Vladari kuća

majo

Zainteresovan član
Poruka
329
gde su li otisli vladari i kako to oni "idu"....kod mene je slucaj:1.kuca (jarac ,vodolija)
2.kuca(ribe)
3.kuca(ovan)
4.kuca(bik)tu mi je i hiron
5.kuca(blizanci)
6.kuca(rak) i 12.kuca(strelac,jarac) i nemam planete niti u jednoj....sta to predstavlja?
 
Moras znati vladare znakova , npr Devicom vlada Merkur , i sad u kom ti se polje padne Devica , recimo jedanesto , Merkur je vladar tog polja , odnosno jedanestog u ovom slucaju , jer vlada znakom Device , a sad taj Merkur moze da se nadje bilo gde u horoskopu npr u petoj i onda se kaze da ti je vladar jedaneste otisao u petu :D ... pa se znacenje tumaci simbolikom i aspektima , pa posle se gledaju i tranziti , solarni i direkcije ako te nesto posebno zanima , ali polako :D ...

8) :-o :o
 
Napravila sam novu, početničku :) temu od majinog posta, jer dosta ljudi pita ovakve stvari pa da se ne bi na tome zadržavali na malo ozbiljnijim temama.
Ovde se vežbajte malo. ;)
 
Evo ja cu da ispisem valdare znaka i prirodne vladare kuca ... ja to volim da radim :lol: ...


Ovan - 1. kuca - Mars

Bik - 2. kuca - Venera

Blizanci - 3. kuca - Merkur

Rak - 4. kuca - Mesec

Lav - 5. kuca - Sunce

Devica - 6. kuca - Merkur

Vaga - 7. kuca - Venera

Skorpija - 8. kuca - Pluton , Mars

Strelac - 9. kuca - Jupiter

Jarac - 10. kuca - Saturn

Vodolija - 11. kuca - Uran , Saturn

Ribe - 12. kuca - Neptun , Jupiter

Sad je bitno samo da ne pogresite kad gledate , ovo ovde sto sam ja pisao su prirodni vladari znakova i kuca i kuce koje analogno pripadaju pojedinom znaku , ali ako je kod vas u karti recimo cetvrta kuca u Ovnu , Mesec sigurno nece biti njen vladar vec Mars ... 8) :-o :o
 
gde su li otisli vladari i kako to oni "idu"....kod mene je slucaj:1.kuca (jarac ,vodolija)
2.kuca(ribe)
3.kuca(ovan)
4.kuca(bik)tu mi je i hiron
5.kuca(blizanci)
6.kuca(rak) i 12.kuca(strelac,jarac) i nemam planete niti u jednoj....sta to predstavlja?


I ni samo bitno iz koje kuce je planeta otisla u koji znak, nego i iz koje kucice u koju kucicu. To ima posebnu mehaniku dogadjaja, posebno ako znamo i detalje ( o kojoj se planeti radi, i sta ona tamo radi i zasto to radi :) ). I tako to, tako...........
 
Da, takvi slučajevi baš nisu retki jer je ipak nekoliko znakova u pitanju, znam takvih i ja nego je poenta njegovog pitanja bila da li mogu biti svi u jednom, eventualno dva znaka, znači još suženije. :)
 
Da, takvi slučajevi baš nisu retki jer je ipak nekoliko znakova u pitanju, znam takvih i ja nego je poenta njegovog pitanja bila da li mogu biti svi u jednom, eventualno dva znaka, znači još suženije. :)
Da, nego meni je kod ovog mog zanimljiv naglašen vazduh.
A ima i ona priča kod Dupora u knjizi o tome koliko je retko da se desi da osoba ima većinu planeta na poslednjim stepenima.
Kažu da i to daje genijalce.
 
Pa moze da bude udaljena od Sunca oko pedeset stepeni ili sam ja pogresno zapamtio ili nesto pobrkao ?

8) :-o :o
Бравоооо!
Максимално може да се награди секстил али је и коњункција јако ретка,:D
Поред опозиције Сунца и Марса, најређи аспект.;)
 

Back
Top