SVE JE STALO SAMO DECA RASTU

Вратите тему на те лепе девојке које шетају краз град...
Ствано се препелих ствари може видети... (намерно рекох ствари јер их не познајем али углавном желим да их поседујем...)
 
Da, June, da bi nabacio neki kilogram moraš da jedeš :lol: sećaš se kako je bilo?

Znam da se on ne bi žalio :(

anorexia.jpg
 
.........svako prolece ista pricha ,neke nove klinke doteranije sladje ,modernije mame nashe uzdahe gradom .........:klap::klap: .....da li su svake godine sve lepshe ili je marketing uchinijo svoje ,tj. moderne naocale,lepe cipelice ,minici i ostl ,da li i vama treba apaurin za pod jezik dok idete gradom ,toliko su pozeljne slatke i neuhvatljive nove cice ...........;)

E danas sam bas pricao sa dve devojane tu negde maturiraju ovih dana. :) I bas su bile fenomenalno skockane obe, malo previse slobodno za moj ukus ali opet prelepo. Jedna je imala neke bukvalno providne pantalonice i pogled na njenu guzu i one gaci sto su se sasvim lepo videle :lol: :mrgreen: a ova druga dekolte i one mlade sisece i ta glatka koza i ja sve kao nesto gledam levo desno .. u oblake. :lol: Bas sam se malo i zbunio sav. :roll:
 
.........svako prolece ista pricha ,neke nove klinke doteranije sladje ,modernije mame nashe uzdahe gradom .........:klap::klap: .....da li su svake godine sve lepshe ili je marketing uchinijo svoje ,tj. moderne naocale,lepe cipelice ,minici i ostl ,da li i vama treba apaurin za pod jezik dok idete gradom ,toliko su pozeljne slatke i neuhvatljive nove cice ...........;)

a sto sam ja danas na vmcu vido par vremesnijih dama sto prate trendove....jesu trendi al nisu fendi...nurse su zakon...:super: posebno kad izbaci dekolte i radi ekg...:p
 
a sto sam ja danas na vmcu vido par vremesnijih dama sto prate trendove....jesu trendi al nisu fendi...nurse su zakon...:super: posebno kad izbaci dekolte i radi ekg...:p

..........nishta bolje od sestara u belom ,samo shto mi stalno ubrzavaju rad srca pa kad god mi mere puls kazu mi da sam u predinfarktnom stanju ............a ja kazem sejo padni mi na grudi olakshaj mi muke .......:cmok:
 
pa to mi mladi i ne treba da znamo šta je.. i ni jedan dugi lek nego samo uživancija, jel tako?
a ne znam, ipak ja ne volem te pecaljke i meredove. tako sam kad sam bila mlađan lovac ja pustila tati i dedi sve ribice iz čuvarke.. zatekli me kod poslednje kako joj vičem "ribice, pij vodu" i puštam je da otpliva ka zalazećem suncu. od tad kajne pecanje za mene.
mislim, ako je već priroda u pitanju i tranzistor, bolje roštilj. tu ne strada ni jedna životinja =D

A šta ćeš to da spremaš na roštilju, kelerabu? :dontunderstand:
 

Back
Top