Pederluk...
:lol:
Zasto je pederluk ako muskarci briju dlacice - jos u nosu :dontunderstand:



Razumljivo mi je da briju dlake koje se nalaze iznad korijena penisa i na testisima.
 
Cupanj dlacica u nosu nije preporucljivo.Tu se nalaze osetljivi nervni zavrseci i moze doci do komplikacija pa i smrti..Uostalom ima ovde strucnih lica koji mogu da objasne..Muskarci..ne cupajte te dlacice..seckajte ih makazicma ..samo pazite da nos ne iseckate...:mrgreen:
 
:lol:
Zasto je pederluk ako muskarci briju dlacice - jos u nosu :dontunderstand:



Razumljivo mi je da briju dlake koje se nalaze iznad korijena penisa i na testisima.

Snajke...nemoj si tol'ko bukvalista majku mu... nisam mislio na dlačice u nosu, nego generalno...brijanje grudi, nogu...
Nemoj da mi neko kaže kako je to zbog higijene, da ne smrdi na znoj...

A razumljivo ti za brijanje iznad korena penisa, a...? :lol: I šta - dlakav stomak, a iznad patke ćelavi trougao... :think::lol:
conf (3).gif

conf (9).gif
 
pa da, ipak je sve to stvar ukusa...
dooobro, necu da pobegnem od decka ako ima malo dlacice na grudima, nije to strasno. ali zato ne podnostim ispod pazuha... bljak.
a zasto kazes da je nas par izuzetaka? vise poznajem devojke koje to ne vole nego koje vole.
a to da je dlaka simbol muzevnosti.... to mi je baba rekla. hmmmm..... a u njeno vreme devojke se nisu brijale dole.....to je tada bilo normalno.... sta znam.... mozda me i nervira sto u danasnje vreme devojke ne smeju da imaju ni jednu dlacicu dok su (neki) muskarci dlakavi k'o majmuni i to je kao ok.
 

Back
Top