IDOL - Cvetin sajt!

Cveta je bas odvratna.Isuvise je prepotentna,a to joj ne prilici.Mozda ima jaci glas od male Ane,ali smatram da je Ana osoba koja bi trebala da nas predstavlja na svetskom idolu.Ako nista drugo ima makar bolje ponasanje na sceni od Cvete.
 
Dido:
Cveta je bas odvratna.Isuvise je prepotentna,a to joj ne prilici.Mozda ima jaci glas od male Ane,ali smatram da je Ana osoba koja bi trebala da nas predstavlja na svetskom idolu.Ako nista drugo ima makar bolje ponasanje na sceni od Cvete.

mala se na sceni ne vidi, bleda je maksimalno.
cveta je dobar lik, simpaticna je, duhovita, ima licnost koja se na sceni i vidi za razliku od ane(jos je klinka).
pevanje cvetino i anino se ne da uporedjivati, cveta je ubija u pojam.
 
Cveta jeste samo kao pevaljka za nijansu bolja, i znao sam da ce da pobedi, cuo sam i pre proglasenja da je namesteno da to bude ona (a ko glasa, nek glasa, pare kaplju, nikad niko vido nije kolko je ko dobio glasova)

Uz to poslednjih 6 glasanja sam pogadjao ko ce ispasti....
 
http://www.geocities.com/cveta_idol/

Pozdrav svim ljudima dobre volje...
ako imate neke slike/fotke, linkove bilo sta zanimljivo vezano za Cvetu posaljite na adresu cveta_idol@yahoo.com

Unapred hvala...

Uzivajmo u lepom vremenu, pozitivnoj energiji, Cvetinoj pobedi.... kvalitet je na vrhu... to je bitno... da nastavimo pozitivno napred svi... zajedno...

Idol je na jesen... tacnije u decembru pred Novu Godinu u Londonu!
 
Kakva pevaljka takav i sajt. Totalno nezanimljiv, neprivlacan, ocajno dizajniran. Ko god da ga je kreirao, neka se vise ne blamira ili da prepusti profesionalcima da rade svoj posao. Ovaj sajt je vise anti-reklama za pevaljku Cvetu.
 
MA CVETA JE COOL OSOBA!!! OVA LESKOVCANKA MI DELUJE MNOGO ISFOLIRANO, OBICNA KOPILDACA. DOBRO PEVA, ALI NJENA POJAVA ME NERVIRA. STO SE TICE CVETE BI SVAKAKO BOLJE PROSLA OD ALEKSANDRE SA DOBRO IZABRANOM PESMOM!!!


PUNO SRECE CVETO!!!!!! :lol:
 
VAU!PA JA SKIDAM KAPU CVETI ONA JE MOJ IDOL I NE ZNAM KO ZA NJU MOZE RECI NESTO RUZNO DJEVOJKA JE SUPER SUPER SE PONASA NA SCENI IMA GLASCINU A NE GLAS SIMPATICNA JE VEOMA MALO LUCKASTA STO MI SE BAS DOPADA A KO KAZE STA PROTIV NJE ONDA JE LJUBOMORAN ILI MU JE NEKI VRAG CVETO SVAKA CAST A KO KAZE DA JE ONA ANA TREBALA DA POBIJEDI NEKA U ZEMLJU PROPADNE PA BRE ONA NIJE NI TREBALA DA STIGNE DOKLE JE STIGLA TREBALA JE DA ISPADNE JOS PRIJE INACE MALA IMA NESTO ANTIPATICNO KOD SEBE A I PONASA SE KAO DA JOJ JE 20 GODINA I OBLACI SE NEKAKO MMM KAKO DA KAZEM KAO KAKVA ZENA DOBRO NE BAS ALI ZA NJENE GODINE A I PREVISE IZVODI NESTO TAMO KAO DA JE NE ZNAM NI JA KO CVETA JA TE MAKSIMALNO PODRZAVAM JOJ PA ZAR OVDJE NEMA BEZ NEKOLIKO CVETINIH FANOVA I DOBRO SU NAPISALI NA JEDNOJ``LETKI`` KOGA BOLI GLAVA NEK POPIJE ASPIRIN MI CE MO SAMPANJAC JER CVETA JE IDOL TAKO DA SAMO IZVOLITE I DOBAR JE ONAJ HOLIVUD JE SRANJE ZA CVETU JA OVO NAPISAH NA NAS NEMA VEZE CVETA JE IDOL NANANA FOREVER ONA JE MENI FENOMENALNA BRATE MILI KO IMA NESTO PROTIV NJE MISLIM STVARNO UZAS ALI I KAKO ONA KAZE KAD BI JE SVI VOLJELI NESTO NE BI BILO U REDU ZAR NE?NO SVAKO IMA SVOJE MISLJENE AKO SE NEKIMA VISE SVIDA ANA TO JE OK JA TO POSTUJEM AL MENI JE CVETA I VISE NEGO FENOMENALNA TAKO DA...SA SRECOM CVETO
 

Back
Top