Sve sto nas ne ubije cini nas jacim....

Sve sto nas ne ubije cini nas jacim....

  • Da

  • Ne

  • Nemam pojma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
... puno puta sam cula tu izreku a dosta ljudi je koristi i ovde na forumu. Da li verujete da je to zaista tako? Evo ja nesto razmisljam da nisam bas potpuno sigurna u njenu istinitost ... negde mislim da nas svako lose, tesko i bolno iskustvo okrnji i ostavi oziljak, vreme nas naravno izleci i mozda se kasnije lakse snalazimo u slicnim situacijama, ali nisam sigurna da postajemo jaci. Dakle, sta mislite?
 
hehe.. pa dobro... jesam zabelezila "da" ali je u stvari istinito da ne postajemo svi jachi nakon loshih stvari koje nam se deshavaju...

Ја сам зато у дилеми како да одговорим.
Нек људе чини јачима, а некима, напротив, остану трајни ожиљци на души који их чине рањивијима...
 
... puno puta sam cula tu izreku a dosta ljudi je koristi i ovde na forumu. Da li verujete da je to zaista tako? Evo ja nesto razmisljam da nisam bas potpuno sigurna u njenu istinitost ... negde mislim da nas svako lose, tesko i bolno iskustvo okrnji i ostavi oziljak, vreme nas naravno izleci i mozda se kasnije lakse snalazimo u slicnim situacijama, ali nisam sigurna da postajemo jaci. Dakle, sta mislite?


Ko zna na šta je crni Niče mislio...:whistling:
 

Back
Top