Kakav će biti Radikalski Studio B ?

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
33.102
Da li mozete to da zamislite ? Postoji mogucnost da urednica Zemunskih novina uredjuje jedan Studio B .

To ispiranje mozga ceo dan ? Da li ce postati kopija Pinka i Palme , da li ce cak i Natasa Jovanovic imati

svoj nedeljni kolazh sta je shik i shta je kul , Tarzanka plus AirMax plus 200 na sat . S1ebali smo se .
 
Da li mozete to da zamislite ? Postoji mogucnost da urednica Zemunskih novina uredjuje jedan Studio B .

To ispiranje mozga ceo dan ? Da li ce postati kopija Pinka i Palme , da li ce cak i Natasa Jovanovic imati

svoj nedeljni kolazh sta je shik i shta je kul , Tarzanka plus AirMax plus 200 na sat . S1ebali smo se .

Naravno...Trebalo bi da ostave Biljanu Vilimon...
 
Pretpostavljam da mislis na Sarapu...
E, da...Sarapa. Ogradjujuci se od politike, ja mislim da svako normalan mora da prizna da je covek stvarno idiJot za medalju :) Takvo nepostovanje prema gostima, prema gledaocima nema nigde. Samo mi nije jasno ko njega drzi tamo? Ja emisiju gledam verovatno iz nekog mazohizma jer se toliko nerviram da je to strasno (a ko da ne mogu da prebacim kanal) i ne mogu da verujem koliki je covek :dash:
 
A kakav će biti radikalski SRS92 ?
c007.gif
 
Ja znam, mi smo vec videli radikalsko gazdovanje gradskom televizijom ,je li :mrgreen: sve u svemu glavna zvezda vecernje programa bice pokojni dezerter Dragos Kalajic tj. je njegove monolog emisije sa legendarne TV Palme od pre 10 godina ,redovni prenosi sa promocija vojvodinih knjiga i "strucnih skupova " o haskom tribunalu,pardon kazamatu ,a posto je ipak u pitanju glavni grad oceujemo da se i Tata Brada sa svojom urokljivom olovkom vrati u prime time .:) Olivera Miletovic i Milijana Baletic se podrazumevaju ,a bogami i Drecun :D
 
Poslednja izmena:
a sad je taj studio b kao ekstra. evo ja se ne secam sta sam gledao na tom studiju b u zadnjih 5 godina. ponekad bi mi zalutao daljinski na taj kanal al ne secam se da je makar jednom bilo nesto da mi zadrzi paznju duze od 2 sekunde.

Pa dobro. Mi znamo da ti voliš neke drugačije stanice.:mrgreen: Ovo je skromna gradska TV, praktična za pogledati ujutru pre posla, čisto da vidiš da li je negde pukla cev, da ne ideš tamo kolima, kolika je temperatura... i tako, čisto lokalno. Šta tu tebe uopšte ima i da zanima.

Samo nek je nama B92 živ i zdrav, tu neće ući.:D
 
Ja znam, mi smo vec videli radikalsko gazdovanje gradskom televizijom ,je li :mrgreen: sve u svemu glavna zvezda vecernje programa bice pokojni dezerter Dragos Kalajic tj. je njegove monolog emisije sa legendarne TV Palme od pre 10 godina ,redovni prenosi sa promocija vojvodinih knjiga i "strucnih skupova " o haskom tribunalu,pardon kazamatu ,a posto je ipak u pitanju glavni grad oceujemo da se i Tata Brada sa svojom urokljivom olovkom vrati u prime time .:) Olivera Miletovic i Milijana Baletic se podrazumevaju ,a bogami i Drecun :D

Ne mogu... stvarno nemoj.:rumenko: Imam osetljiv želudac. :dash:
 

Back
Top