Koji poklon kupiti muskarcu za rodjendan?

Volela bih da znam sta muskarci vole da dobiju kao poklon, ako iskljucimo klasicne poklone kao sto je - parfem (jer to vec imaju) ili npr igrica za kompjuter....

Zavisi koliko ima godina, koja mu je profesija, hobi, kakav mu je ukus, Šta si mu ti... i, tako, svašta! Ako je škorpion - nešto egzotično, ako je bik:), neka klopa, ako je blizanac, neka elektronika(komunikacije), ako je riba - pićence, ako je lav, nešto skupo...ima tu baš problema...
 
da upravu si.... blizanac je, informaticar, 25+ (tehniku svu vec ima, parfeme takodje, ne znam sta da izmislim jer on stvarno sve ima....) on mi je verenik (on je meni kupio dijamantski prsten za nasu veridbu, tako da bih htela da se potrudim i ja :) )
(posto voli da cita narucila sam jednu knjigu koju znam da ce voleti ali na nju treba cekati 4 sedmice tako da na to ne gledam kao na poklon vec vise kao neki znak paznje; sad mi treba pravi poklon)
 
ha ha... a ne, on sve kupuje duplo, tako da uvek ima zalihe gela za brijanje, za tusiranje... sve,sve... stvarno nikad takvog muskarca nisam videla.. a moj brat npr - susta suprotnost....

stvarno je tesko za njega jer kao sto kazem sve sto mu treba on to odmah kupi... zato i trazim vasu pomoc jer moj mozak nista ne moze da smisli originalno
 
Namjerno sa sacekao da das vise informacija...

Evo ovako... ali prije sve ga MOLIM TE DA NE PROTUMACISH POGRESNO.
Najbolji poklon bi za sigurno dio jedan vibrator koji bi ga, naravo u prvom trenutku iznenadio a onda bi shvatio da si u stvari poklonica mu zajednicku igracku koju cete koristiti u realnim sobnim igrama.
Vjeruj da neces pogrijesiti.
 
da upravu si.... blizanac je, informaticar, 25+ (tehniku svu vec ima, parfeme takodje, ne znam sta da izmislim jer on stvarno sve ima....) on mi je verenik (on je meni kupio dijamantski prsten za nasu veridbu, tako da bih htela da se potrudim i ja :) )
(posto voli da cita narucila sam jednu knjigu koju znam da ce voleti ali na nju treba cekati 4 sedmice tako da na to ne gledam kao na poklon vec vise kao neki znak paznje; sad mi treba pravi poklon)

rucni SAT....npr "identico" na obilicevom vencu ima odlican izbor od 10.000din pa na vise
ma ja sam ustvari bolestan za satovima, nemam pojma kako bi ti verenik reagovao ali mislim da je sat uvek lep i dobar poklon
 
@cizmice

haha ovo je originalno! ali gde da nadjem hrabrost da odem u sex shop? :( ja bas nisam taj tip (mada mi je drugarica trazila da njoj kupim to posto je nju sramota da ce je neko prepoznati :) naravno nisam to uradila)
ali upravu si, mozda neki drugi pomocni objekt u seksu? mozda onaj bich (ili kako se vec kaze, za udaranje)
haha
joj zatvorice mi temu nastavimo li ovako
 
Poslednja izmena:
rucni SAT....npr "identico" na obilicevom vencu ima odlican izbor od 10.000din pa na vise
ma ja sam ustvari bolestan za satovima, nemam pojma kako bi ti verenik reagovao ali mislim da je sat uvek lep i dobar poklon

da, dobar izbor... doduse on ima vec 2 bas lepa... znas bojim se da ne izaberem nesto sto ne voli jer tu se lako prevariti... moze li da se zameni u slucaju da mu se ne svidi? ustvari ako kupim u srbiji onda mi nema zamene posto ja zivim u inostranstvu (ali dolazim uskoro u srbiju)
hvala; belezim
 
haha ovo je originalno! ali gde da nadjem hrabrost da odem u sex shop? :( ja bas nisam taj tip (mada mi je drugarica trazila da njoj kupim to posto je nju sramota da ce je neko prepoznati :) naravno nisam to uradila)
ali upravu si, mozda neki drugi pomocni objekt u seksu? mozda onaj bich (ili kako se vec kaze, za udaranje)
haha
joj zatvorice mi temu nastavimo li ovako
Vjerujem da te je blam da odes u sex - shop, ali najveca ljudska zadovoljstva su upravo ona mala, ali slatka "blamiranja" od kojih pravimo taboo teme.
Dobro, sto kazes za bic... ne znam, to je stvar vase intime. Ali u svakom slucaju pokusaj da mu "udaris" na crtu erotike. To je UVIJEK dobitna kombinacija i nikada ne mozes pogrijesiti.
 
da, dobar izbor... doduse on ima vec 2 bas lepa... znas bojim se da ne izaberem nesto sto ne voli jer tu se lako prevariti... moze li da se zameni u slucaju da mu se ne svidi? ustvari ako kupim u srbiji onda mi nema zamene posto ja zivim u inostranstvu (ali dolazim uskoro u srbiju)
hvala; belezim


opa capila si stranca. ala vera....onda se plan menja u TABLA SLANINE I BAKRAC KAJMAKA + sajkaca i zastava SRBIJE (za svaku priliku).
kafana DACO na karaburmi ima lepe suvenire.

ili skokni do zlatibora i domacu govedju prsutu (nema teorije da se ukvari) i to je od mene pa PRIJATNO :super:
 
Loo ako je slican meni kao blizancu onda mu trebas kupiti nesto sto se jedva nalazi..ne mora biti skupo..bitno da je kvalitetno i originalno..sto se ne vidja svaki dan na ulici ako je garderoba na pr u pitanju..verovatno ima nesto sto trazi oduvek ili nesto sto je imao a nema ga vise po prodavnicama..u inostranstvu ces na netu lakse naci.
 
Loo ako je slican meni kao blizancu onda mu trebas kupiti nesto sto se jedva nalazi..ne mora biti skupo..bitno da je kvalitetno i originalno..sto se ne vidja svaki dan na ulici ako je garderoba na pr u pitanju..verovatno ima nesto sto trazi oduvek ili nesto sto je imao a nema ga vise po prodavnicama..u inostranstvu ces na netu lakse naci.

da upravo to sam rekla, za njega stvarno treba nesto originalno, potpuno si u pravu, i on je kao ti sto se toga tice...i on kaze isto, da cena nije bitna.... imas li neki primer mozda?
 
Kad se već razbacujete (neki dijamantski prstenovi
conf (2).gif
a ti bi još da mu recipročno uzvratiš
conf (9).gif
) onda može i neki auto, ili motocikl...evo lepog vremena...
 
da upravo to sam rekla, za njega stvarno treba nesto originalno, potpuno si u pravu, i on je kao ti sto se toga tice...i on kaze isto, da cena nije bitna.... imas li neki primer mozda?

Ja na pr jedne nike patike cekam 15ak god da stignu ovde a u usa im je cena smesna oko 50-60$..ako je sat u pitanju nema sanse da mi se svidi nesto sto svuda ima..mada ako ste preko sve vam je pristupacnije..ako kazes da sve ima bolje da napises sta voli..sta ga zanima..licno kad kupim stvar jako mi dugo traje pa mi je zao sto ne kupim po 2-3 kom..tako da znas sta bi ga odusevilo :D
 
Ja bih voleo da dobijem jedan skup laserski mouse ,kvalitet ima i cenu... Zbog posla ga i po 10h dnevno ne ispushtam iz ruku,a sad...otkud znam shta tvom mushkarcu odgovara gledano kao shto bi meni odg..razumesh

da ali to najbolje vi sami odaberete jer se razumete u to. on ima vec npr tastaturu bez kabla i ne znam sta sve jos.. a mis je kupio neki specijalni za igrice u koji mozes da stavljas odredjene da kazem mini 'tegove' u zavisnosti koja preciznost ti je potrebna...

u sustini sto se tice tehnike ne bih da se petljam tu... nisam bas kompetentna
 
Kad se već razbacujete (neki dijamantski prstenovi
conf (2).gif
a ti bi još da mu recipročno uzvratiš
conf (9).gif
) onda može i neki auto, ili motocikl...evo lepog vremena...

nisam bas mislila bukvalno da reciprocno uzvratim jer nisam u mogucnosti :rumenko:, htedoh da kazem da hocu da mu kupim nesto npr originalno, ne mora da bude skupo ili ne znam sta; kao sto rece george cena nije bas uvek znak kvaliteta ili znak da ce mu se svideti
 
da ali to najbolje vi sami odaberete jer se razumete u to. on ima vec npr tastaturu bez kabla i ne znam sta sve jos.. a mis je kupio neki specijalni za igrice u koji mozes da stavljas odredjene da kazem mini 'tegove' u zavisnosti koja preciznost ti je potrebna...
u sustini sto se tice tehnike ne bih da se petljam tu... nisam bas kompetentna

A muzika?Yamaha pojacalo i bose zvucnike maybe :D to treba meni pa ako si u prolazu
 

Back
Top