Hipotetički, znam da smo svi savršeni ali...

Stare dobre vrednosti. :lol:
Figure falusa i sl...
@Vragana: Ako nemaš koga da povr. onda ništa, odgovor prihvaćen kao točan.

nije poanta u tome da nemam/imam vec u tome - KOGA i da li to uopce zelim/o...?

uostalom, recimo da sam do yaya sebicna - sta ja IMAM od toga?
ako povrijedjujem nekog do koga mi je stalo, aj nek bude nehoticno (recimo da ne kontam u datom trenutku sta tocno radim dok ne bude prekasno...), to je...pa ne bih ja to...radije...to ne bih uradila...
ako je u pitanju netko do kog mi nije stalo...cemu gubiti vrijeme i energiju? :think:
 
Kada biste hteli nekoga da povredite šta biste uradili?
(znači hipotetički, jer znam da niko ne bi tako nešto uradio)
Šta bi vas najviše povredilo da vam neko učini?

Nemojte mnogo da razmišljate, prva asocijacija molim.
Znači vezano za pdf - tj. LJiS.

Kada bi hteo nekog da povredim zapitao bih se da li je sa mnom bas sve u redu. :lol: Jedino kao akcija reakcija na neku tudju povredu bi imalo smisla i opravdanja, mada je i to slb. Zasto trositi svoju energiju na takve stvari.
 
nije poanta u tome da nemam/imam vec u tome - KOGA i da li to uopce zelim/o...?

uostalom, recimo da sam do yaya sebicna - sta ja IMAM od toga?
ako povrijedjujem nekog do koga mi je stalo, aj nek bude nehoticno (recimo da ne kontam u datom trenutku sta tocno radim dok ne bude prekasno...), to je...pa ne bih ja to...radije...to ne bih uradila...
ako je u pitanju netko do kog mi nije stalo...cemu gubiti vrijeme i energiju? :think:
He ukrade mi odgovor. :lol:
 
Al' onako da te izda kao covek, kao ljudsko bice koje si vrednovao visoko, pa se pretvori u nisko ostrascenu spodobu i duhovnu rugobu. Al' to je vise razocarenje koje ne zove na osvetu, samo ti se sruse iluzije, pa te boli sto si sam ispao glup i naivan.:lol:
Al' definitivno me niko nije povredio toliko da bih se svetila. Ne znam kako bih, ne bi bilo nista impulsivno, bilo bi smisljeno, sprovedeno natenane, skoro da se ne primeti kako nadolazi, onako prava zenska osveta bez krvi. :lol:
 
Kada bi hteo nekog da povredim zapitao bih se da li je sa mnom bas sve u redu. :lol: Jedino kao akcija reakcija na neku tudju povredu bi imalo smisla i opravdanja, mada je i to slb. Zasto trositi svoju energiju na takve stvari.
Upravo ovakve odgovore sam hteo da izbegnem na ovoj temi. Ajde ti sada lepo
zamisli da želiš da povrediš (možda ti je i nezamislivo? :) ), pa odvali po kibordu.
 

Back
Top