Koji poklon kupiti muskarcu za rodjendan?

Mozda aparat za brijanje:)
93%5C505031.jpg

ima i to, i to dva razlicita - njegova procedura brijanja da ne pricam 3 etape... sa dva aparata i na kraju sa gillette.....
 
ha ha... a ne, on sve kupuje duplo, tako da uvek ima zalihe gela za brijanje, za tusiranje... sve,sve... stvarno nikad takvog muskarca nisam videla.. a moj brat npr - susta suprotnost....

stvarno je tesko za njega jer kao sto kazem sve sto mu treba on to odmah kupi... zato i trazim vasu pomoc jer moj mozak nista ne moze da smisli originalno


nemosh da smislish shta da kupish vereniku :eek:
pa kako mi da ti pomognemo zzeno :roll:

kupi mu nova kola, sigurno ce se obradovati :D
 
da upravu si.... blizanac je, informaticar, 25+ (tehniku svu vec ima, parfeme takodje, ne znam sta da izmislim jer on stvarno sve ima....) on mi je verenik (on je meni kupio dijamantski prsten za nasu veridbu, tako da bih htela da se potrudim i ja :) )
(posto voli da cita narucila sam jednu knjigu koju znam da ce voleti ali na nju treba cekati 4 sedmice tako da na to ne gledam kao na poklon vec vise kao neki znak paznje; sad mi treba pravi poklon)
kupi mu GPS za auto ako nema odusevice se ko kuce u liftu...
 
Kupi mu sledece:
1.Romanticna vecera, ali ne u napucanom kaficu.
2.Ako imas kola posle vecere nadam se kuci mu kazes sledece vodim te na jedno lepo mesto, sve ostavite tako kako je udjete u kola zavezes mu okice i odes naprimer negde pored dunava gde je osama samo vas dvoje.
3. Tu budete pola sata i iz bez veze mu poklonis cvet i nekazes mu pravi poklon.
4.U povratku kuci mu kazes e kada se vratimo ceka te nesto lepo.
5.Sebi kupis brutalan donji ves, koji naravno nosis. U stanu opet ga smestis udobno i pojavis se u ...
Dalje ti je jasno

Ili ga samo sacekaj sa vrata gola sa velikom masnicom i dve case brutalnog vina, ili tortom, pa mu budi ti poklon

Ne mora sve da kosta, ovakav poklon je nezaboravan. ISCEKIVANJE JE VAMA ZENAMA GLAVNI ADUT< A MI BLIZANCI SMO NESTRPLJIVI< NAJBOLJE JE PECKATI I DOZIRATI. Tako moja samnom pa posle stagod trazi dobije. Znam da me navlaci na tanak led ali protiv prirode se ne moze.
 
kais..neki preskupi, koji nikad sebi ne bi kupio..
parfem..koji se tebi dopada..:D
sat ne..osim ako je prstom pokazao neki u iylogu..
koznu torbu..ili novacnik..
sportsku torbicu..ona uvek treba


ili
nesto sto znas da zeli, ili da mu treba..ali da bi znao tako nesto, treba da slusas...makar povremeno..:rolleyes:
 
kais..neki preskupi, koji nikad sebi ne bi kupio..
parfem..koji se tebi dopada..:D
sat ne..osim ako je prstom pokazao neki u iylogu..
koznu torbu..ili novacnik..
sportsku torbicu..ona uvek treba


ili
nesto sto znas da zeli, ili da mu treba..ali da bi znao tako nesto, treba da slusas...makar povremeno..:rolleyes:
ne verujem!identicno,sve sam ovo kupila,ali stavka po stavka!!!
a za ovo poslednje samo cu se nakasljati :mrgreen:
 
Kupi mu sledece:
1.Romanticna vecera, ali ne u napucanom kaficu.
2.Ako imas kola posle vecere nadam se kuci mu kazes sledece vodim te na jedno lepo mesto, sve ostavite tako kako je udjete u kola zavezes mu okice i odes naprimer negde pored dunava gde je osama samo vas dvoje.
3. Tu budete pola sata i iz bez veze mu poklonis cvet i nekazes mu pravi poklon.
4.U povratku kuci mu kazes e kada se vratimo ceka te nesto lepo.
5.Sebi kupis brutalan donji ves, koji naravno nosis. U stanu opet ga smestis udobno i pojavis se u ...
Dalje ti je jasno

Ili ga samo sacekaj sa vrata gola sa velikom masnicom i dve case brutalnog vina, ili tortom, pa mu budi ti poklon

Ne mora sve da kosta, ovakav poklon je nezaboravan. ISCEKIVANJE JE VAMA ZENAMA GLAVNI ADUT< A MI BLIZANCI SMO NESTRPLJIVI< NAJBOLJE JE PECKATI I DOZIRATI. Tako moja samnom pa posle stagod trazi dobije. Znam da me navlaci na tanak led ali protiv prirode se ne moze.
Loo,poslusaj ovaj savet,ja sam takodje htela slicno da ti predlozim,ali me ovaj mastoviti Blizanac preduhitrio.Ja sam zena Blizanac i uradila bih nesto slicno ovome,Nijedan poklon se ne moze meriti sa ovim sto ti je predlozio.Ja bih u stanu pogasila sva svetla .upalila dosta sveca,upalila mirisne stapice.Poslala bih mu poruku da dodje.Kada udje na vrata,ostavila bih mu na ceduljici poruku kako da dodje do tebe.Ti napravi "mapu"kako da dodje do sobe u kojoj ga cekas ti.Mapa neka ga vodi pored frizidera u kome ga cekaju 2 kristalne case i dobro crno vino.I na kraju ti u lepom izazovnom vesu okruzena mirisima,svetloscu sveca i muzikom(neka vasa pesma ili neka dobra za vodjenje ljubavi,ja licno volim J taime,ali vi ste dosta mladji verovatno imate bolji izbor.Ako voli klasicnu lep je i Bolero od Ravela.Dugo traje i ritam postaje sve jaci na kraju..Nabavi lepu satensku posteljinu,npr.crvenu i cekaj ga na krevetu umotana kao poklon...Kad ga "otvori" prepusti te se vasoj masti,a onda mu uruci poklon koji si mu kupila,nemoj sat,nemoj nikakve gelove,parfeme i sl.Posto ima skoro sve,to treba da bude nesto posebno,ti ga bolje znas.ne mora biti skupo,ali nesto sto odavno zeli.Umes li da napises ljubavnu pesmu,par stihova na tvom jeziku ili bar ljubavno pismo u kome ces izraziti svoja osecanja?U vreme moderne tehnologije ono bi bilo nesto posebno,a i pre ce nauciti srpski i imace tu uspomenu ceo zivot.A to sigurno ni od koga nije dobio.Blizanci vole sve vrste komunikacije,pa i pisanu.Zapakuj u lep koverat,pa stavi u neku lepu kutiju koja se zakljucava kljucicem.Simbolicno tu je ljubav koju cuvas samo za njega.Nadam se da je romantican.Srecno...
 
ma ne vredi se opterecivati, pomislis neku glupost koja ti padne na pamet i to nabavis, ili vidis nesto negde... ili ako znas da bas nesto treba kao pomogla bi mu... mislim da je to opsti recept.. ako bas nemas ideju onda nesto konvencionalno tipa chokolada ili vec u skladu s godinama itd. pa koliko kosta, sta je on tebi kupio i tako

kornjachu?
 
Loo,poslusaj ovaj savet,ja sam takodje htela slicno da ti predlozim,ali me ovaj mastoviti Blizanac preduhitrio.Ja sam zena Blizanac i uradila bih nesto slicno ovome,Nijedan poklon se ne moze meriti sa ovim sto ti je predlozio.Ja bih u stanu pogasila sva svetla .upalila dosta sveca,upalila mirisne stapice.Poslala bih mu poruku da dodje.Kada udje na vrata,ostavila bih mu na ceduljici poruku kako da dodje do tebe.Ti napravi "mapu"kako da dodje do sobe u kojoj ga cekas ti.Mapa neka ga vodi pored frizidera u kome ga cekaju 2 kristalne case i dobro crno vino.I na kraju ti u lepom izazovnom vesu okruzena mirisima,svetloscu sveca i muzikom(neka vasa pesma ili neka dobra za vodjenje ljubavi,ja licno volim J taime,ali vi ste dosta mladji verovatno imate bolji izbor.Ako voli klasicnu lep je i Bolero od Ravela.Dugo traje i ritam postaje sve jaci na kraju..Nabavi lepu satensku posteljinu,npr.crvenu i cekaj ga na krevetu umotana kao poklon...Kad ga "otvori" prepusti te se vasoj masti,a onda mu uruci poklon koji si mu kupila,nemoj sat,nemoj nikakve gelove,parfeme i sl.Posto ima skoro sve,to treba da bude nesto posebno,ti ga bolje znas.ne mora biti skupo,ali nesto sto odavno zeli.Umes li da napises ljubavnu pesmu,par stihova na tvom jeziku ili bar ljubavno pismo u kome ces izraziti svoja osecanja?U vreme moderne tehnologije ono bi bilo nesto posebno,a i pre ce nauciti srpski i imace tu uspomenu ceo zivot.A to sigurno ni od koga nije dobio.Blizanci vole sve vrste komunikacije,pa i pisanu.Zapakuj u lep koverat,pa stavi u neku lepu kutiju koja se zakljucava kljucicem.Simbolicno tu je ljubav koju cuvas samo za njega.Nadam se da je romantican.Srecno...

E ovo me podseti evo jednog ludog kratkog pisma:

Svaki put kada te vidim toliko toka zelim da ti kazem, ali kada te vidim, postajem nervozan/na i moje reci uvek ispadnu pogresne i naopacke. Zato ti pisem ovo pismo da ti kazem ono sto sam oduvek:

ET MILOV, ET MILOV

Mislim da je ok fazon :D:D
 

Back
Top