SVE JE STALO SAMO DECA RASTU

kambodza

Elita
Poruka
15.736
.........svako prolece ista pricha ,neke nove klinke doteranije sladje ,modernije mame nashe uzdahe gradom .........:klap::klap: .....da li su svake godine sve lepshe ili je marketing uchinijo svoje ,tj. moderne naocale,lepe cipelice ,minici i ostl ,da li i vama treba apaurin za pod jezik dok idete gradom ,toliko su pozeljne slatke i neuhvatljive nove cice ...........;)
 
uz rizik da iz momenta budem okarakterisana kao ogorčena matorka koju niko ne bi ni tuđim itd kažem:

ja sam samo primetila da su ove godine klinke mrsnije nego ikada.. i uhvatljivije..
tako da, kambodžo druže, go for it.
 
ja jos plus ni ne znam za sta bese taj apaurin... ima i jedan lek sto se stavlja ispod jezika... kad te boli srce... sta znam... ne nesto preterano... ja bi' radije sad na pecanje nego da gledam te maloletne devojcice... il' te neke na granici sto su... pa otvoris 'ladno pivce... tranzistor svira.. na primer... ona, ona... vredi miliona... vredi mlada... tri careva grada... i ribe same ulaze u meredov... sa osmehom..
 
ja jos plus ni ne znam za sta bese taj apaurin... ima i jedan lek sto se stavlja ispod jezika... kad te boli srce... sta znam... ne nesto preterano... ja bi' radije sad na pecanje nego da gledam te maloletne devojcice... il' te neke na granici sto su... pa otvoris 'ladno pivce... tranzistor svira.. na primer... ona, ona... vredi miliona... vredi mlada... tri careva grada... i ribe same ulaze u meredov... sa osmehom..
pa to mi mladi i ne treba da znamo šta je.. i ni jedan dugi lek nego samo uživancija, jel tako?
a ne znam, ipak ja ne volem te pecaljke i meredove. tako sam kad sam bila mlađan lovac ja pustila tati i dedi sve ribice iz čuvarke.. zatekli me kod poslednje kako joj vičem "ribice, pij vodu" i puštam je da otpliva ka zalazećem suncu. od tad kajne pecanje za mene.
mislim, ako je već priroda u pitanju i tranzistor, bolje roštilj. tu ne strada ni jedna životinja =D
 
moram ti priznati da si u pravu, paki... ipak rostilj zvuci kao bolja ideja... samo... ko da lozi sad po ovoj vrucini... pa jos plus treba da se raspiruje vatra... ali... vatra vec plamti, rekli bi mnogi... ne ta, ljubavna... nego vatra za rostilj treba da se zapali... da...
 
e rikane, pa podrani se, negde oko 4, ko za prvi maj, pa se po ladovini loži, pa se doručkuje roštilj negde oko podne.
pa se dremne jedna, pa se večera roštilj, al ladan.
a još ako je tu i neki potočak, ko što uvek jeste, ne mora ni da se podrani. samo onaj.. rejv.
 
.........svako prolece ista pricha ,neke nove klinke doteranije sladje ,modernije mame nashe uzdahe gradom .........:klap::klap: .....da li su svake godine sve lepshe ili je marketing uchinijo svoje ,tj. moderne naocale,lepe cipelice ,minici i ostl ,da li i vama treba apaurin za pod jezik dok idete gradom ,toliko su pozeljne slatke i neuhvatljive nove cice ...........;)

...ма то је само лепо време...сваке године је тако...цице се мало ослободе одеће....нама ради тестостерон јаче...ево чак и другар који је на цивилном у неком вртићу каже сви клинци се позаљубљивали...:lol:
...а цице...никад лакше...;)
 
.........svako prolece ista pricha ,neke nove klinke doteranije sladje ,modernije mame nashe uzdahe gradom .........:klap::klap: .....da li su svake godine sve lepshe ili je marketing uchinijo svoje ,tj. moderne naocale,lepe cipelice ,minici i ostl ,da li i vama treba apaurin za pod jezik dok idete gradom ,toliko su pozeljne slatke i neuhvatljive nove cice ...........;)

"zal` za mlados` "

b. stankovic
 
Ја сам јуче видео једну у аутобусу...
(опет бус и ја...)
16. око 13h, сунце упекло...
Она стоји на оном зглобу који ја зовем круг...
Прелепа, тамне очи, црна коса, пегава, мале груди и најлепша гуза коју сам видео у последњих пар година...
Све време сам је трудио да је гледам у очи и тако смо почели да се гледамо...
Онда сам ја сео...
Онда је ушао мој друг и почели смо да причамо, а ја сам све време рамишљао о томе како би било заиста идиостки да јој приђем и кажем да желим да се упознамо...
Ја сам то желео због очију, а она би мислила да сам пришао због гузе.
На крају ме је погледала и изашла из буса...
А мени је остало да чекам гитаристкињу (може ли тако да се каже?) у 25...
 
Није...
Имам дилему да ли је тако нешто уопште корисно...
И за мене и за њу...
Не знам како бих све стигао поред ове моје и моје другарице...

Rekao si da bi joj prisao zbog ociju, ne zbog guze..............kao i onoj muzicarki.........vazno je druzenje, ti ne trazis sex......a sada spominjes postizanje................hehehe, samo na sex mislis:D
Nego, posveti se tim dvema, sa kojima se vidjas, tri ce ti biti mnogo:D
 
Rekao si da bi joj prisao zbog ociju, ne zbog guze..............kao i onoj muzicarki.........vazno je druzenje, ti ne trazis sex......a sada spominjes postizanje................hehehe, samo na sex mislis:D
Nego, posveti se tim dvema, sa kojima se vidjas, tri ce ti biti mnogo:D

Ја сам мислио на дружење.
Знаш како је то, крене упознавање на које се троши време, а њих две се нађу запостављене...
Небитно да ли због секса или због приче...
Ти си једна од ретких које се не шлогирају кад чују за моју другарицу...
А за тебе сам мислио да ћеш бити једна од ретких која ће се шлогирати...
 
uz rizik da iz momenta budem okarakterisana kao ogorčena matorka koju niko ne bi ni tuđim itd kažem:

ja sam samo primetila da su ove godine klinke mrsnije nego ikada.. i uhvatljivije..
tako da, kambodžo druže, go for it.
Da ti pravo kažem neke od guzicа koje sam videla baš i ne idu u prilog ovoj tvrdnji ali onda... možda ja slabo zagledam klinke, možda se ložim na matorke :rumenko:
 

Back
Top