Da li je moguce...

Da li je moguce ostvariti ljubavnu vezu preko neta ili ne

Nda moguce je. S tim sto moras da razgranicis par stvari. Preko neta je samo zaljubljenost a ne ljubav. Kad dodjete do RLa tek onda ustvari pocinjete odnos.
I ako zelis ljubav onda pazi da je i ta druga osoba spremna da se posveti samo tebi, sto bi u neku ruku znacilo da se skine sa neta ili bar promeni svoje navike sto je tesko i zato je smanjena verovatnoca za ljubav preko neta. Pogotovo ti ne savetujem da ljubav trazis u drugim gradovima osim u bas specijalnim slucajevima. ;)

PS Uglavnom su ti na netu oni koji zele samo fast sex mada imas i drugacijih.
 
Nda moguce je. S tim sto moras da razgranicis par stvari. Preko neta je samo zaljubljenost a ne ljubav. Kad dodjete do RLa tek onda ustvari pocinjete odnos.
I ako zelis ljubav onda pazi da je i ta druga osoba spremna da se posveti samo tebi, sto bi u neku ruku znacilo da se skine sa neta ili bar promeni svoje navike sto je tesko i zato je smanjena verovatnoca za ljubav preko neta. Pogotovo ti ne savetujem da ljubav trazis u drugim gradovima osim u bas specijalnim slucajevima. ;)

Satkan si od pameti!:p
 
Moja prijateljica je sa bivsom vezom preko neta pre jedno dve nedelje dobila bebu...moja sestra od ujaka im je kuma...toliko o "nemoguce je"...da ne nabrajam jos slicnih primera...pronadju se ljudi i uspe im i u RL...
 
Da li je moguce ostvariti ljubavnu vezu preko neta ili ne

pitanje je glupavo.mislim bez uvrede.:neutral: zasto bi to bilo nemoguce?pa stotine hiljada parova se tako svakodnevno upoznaje....mislim ostvariti kontakt a veza je ipak vezana za RL....
mada kod pojedinaca funkcionise i sa mnogo neta i vrlo malo gledanja.jednostavno zbog trenutnih zivotnih okolnosti..ne znam kako i sta u tim vezama al licno znam ljude ...
 
ti i vojislav ste tako zapoceli romansu? :heart: ili kad si mu bio kafe kuvarica u kabinetu?

kad malo razmislim, da meni neko ponudi da li hocu da budem kafe kuvarica kostunici il' bilu klintonu, uvek kostunici! iz poznatih razloga i zato sto bi' mog'o da uzmem slobodan dan kad 'ocu... i onda kazem da sam mu rek'o, a on i dalje neobavesten... sto, nije moja krivica... a ako dobijem otkaz, pa, sad, i to je za ljude...
 

Back
Top