Bernski ovcar, zensko stene na poklon

klinac4

Zainteresovan član
Poruka
134
Моја керуша се зове Бејка (Бета Живановић) и она је расе: Бернски планински пас. Моја Бејка је таква фукса какве нема на ширим просторима Балкана. Па ни у Молдавији... Но, Бејка и ја се много волимо и то не утиче на нашу љубав.
Моја Бејка је опет "украла" (затекао је мој син на делу) са једном швалерском ђумлом. Кратко су били "закачени", јер га је мали "пресвук`о" преко леђа. После тога сам водио моју Бејку на вештачку оплодњу (6.000 динџи, ој,ха!).
Е, Бејка се окуцила и има три принцезице које су иста мама и спремне су да напусте топлину родитељске кућице.
Како постоји сумња да принцезице нису чисте расе, онда ће оне променити клуб без надокнаде у овом прелазном року. Цена би им иначе била 350 Е.
Шта сам оно хтео... А, да...
Поклањам џукелице.
 
Cao! Prosle godine smo ja i moj muz od vas dobili na poklon kuce Bernskog planinskog psa. Brita je veoma pametna i dobra kerusa. Volela bih da mi posaljete sliku od njene majke i ako imate slike kada su kucici jos bili kod vas. Posto nismo stupili u kontakt sa ostala dva vlasnika, da li mozda vi znate brojeve telefona ili mail adresu?

Pozdrav i hvala

Maja i Aca:heart:
 

Back
Top