Хомосексуалци

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Крими Миле

Zainteresovan član
Poruka
183
Читао сам неко истраживање и тамо пише да 70 посто Срба сматра да је хомосексуализам болест. Са тиме се слажем. Шта ви мислите о томе и колика права им треба дати. Занима ме какво је мишљење тинејџера на ову тему....
 
To nije bolest, zastupljeno je i u životinjskom svetu.Ja imam jednu teoriju o tome koja naravno verovatno nije tačna, ali ću je izneti.Kada dođe do prevelikog namnožavanja vrste, a nema dovoljno prostora za život ili nekih drugih bitnih faktora životinje se okreću homoseksualizmu da to tako nazovemo da bi zadovoljile svoje potrebe.Zemlja planeta je prenaseljena i mislim da je povećan broj homoseksualaca upravo posledica toga....a sada dosta mog pametovanja.Nemam ništa protiv ljudi, neka svako radi šta hoće ima pravo na to....i definitivno NIJE BOLEST....A sada dala bih im sva prava od venčavanja do usvajanja dece...Jer mislim da nije tačno da su oni loš primer roditelja i da dete može homoseksualnost vući iz kuće, a i u poslednje vreme je i više nego dovoljno primera izopačene dece heteroseksualnih parova...tako da smatram da je to sasvim nebitno...........
 
Читао сам неко истраживање и тамо пише да 70 посто Срба сматра да је хомосексуализам болест. Са тиме се слажем. Шта ви мислите о томе и колика права им треба дати. Занима ме какво је мишљење тинејџера на ову тему....

a sta su to oni pa da im odredjujemo kolika su im prava? vanzemaljci?
ili kao u vrijeme hitlera, da im damo oznake kao jevrejima pa ih unistavamo?
koliko se samo puta polemisalo na temu homoseksualaca?

:confused:

stvarno smjesno, ne vidim kako bi nekom smetala seksualnost nekog para osim ako sam nije siguran u svoju....
 
To nije bolest, zastupljeno je i u životinjskom svetu.Ja imam jednu teoriju o tome koja naravno verovatno nije tačna, ali ću je izneti.Kada dođe do prevelikog namnožavanja vrste, a nema dovoljno prostora za život ili nekih drugih bitnih faktora životinje se okreću homoseksualizmu da to tako nazovemo da bi zadovoljile svoje potrebe.Zemlja planeta je prenaseljena i mislim da je povećan broj homoseksualaca upravo posledica toga....a sada dosta mog pametovanja.Nemam ništa protiv ljudi, neka svako radi šta hoće ima pravo na to....i definitivno NIJE BOLEST....A sada dala bih im sva prava od venčavanja do usvajanja dece...Jer mislim da nije tačno da su oni loš primer roditelja i da dete može homoseksualnost vući iz kuće, a i u poslednje vreme je i više nego dovoljno primera izopačene dece heteroseksualnih parova...tako da smatram da je to sasvim nebitno...........

А то што је против Бога и против србских интереса,тј изазива белу кугу. А љто се тиче тога да није болст, зар и животиње не могу бити болесне?
 
a sta su to oni pa da im odredjujemo kolika su im prava? vanzemaljci? Свакако нису ванземаљци али нису баш ни нормални људи
ili kao u vrijeme hitlera, da im damo oznake kao jevrejima pa ih unistavamo?И то је превише екстремно, само им треба забранити да јавно показују своје ЗЛО
koliko se samo puta polemisalo na temu homoseksualaca?

:confused:

stvarno smjesno, ne vidim kako bi nekom smetala seksualnost nekog para osim ako sam nije siguran u svoju....

......
 
Nije bolest definitivno , ali mislim da u onom periodu kad su adolescenti ni tamo-ni tamo .....ima malo ( glupo ce da zvuchi znam ) pomodarstva u svemu tome .Mada u tom sluchaju bice bi.......Ne bi mi bilo prijatno da na ulici vidim mushkarce kako se ljube , a ako se radi iza zatvorenih vrata ok .Ipak , sve se vishe pricha o tome i to ne kao o nechemu negativnom tako da ovoj danashnjoj omladini i buducoj omladini sve to izgleda normalno.
 
To nije bolest, zastupljeno je i u životinjskom svetu.Ja imam jednu teoriju o tome koja naravno verovatno nije tačna, ali ću je izneti.Kada dođe do prevelikog namnožavanja vrste, a nema dovoljno prostora za život ili nekih drugih bitnih faktora životinje se okreću homoseksualizmu da to tako nazovemo da bi zadovoljile svoje potrebe.Zemlja planeta je prenaseljena i mislim da je povećan broj homoseksualaca upravo posledica toga....a sada dosta mog pametovanja.Nemam ništa protiv ljudi, neka svako radi šta hoće ima pravo na to....i definitivno NIJE BOLEST....A sada dala bih im sva prava od venčavanja do usvajanja dece...Jer mislim da nije tačno da su oni loš primer roditelja i da dete može homoseksualnost vući iz kuće, a i u poslednje vreme je i više nego dovoljno primera izopačene dece heteroseksualnih parova...tako da smatram da je to sasvim nebitno...........
Naravno da je bolest. To što toga ima i u život.svetu ne dokazuje da nije bolest.
I uplae pluća ima u živ.svetu. :roll:
 
Ajd. :lol:
Ne treba da ih unistavamo vec treba da ih saljemo u institucije gde bi mogli da se adekvatno lece. Neki vid neke psihijatrijske pomoci.

Inace ja mislim da 95% Srba smatra homoseksualizam za bolest a ne 70%.

srecom se tim pitanjem bave strucni ljudi koji ne smatraju homoseksualizam necim sto treba lijeciti,
umjesto da setaju ulicom i pitaju za misljenje svakakve ljude.... :worth:


a je li, zasto ti mjenjas moj post?
 
А то што је против Бога и против србских интереса,тј изазива белу кугу. А љто се тиче тога да није болст, зар и животиње не могу бити болесне?

Pa da, ali gledano u globalnom smislu planeta je prenaseljena....Nije to samo protiv Srba i u Nemačkoj ima bele kuge i u Engleskoj, svuda.....Mogu, ali to nije bolest....
 
Читао сам неко истраживање и тамо пише да 70 посто Срба сматра да је хомосексуализам болест. Са тиме се слажем. Шта ви мислите о томе и колика права им треба дати. Занима ме какво је мишљење тинејџера на ову тему....
A ti nemas pametnija posla nego te bas to zanimalo da procitas..vise ce te oni ugroziti nego smrdljiva pijandura u busu :nono:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top