Eto radujte se demokrate Toma Nikolić kaže neće biti poništavanja SSP-a

ptica-trkacica

Primećen član
Banovan
Poruka
722
ETO VAM RADOSTI-GADOSTI!!! :roll:

29.5.2008 14:24 BEOGRAD (Tanjug) - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da, ukoliko buduću vladu budu formirali radikali, narodnjaci i koalicija okupljena oko socijalista, neće biti ''grubog ili brutalnog poništavanja'' Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament. To je socijalistima dovoljno. Pročitao sam i neke izjave iz D S S, koje govore u prilog tome da neće ići na poništavanje S S P, već na razgovore o njegovoj delimičnoj izmeni, koja bi bila u skladu sa pravilima koje EU poštuje kada su u pitanju druge države. Tako da je i to pitanje približeno'', rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.
 
Kako cete objasniti ovo gore.....gde je sada "Judin potpis"...."veleizdaja"...."veleizdajnici Tadic i Djelic"..ponisticemo taj izdajnicki sporazum cim formiramo Skupstinu " bla...bla..itd..itd.....

Jeli bre kome je to toliko stalo do fotelja ZES-u ili SRS-DSS-NS kada ovi vasi toliko lazu,jesu bre lazovi na kub....bas me zanima sta ce sada napisati ovi radikalski bubnjari sa ovog Foruma.
:dash::dash::dash::rtfm::rtfm::rtfm:
 
ETO VAM RADOSTI-GADOSTI!!! :roll:

neće biti ''grubog ili brutalnog poništavanja'' Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
Neće biti grubog ili brutalnog poništavanja? Može li neko objašnjenje ili makar tumačenje (tome su neki skloniji) ove izjave?

I da li mislite da su to radikali popustili pred allmighty Ivicom da bi odradili posao? Znate ono, kao što su demokrate spremne na sve zarad vlasti?
 
Neće biti grubog ili brutalnog poništavanja? Može li neko objašnjenje ili makar tumačenje (tome su neki skloniji) ove izjave?

I da li mislite da su to radikali popustili pred allmighty Ivicom da bi odradili posao? Znate ono, kao što su demokrate spremne na sve zarad vlasti?
To pokazuje svu sirinu obrazovanja Tomislava Nikolica i njegovo razumevanje u pravo :mrgreen::mrgreen:
 
ETO VAM RADOSTI-GADOSTI!!! :roll:

29.5.2008 14:24 BEOGRAD (Tanjug) - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da, ukoliko buduću vladu budu formirali radikali, narodnjaci i koalicija okupljena oko socijalista, neće biti ''grubog ili brutalnog poništavanja'' Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament. To je socijalistima dovoljno. Pročitao sam i neke izjave iz D S S, koje govore u prilog tome da neće ići na poništavanje S S P, već na razgovore o njegovoj delimičnoj izmeni, koja bi bila u skladu sa pravilima koje EU poštuje kada su u pitanju druge države. Tako da je i to pitanje približeno'', rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.

:rotf::rotf::rotf::rotf:
Kakav sljam, Jude, izdajnici i potpisnici nezavisnog Kosova, sta ce sada reci narod na Kosovu koji je plakao kako rece Markowac kada je potpisivan ssp...najveca balega srs i dss.
 
:rotf::rotf::rotf::rotf:
Kakav sljam, Jude, izdajnici i potpisnici nezavisnog Kosova, sta ce sada reci narod na Kosovu koji je plakao kako rece Markowac kada je potpisivan ssp...najveca balega srs i dss.

jes da je ibar malo porastao, ali sada ce nivo ibra da ode u.... ako,ako, i tako dolaze vrucine, pa neka trebat ce nam da se osvezimo:rotf::rotf::rotf:
 
ETO VAM RADOSTI-GADOSTI!!! :roll:

29.5.2008 14:24 BEOGRAD (Tanjug) - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da, ukoliko buduću vladu budu formirali radikali, narodnjaci i koalicija okupljena oko socijalista, neće biti ''grubog ili brutalnog poništavanja'' Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament. To je socijalistima dovoljno. Pročitao sam i neke izjave iz D S S, koje govore u prilog tome da neće ići na poništavanje S S P, već na razgovore o njegovoj delimičnoj izmeni, koja bi bila u skladu sa pravilima koje EU poštuje kada su u pitanju druge države. Tako da je i to pitanje približeno'', rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.

Znaci ponovo su vas lagali :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Samo me zanima kako ce ona ljiga od Mlohavog ponovo da bude premijer kad je zbog SSP-a vratio mandat, kakv lazov hahahah
 
Pročitao sam i neke izjave iz D S S, koje govore u prilog tome da neće ići na poništavanje S S P, već na razgovore o njegovoj delimičnoj izmeni

A ko ce da ga promeni hahahha koje ste vi budaletine, nego jel
jester.gif
procitao sta pise u sporazumu:rotf:
 

Back
Top