verovatno je bila .......

Pa zavisi (sad cu biti gnjavator) kakvo su detinjstvo imali i kakva shvatanja ali i kakve moguce traume nose.Mislim da prednost starijim zenama daju samo oni mladici koji su imali komplikovan odnos sa majkom ili su rasli bez nje.
Licno znam neke parove i za sada lepo funkcionisu.Nikada nisam imala mladjeg muskarca i tek sada zalim zbog toga...Bas bih volela da probam barem jednog ali kasno,veoma sam se udala:cry::cry::cry:

Pa prevari muža sa nekim takvim primerkom.......tek da vidiš kako je ...
Pa nam ispričaj .........:bye:
 
Kazes: "opet mi je danas buljio u dupe jedan stari idiot..." To je super kada imas okice na ledjima :ok:
Ja sam rekao da je odvratno kada covjek BLENE u djevojku bez mjere ukusa. Kazao sam da treba imati mjeru u svemu pa i o duzini pogleda. Apsolutno da postoje manijaci u svim sredinama, ali pokusaj shvatiti da muskarci vole da vide zgodnu djevojku, zenu, to im je u prirodi, samo sto neki u tome pretjeruju.
Sto se tice garderobe, zaista neces niti u jednoj svjetskoj metropoli vidjeti zenske da se oblace kao sto je slucaj na ovim prostrima. Prisustvovao sam scenama u diskoteci gdje se zenska prvokativno obucena uvija , izvija, pali okolinu. Kao macka kad zapisava teritoriju, jednostavno zraci takvu energiju... i sto se desava, ovaj je POKUSA dohvatiti za dupe a ova njemu samarcinu uz histericne povike " JA SAM POSTENA DJEVOJKA, MANIJACE". Mislim bez veze sa njene strane. Ona MORA SHVATITI DA SE PROSTITUTKE OBLACE NA TAKAV NACIN I DA PLESU i PONASAJU SE NA TAKAV NACIN ! TAko nesto kao sto rekoh ne postoji na zapadu ...osim u ulicama i kuplerajima namjenjenim za to.
Nase djevojke IMAJU VELIKI PROBLEM U SVOJIM GLAVAMA. Da Cece, Snekiji, nekakve Bube Mare, i ostale Aleksicke ostavljaju traga, na zalost...

Nadam se da sam bio jasan u obrazlaganju, zar ne?

manijaka da ima - ima i previse i nicim se nemoze opravdati njihova, najblaze receno, napadnost, ali smatram da je cizmica upravu.
nekako devojcice, devojke, zene preterase u oblacenju ili ti svlacenju. obuku se (citaj svuku) upravo iz razloga da bi bile primecene. zaista je nemoguce ubediti me da je nekoj pripadnici lepseg pola (bez uvredne suprotnom) prijatno i toplo golih bubrega i stomaka na recimo -1C a onda se ijuuuu iscudjavaju sto ih neko gledi. to poprilicno lici na ono "oces :whistling: - neces :whistling:":whistling
:
 
manijaka da ima - ima i previse i nicim se nemoze opravdati njihova, najblaze receno, napadnost, ali smatram da je cizmica upravu.
nekako devojcice, devojke, zene preterase u oblacenju ili ti svlacenju. obuku se (citaj svuku) upravo iz razloga da bi bile primecene. zaista je nemoguce ubediti me da je nekoj pripadnici lepseg pola (bez uvredne suprotnom) prijatno i toplo golih bubrega i stomaka na recimo -1C a onda se ijuuuu iscudjavaju sto ih neko gledi. to poprilicno lici na ono "oces :whistling: - neces :whistling:":whistling
:
Izgleda da si razumio sto sam zelio da kazem. U glavnom ljudi pogresno protumace stvari.

sta fali manijacima
pa i oni su ljudi:lol:
Sto manje eksponiranih gooza i sisona - to manje manijaka i "manijaka"
 
Ma dajte...Sad kao uzivate u mnogo mladjem muzu,nemate komplekse i ne plasite se barem podsvesno neke lepse i mladje?Bajke!Plase se i one mladje a ne starije.
Dva vrsnjaka od 30 jedan ima zenu od 36 drugi od 24 i sad se ova od 36 oseca lepo u drustvu???Da,sigurno.
Ili imate svekrvu koja je od vas starija taman koliko vi od muza i jos uz to je zovete "mama"!

:D
Uzivamo. Nemamo komplekse. Moze nam se :mrgreen:.
Probaj malo da se druzis opusteno, umesto sto se takmicis. Lepse je.
 
U vezi sam sa muskarcem mladjim 6 godina i ne vidim nista lose u toj razlici.Kao da su godine mjerilo zrelosti.Valjda smo do sad shvatili da je bitan covjek,karakter a da su godine nesto sto nas ne odredjuje i ne bi trebale da nam uslovljavaju izbor osobe koju cemo voljeti.
 
Tako je zendeli , samo sam ga ja malo vishe zabrazdila.Ponekad pomislim da vrlo svesno manipulishem njime ( mada sam to radila i sa mushkarcima koji su straiji od mene ).A onda me on tako lepo iznenadi i na tako fin nachin stvavi do znanja da zna shta radim tako da me bude sramota.A pochelo je "ma on je klinac , nema pojma "Vidi sad u shta se uvalih :)
 
A ja necu da varam muza sa takvim primercima,hvala na savetu.Vise volim ovako da se salim.Rak sam a rakovi ne ispustaju plen zbog senke.Da nisam udata malo bi prosvrljala sa mladjim,isprobala i opet...Ma ne verujem da bih se uvukla u tako komplikovanu vezu.Volim da partner brine za mene i pita se svaki dan da li mi je dovoljno dobar i privlacan i trudi se da to ostane.Ne bih podnela da me iskompleksira neko samo zbog toga sto je mladji.Nisam u tom fazonu ali nemam nista protiv kad se neko pronalazi u takvoj vezi i srecan je.To je super za njega.
 
Ma dajte...Sad kao uzivate u mnogo mladjem muzu,nemate komplekse i ne plasite se barem podsvesno neke lepse i mladje?Bajke!Plase se i one mladje a ne starije.
Dva vrsnjaka od 30 jedan ima zenu od 36 drugi od 24 i sad se ova od 36 oseca lepo u drustvu???Da,sigurno.
Ili imate svekrvu koja je od vas starija taman koliko vi od muza i jos uz to je zovete "mama"!
Naravno da postoje izuzeci ali ipak nije realno, da jeste ne bi jos uvek takve veze bile u manjini i posmatrane u najmanju ruku sa cudjenjem.
A sto se tice seksa privlacno zvuci ;) zao mi sto sam propustila da probam nesto mladje od mene i to prilicno mladje.Mozda sam ja zbog toga kivna pa vam zavidim,mada ni ovaj moj "stari" nije jos za staro gvozdje!:)


koliko li bi ti tek bila nesigurna kad bi bila u vezi sa nekim 14 god mladjim?


sigurna sam da ako ikad raskinem sa estonom razlog nece biti neka mladja.

mozda bih pre trebala da se plasim starijih:wink:..


po ovoj logici par u vezu ne bi trebao da ulazi kad..

- je ona debela - sta ce tako dobro parce sa njom:nono:
- je on prirodno celav - sta ce takav komad pored njega:nono:
- kad je neko od njoh dvoje bolestan od neizlecive bolesti..:nono:
- kad je jedan od njih invalid:nono:

...lista je duga..

bio jednom jedan hitler.
i pokusao je ceo svet da uredi na svoj nacin.
svi plavi, arijevci..

znamo kako se prica zavrsila.


moj ex husband je od mene bio stariji 12 god. i ni u jednom trenutku to nije bio kamen spoticanja u nasoj vezi.


za kvalitetnu uspesnu vezu i njenu trajnost su bitne druge stvari.


ono sto sam do sada naucila je da svoj zivot treba ziveti.. nesputano od prekornih pogleda dokonih komsinica (bez sopstvenih zivota) iza zavese na prozoru.

zivele razlicitosti:klap:
 
Poslednja izmena:
A ja necu da varam muza sa takvim primercima,hvala na savetu.Vise volim ovako da se salim.Rak sam a rakovi ne ispustaju plen zbog senke.Da nisam udata malo bi prosvrljala sa mladjim,isprobala i opet...Ma ne verujem da bih se uvukla u tako komplikovanu vezu.Volim da partner brine za mene i pita se svaki dan da li mi je dovoljno dobar i privlacan i trudi se da to ostane.Ne bih podnela da me iskompleksira neko samo zbog toga sto je mladji.Nisam u tom fazonu ali nemam nista protiv kad se neko pronalazi u takvoj vezi i srecan je.To je super za njega.

vidi ga moj racic :D
neka si im rekla:klap:
sponzorusice,kojeg si datuma rodjena?
 

Back
Top